• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon pala cena do 2000 eura/m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • www.indomio.rs interfon pala cena do 2000 eura/m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon pala cena do 2000 eura/m2

  • Za upit "www.indomio.rs interfon pala cena do 2000 eura/m2" pronađeno 191 nekretnina - prosečna cena 235 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 1200 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 9.000 € na 8.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 8.500 €, 1000,00 m2 cca 8 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 9.000 €
01.05.2026 - 8.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kancelarijski prostor površine oko 1.000 m2, smešten u poslovnoj zgradi na Voždovcu. Prostor se prostire na dve etaže, što ga čini pogodnim za različite delatnosti i namene. Ispred objekta obezbeđeno je jako puno parking mesta za zakupce.Mogucnost podele na 500 m2. Detalji....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 4.800 € na 4.600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 4.600 €, 550,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 4.800 €
06.05.2026 - 4.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostrana kuća/poslovna zgrada ukupne površine 550m2 u mirnoj ulici kod Zvezdinog stadiona. Kuća se sastoji od tri sprata, a na svakom spratu se nalazi velika dnevna soba, dve spavaće sobe, kupatilo i toalet, kao i jedna velika i jedna manja zastakljena terasa. Podrumske....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 350 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 400 €
20.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov jednosoban stan površine 42 m2, smešten u naselju Višnjička Banja, u neposrednoj blizini kompleksa Sunnyville. Stan je izuzetno komforan i svetao, sa funkcionalno organizovanim i otvorenim rasporedom. Useljiv je odmah i izdaje se kompletno namešten, sa svom neophodnom tehnikom.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 380 € na 350 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, KNEŽEVAC, 350 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 400 €
29.04.2026 - 380 €
20.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno opremljen stan u Kneževcu, u mirnoj ulici. Nalazi se na trećem spratu u novogradnji, u zgradi bez lifta. Dvostrano orijentisan. Kuhinja i kupatilo imaju kompletnu belu tehniku. Grejanje je na struju po potrošnji. Stan ima klimu, interfon, internet, kablovsku TV. Stan se....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 680 € na 650 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 650 €, 80,00 m2 cca 8 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 700 €
03.04.2026 - 680 €
06.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Klinički Centar 80m2, 3.0, polunamešten, IIsp, dva mokra čvora, CG, lift, klima,terasa, interfon, internet, KATV. ID 7981-1 www.agencijavila.rs Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 680 € na 650 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 700 €
03.04.2026 - 680 €
06.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 500 € na 470 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Rakovica, 470 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 500 €
03.05.2026 - 470 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Za duži zakup moguć dogovor na 450e. GREJANJE - CG, sprat 1/7, TERASA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43279. .

