• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon pala cena do 2000 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon pala cena do 2000 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon pala cena do 2000 eura/m2 parket

  • Za upit "www.indomio.rs interfon pala cena do 2000 eura/m2 parket" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 361 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 1200 eura
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 73.000 € na 68.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 68.000 €, 73,00 m2 cca 930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 73.000 €
15.03.2026 - 68.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Dunavska - trosoban stan površine 73m2 + terasa i podrumski prostor na drugom i poslednjem spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Centralno grejanje sa kalorimetrima, parket, klima, interfon, uknjižen 1/1. CENA JE FIKSNA! Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra.....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 1.000 € na 800 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.000 €
24.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 43 m2, koji se nalazi na 6. spratu novije zgrade sa liftom, između Njegoševe ulice i Slavije. Stan je opremljen novim stvarima i odmah spreman za korišćenje. Struktura stana: dnevna soba, spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 900 €, 61,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 1.200 €
17.04.2026 - 1.000 €
10.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Vukov Spomenik 2.5, 61m2 (terasa), 2/5, CG (kalorimetri), garaža, lift, telefon, interfon Stan poseduje: hodnik, gostinski toalet sa prostorom za mašinu i mašinu za sušenje, kupatilo sa tuš kabinom i bideom, prostranu dnevnu sobu sa kuhinjsko-trpezarijskim prostorom, dve....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs interfon pala cena do 2000 eura/m2 parket'
132.000 €
790 €
740 €
 
-3%

Promena cene sa 650 € na 630 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 630 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 650 €
06.05.2026 - 630 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 58m2, VRP/11, CG, lift, LUX, interfon, internet, ktv, podrum. Banovo brdo je urbano naselje i centar oštine Čukarica. Povezano je Požeškom ulicom sa centrom Beograda. Sama Požeška važi za najatraktivniju lokaciju za stanovanje tog dela grada, na pet minuta hoda od Ade, par minuta....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 2.400 € na 2.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Novi Bulevar, 2.000 €, 260,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 2.400 €
13.05.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan ima 260 m2 stambene površine razpoređeno na 2 sprata (dupleks) a struktura stana je 7-sobna i salonskog je tipa dole a gornji deo visoko podkrovlje. Izdaje se kompletno namešten sa stilskim i modernim elementima enterijera. (moderna klasika) Donji nivo 120 m2+ terase: Antre sa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>