• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon pala cena do 2000 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon pala cena do 2000 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon pala cena do 2000 eura/m2 parking 70 m2

  • Za upit "www.indomio.rs interfon pala cena do 2000 eura/m2 parking 70 m2" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 323 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 1500 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-25%

Promena cene sa 400 € na 300 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 74,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 400 €
10.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan dvoiposoban stan 74m2 na trećem spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od prostranog hodnika, dve spavaće sobe, kupatila, odvojene kuhinje, trpezarije i velikog svetlog dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa prelepim pogledom na grad. Takodje postoji izlaz....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 1.300 € na 1.250 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.250 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 1.300 €
17.05.2026 - 1.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno, jako lepo sređen stan u novogradnji, potpuno opremljen kvalitetnim nameštajem. Poseduje dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu dvorišno orijentisanu, mirnu, bez buke. CG je po utrošku, a garažno mesto je uračunato u cenu. Agencijska provizija....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 121.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARA PAZOVA, 121.000 €, 71,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 127.000 €
16.11.2025 - 123.000 €
10.05.2026 - 121.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Stara Pazova, Stari Banovci – Pere Čodanovića 3.0, 71m2 (terasa 3m2), 1/5, GAS, lift, interfon, parking U najlepšem delu Starih Banovaca, u neposrednoj blizini Dunava prodaje se komforan, trosoban stan. Kompletno je opremljen najkvalitetnijom opremom sa podnim grejanjem na gas, pa....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs interfon pala cena do 2000 eura/m2 parking 70 m2'
700 €
750 €
 
-7%

Promena cene sa 82.000 € na 76.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BARAJEVO, 76.000 €, 68,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 82.000 €
15.04.2026 - 76.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo 2.5 soban stan u naselju Gaj u Barajevu. Stan je uknjižen i zgrada ima upotrebnu dozvolu. Stan se nalazi na prelepoj poziciji i ima otvoren pogled ka prirodi i okolnim brdima. Preko puta stana je autobuska stanica, blizina prodavnice, obdaništa i dečijih....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 1.300 € na 1.250 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.250 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 1.300 €
08.05.2026 - 1.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja, fasada i ulaz od mermera, interfon, garaža, lift, klima, terasa, nov moderan. Izdaje se stan u nedavno useljenoj novogradnji u mirnom delu Vračara preko puta parka i osnovne škole. Nalazi se u Šumatovačkoj ulici, izdaje se prvi put, dostupan je za zakup na duži vremenski....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 1.100 €
10.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sre��en, komforan stan u lux naselju A blok, potpuno opremljen, odvojena spava��a soba, terasa - ba��ta povr��ine 30m2, dvori��no orijentisan ka jako lepo ure��enom dvori��tu, cg po utro��ku, video nadzor, gara��no mesto ura��unato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se pla��a....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>