• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon pala cena do 2100 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon pala cena do 2100 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon pala cena do 2100 eura/m2 uknjižen

  • Za upit "www.indomio.rs interfon pala cena do 2100 eura/m2 uknjižen" pronađeno 20 nekretnina - prosečna cena 1.262 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2200 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 170000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 319.000 € na 290.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 290.000 €, 145,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 319.000 €
20.04.2026 - 290.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Centar, 145 m2, 4.0, 3/4, duplex, LUX. Donji nivo 101 m2: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i toalet, dve terase. Gornji nivo 45 m2: Dnevni boravak, spavaća soba, ostava, kupatilo. Kvalitetna novogradnja iz 2021 god. Drvo aluminijum stolarija,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 125.000 € na 115.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOPOT, 115.000 €, 60,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.06.2025 - 132.000 €
02.01.2026 - 125.000 €
25.02.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Sopot, Kosmaj - Prvomajska 2.5, 60m2 (terasa 19m2), 1/2, EG, klima, interfon, video nadzor, parking U ponudi odličan dvoiposoban stan u novogradnji na Kosmaju. Nalazi se na prvom spratu sa prelepim pogledom na zelenilo, u zgradi koja je neposredno uz šumu koja je pod državnom zaštitom....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 136.000 € na 132.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 132.000 €, 70,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 136.000 €
13.05.2026 - 132.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Kneza Mihaila Obrenovića, 70m2, 3.0, VPR/4. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, 2 terase, pripadajući podrum. Uknjižen na 67m2, mereno sa terasama i ostavom 70 m2. Grejanje na struju, TA ili klima. Stan je kompletno renoviran 2024 god, elektro i vodovodne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs interfon pala cena do 2100 eura/m2 uknjižen'
250.000 €
85.000 €
88.500 €
 
-8%

Promena cene sa 200.000 € na 185.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BANJA, 185.000 €, 88,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 200.000 €
26.04.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Višnjička banja - Slobodana Jovanovića 3.0, 88m2 (terasa 11m2), 1/4, CG, telefon, interfon, podrum Na prodaju trosoban stan u Višnjičkoj banji, koji se nalazi u kompleksu Energoprojektovih zgrada crvene fasadne cigle. Stan je dvostrano orijentisan i poseduje veliki potencijal....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 240.000 € na 222.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 222.000 €, 108,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 240.000 €
24.04.2026 - 222.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Bele Vode - Bogdana Velaševića 4.0, 108m2(terasa 4m2), 3/3, CG, garaža, parking, interfon, klima. Odličan stan na trećem spratu na kom se nalaze kuhinja i trpezarija, dok unutrašnje drvene stepenice vode u potkrovlje sa dnevnom sobom, tri spavaće sobe i kupatilom. Najjniža....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 63.000 € na 62.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 62.000 €, 33,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 65.000 €
27.02.2026 - 63.000 €
11.03.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Sloboda 2.0, 33m2, terasa, 4/4, EG, lift, interfon, parking U ponudi za prodaju izuzetan stan na Zlatiboru novije gradnje. Namešten je i malo korišćen. Zgrada ima lift i svoj parking. Uknjižen na 33m2 korisne površine. Agencijska provizija 2% Agent: Verica Simović 060/30-37-997....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 229.000 € na 222.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 222.000 €, 119,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 259.000 €
16.01.2026 - 258.000 €
23.01.2026 - 255.000 €
28.01.2026 - 250.000 €
30.01.2026 - 249.000 €
08.02.2026 - 245.000 €
20.02.2026 - 242.000 €
04.03.2026 - 238.000 €
11.03.2026 - 236.000 €
15.03.2026 - 234.000 €
20.03.2026 - 231.000 €
25.03.2026 - 229.000 €
19.04.2026 - 222.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Rakovica, Vidikovac - Vidikovački venac 4.0, 119m2 (terasa 16m2), 7/8, EG, lift, parking, podrum, interfon, klima, video nadzor. U ponudi odličan dupleks, nadogradnja iz 2008 godine u lepo održavanoj zgradi sa dva lifta. Lokacijski i mikrolokacijski odlično pozicioniran, u blizini....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 138.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 143.000 €
19.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Cerak - Lipar 3.0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan. Nalazi se na drugom spratu dvospratne stambene zgrade sa ukupno tri stana. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 129.000 € na 125.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 139.000 €
05.04.2026 - 129.000 €
10.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Kotež I - Vršačka 3.0, 79m2 (lođa 6m2), 1/4, CG, telefon, interfon, podrum Prodaje se prostran trosoban stan u mirnom delu naselja Kotež I u Pančevu. Dvostrano orijentisan sa puno svetla, okružen zelenilom i trotoarima za šetnju. Stan je za renoviranje. Prostorije: predsoblje,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 183.300 € na 175.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 175.500 €, 78,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 183.300 €
13.05.2026 - 175.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Imamo priliku da Vam ponudimo veoma dobar trosoban, uknjizen stan sa odlicnom strukturom i CG u kvalitetnim zgradama od crvene fasadne cigle. Poznata i trazena lokacija, jedna stanica od okretnice autobusa 27E, 79, 25P, E6, u neposrednoj blizini novootvorenog vrtica "Zvoncica", osnovne....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 82.000 € na 76.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BARAJEVO, 76.000 €, 68,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 82.000 €
15.04.2026 - 76.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo 2.5 soban stan u naselju Gaj u Barajevu. Stan je uknjižen i zgrada ima upotrebnu dozvolu. Stan se nalazi na prelepoj poziciji i ima otvoren pogled ka prirodi i okolnim brdima. Preko puta stana je autobuska stanica, blizina prodavnice, obdaništa i dečijih....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 229.700 € na 222.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 222.000 €, 98,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 229.700 €
18.03.2026 - 222.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

