• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon pala cena do 210000 eura p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon pala cena do 210000 eura p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon pala cena do 210000 eura parket

  • Za upit "www.indomio.rs interfon pala cena do 210000 eura parket" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 927 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 16 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 136.000 € na 132.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 132.000 €, 70,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 136.000 €
13.05.2026 - 132.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Kneza Mihaila Obrenovića, 70m2, 3.0, VPR/4. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, 2 terase, pripadajući podrum. Uknjižen na 67m2, mereno sa terasama i ostavom 70 m2. Grejanje na struju, TA ili klima. Stan je kompletno renoviran 2024 god, elektro i vodovodne....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 120.000 € na 117.500 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 117.500 €, 41,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 120.000 €
29.04.2026 - 117.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan dvosoban stan, na 2. spratu četvorospratnice izgrađene 2010. godine. Uknjižena površina stana je 41 m2, od prostorija ima ulazni hodnik, dnevnu soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo i terasu. Lokacijski, nalazi se uz Mirijevski bulevar kod Sedme gimnazije,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 73.000 € na 68.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 68.000 €, 73,00 m2 cca 930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 73.000 €
15.03.2026 - 68.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Dunavska - trosoban stan površine 73m2 + terasa i podrumski prostor na drugom i poslednjem spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Centralno grejanje sa kalorimetrima, parket, klima, interfon, uknjižen 1/1. CENA JE FIKSNA! Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs interfon pala cena do 210000 eura parket'
185.000 €
900 €
800 €
 
-17%

Promena cene sa 2.400 € na 2.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Novi Bulevar, 2.000 €, 260,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 2.400 €
13.05.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan ima 260 m2 stambene površine razpoređeno na 2 sprata (dupleks) a struktura stana je 7-sobna i salonskog je tipa dole a gornji deo visoko podkrovlje. Izdaje se kompletno namešten sa stilskim i modernim elementima enterijera. (moderna klasika) Donji nivo 120 m2+ terase: Antre sa....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 820 € na 790 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 790 €, 82,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.10.2025 - 950 €
17.12.2025 - 890 €
21.01.2026 - 850 €
22.02.2026 - 820 €
01.03.2026 - 790 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Vukov spomenik, Držićeva, trosoban, 82m2, 2/3, terasa, EG. Stan je salonskog tipa, na drugom spratu odlične zgrade sa mermernim ulazom i interfonom. Uknjižen je na 77m2 korisne tj. grejne površine, a sa lođom ima ukupno 82m2. Orijentisan je dvostrano sa velikim staklenim površinama,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 630 € na 600 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 650 €
06.05.2026 - 630 €
15.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 58m2, VRP/11, CG, lift, LUX, interfon, internet, ktv, podrum. Banovo brdo je urbano naselje i centar oštine Čukarica. Povezano je Požeškom ulicom sa centrom Beograda. Sama Požeška važi za najatraktivniju lokaciju za stanovanje tog dela grada, na pet minuta hoda od Ade, par minuta....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>