U urbanoj vili, na povišenoj i mirnoj lokaciji (BLOK VILA), prodaje se nov, moderan četvorosoban stan površine 98 m², smešten na prvom spratu. Stan se odlikuje odličnim rasporedom i visokim kvalitetom gradnje, a sastoji se od prostranog dnevnog boravka, tri spavaće sobe, dva kupatila,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 73.000 € na 68.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 68.000 €, 73,00 m2 cca 930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 73.000 €
15.03.2026 - 68.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Dunavska - trosoban stan površine 73m2 + terasa i podrumski prostor na drugom i poslednjem spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Centralno grejanje sa kalorimetrima, parket, klima, interfon, uknjižen 1/1. CENA JE FIKSNA! Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra.....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 1.200 € na 1.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 1.000 €, 61,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 1.200 €
22.04.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Vukov spomenik, Čelopečka, 61m2 . 61m2, 2.5, 2/, CG, lift, terasa, garažno mesto, interfon, nov, uknjižen. Dvoiposoban stan sa teraso. Dnevna soba je povezana sa kuhinjom....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 400 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 500 €
05.04.2026 - 450 €
08.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

1.0,37m2, EG, lift, II/VII, telefon, interfon, parking. Uknjižen. Kompletno renoviran, funkcionalan jednosoban stan od 37m2 nalazi se na 2. spratu u kvalitetno gradjenoj zgradi sa liftom. Stan se sastoji od sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i hodnika. Kuhinja je opremljena mašinom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 630 € na 600 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 650 €
06.05.2026 - 630 €
15.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 58m2, VRP/11, CG, lift, LUX, interfon, internet, ktv, podrum. Banovo brdo je urbano naselje i centar oštine Čukarica. Povezano je Požeškom ulicom sa centrom Beograda. Sama Požeška važi za najatraktivniju lokaciju za stanovanje tog dela grada, na pet minuta hoda od Ade, par minuta....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 550 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 600 €
08.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 55m2( terasa 7m2), CG, klima, dva lifta, podrum, telefon, interfon. Uknjižen. Dvosoban, svetao stan od 55m2 u Sinđelićevoj ulici na Vračaru, nedaleko od Kalenić pijace. Stan se nalazi na visokom prizemlju od ukupno 10 spratova. Ima izuzetno dobar raspored prostorija u koje se....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 750 €, 76,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 1.000 €
26.04.2026 - 800 €
13.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, renoviran, 2 mokra čvora, klima, lođa, internet, lift, interfon. Odličan, izuzetno svetao stan, na lepoj lokaciji na Novom Beogradu. Sastoji od predsoblja iz koga se ulazi u sve prostorije, velike dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom i izlazom na lođu, manje sobe sa izlazom....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 820 € na 790 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 790 €, 82,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.10.2025 - 950 €
17.12.2025 - 890 €
21.01.2026 - 850 €
22.02.2026 - 820 €
01.03.2026 - 790 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Vukov spomenik, Držićeva, trosoban, 82m2, 2/3, terasa, EG. Stan je salonskog tipa, na drugom spratu odlične zgrade sa mermernim ulazom i interfonom. Uknjižen je na 77m2 korisne tj. grejne površine, a sa lođom ima ukupno 82m2. Orijentisan je dvostrano sa velikim staklenim površinama,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 18)

<< <1> >>