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 2.000 € na 1.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 1.500 €, 187,00 m2 cca 8 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2025 - 3.000 €
29.08.2025 - 2.000 €
20.05.2026 - 1.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan, funkcionalan poslovni prostor na odličnoj lokaciji na Donjem Dorćolu, nadomak K Distrkta, Kalemegdana i Dunavskog keja. Ovaj izuzetan poslovni prostor je godinama funkcionisao kao hostel. Sav namečtaj će biti iznet. Prostor je pogodan za razne....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850 € na 800 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 100,00 m2 cca 8 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.10.2025 - 1.000 €
06.03.2026 - 850 €
30.03.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Poštovani zakupci, U prilici smo da Vam ponudimo polunamešten poslovni prostor na prvom spratu stambene zgrade na Vračaru, u Nevesinjskoj ulici. Zgrada je pod video nadzorom, sa liftom, interfonom, od 100 m2, uskoro useljivo. P. P je takođe pod šifrom, ugrađenim alarm sistemom. Po....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 2.400 € na 2.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Novi Bulevar, 2.000 €, 260,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 2.400 €
13.05.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan ima 260 m2 stambene površine razpoređeno na 2 sprata (dupleks) a struktura stana je 7-sobna i salonskog je tipa dole a gornji deo visoko podkrovlje. Izdaje se kompletno namešten sa stilskim i modernim elementima enterijera. (moderna klasika) Donji nivo 120 m2+ terase: Antre sa....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 598 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 598 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 650 €
24.04.2026 - 598 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Voždovac, Vračar- Paunova 80m2, 3.0, 5/6, CG, lift Namešten stan, na petom spratu stambene zgrade sa liftom. Nalazi se u mirnoj ulici, u blizini svih bitnih sadržaja. Prostorije: prostrana dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet, hodnik, lođa....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 330 € na 300 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, KOVILOVO, 300 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 350 €
08.05.2026 - 330 €
20.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Borča, Milana Toplice 1.5, 41m2 (terasa 3m2), 1/3, TA, parking, podrum, interfon, klima Odlična mikrolokacija stana u Borči orijentisanog prema ulici. Prostorije u stanu su: ulazni hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak i velika terasa. U blizini stana....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 1.199 € na 1.150 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, VIŠNJICA, 1.150 €, 160,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.250 €
26.04.2026 - 1.199 €
29.04.2026 - 1.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE NOV, PRELEP, SVETAO 3.0 STAN SA DIVNIM POGLEDOM NA DUNAV Izdaje se potpuno nov, prostran trosoban stan površine 160m2 (115m2 + 45m2 terasa) u novogradnji na Višnjičkoj Banji. Stan je jedini na spratu i ima direktan pristup liftom , a iz svih prostorija pruža se prelep pogled....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 130,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 1.000 €
17.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan stan u zgradi novije gradnje, potpuno prazan, poseduje tri spavaće sobe, dve prostrane terase. Pogodan je kako kao stambeni, tako i kao poslovni prostor. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 430 € na 400 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 400 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 430 €
08.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Ozbiljnim zakupcima na du��e, izdaje se nov stan sa dve spava��e sobe u suterenu nove zgrade, sa novim name��tajem i tehnikom. Norve��ki radijatori. Novo, do sada neuseljavano, mogu��nost zakupa obezbe��enog parking mesta pored zgrade. Zakup 400e+depozit 400e+ agencijska provizija....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 750 €, 110,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.03.2026 - 800 €
03.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i potpuno namesten petosoban stan.Na Voždovcu, na uglu Vitanovacke i Vojvode Stepe, idealan za udoban život. Smešten u vojnim soliterima, ovaj stan nudi ne samo izuzetan pogled vec i sav komfor koji vam je potreban. Stan je dvostrano orjentisan, što mu pruža obilje....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Rakovica, 400 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 450 €
20.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u ulici Mile Dimić, u prizemlju porodične kuće. Stan je useljiv odmah. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, hodnika sa garderoberima, kupatila. Renoviran je kompletno i delimično namešten, pogodan za stanovanje ili poslovni prostor. Grejanje na gas. Kablovska,....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 1.500 € na 1.300 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 1.300 €, 200,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 1.500 €
08.04.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i luksuzno opremljen petosoban stan površine 200m², na 2. spratu od ukupno 6 spratova u zgradi iz 1997. godine. Stan je potpuno namešten i spreman za useljenje. Stan poseduje četiri spavaće sobe i dva kupatila, komforan dnevni prostor i funkcionalan raspored koji....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 1.500 € na 1.300 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.300 €, 200,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 1.500 €
06.05.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan stan na drugom spratu stambene zgrade u centralnom delu Novog Beograda. Nalazi se nedaleko od Starog Merkatora, Dunavskog keja i opštine Novi Beograd. Stan poseduje veliki dnevni boravak, četiri spavaće sobe, potpuno opremljenu kuhinju i dva kupatila. Video nadzor, 5 klima,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 500 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 550 €
17.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Kontakt 0641132100 GREJANJE - CG, sprat VPR/6, LIFT, TERASA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43288. .

 
 
 
 
-29%

Promena cene sa 700 € na 500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 500 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 700 €
01.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 80m2, TA, PR/3, interfon, podrum. Izdaje se salonac u srcu Vračara, u neposrednoj blizini Tašmajdanskog parka. Kupatilo je sređeno. Prirodna ventilacija u svim prostorijama. Dozvoljeni kućni ljubimci. Kontakt Snežana 064/8132 137 Broj u registru posrednika 1308 Agencijska provizija....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 690 € na 600 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 600 €, 110,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 690 €
29.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izuzetno atraktivan stan u novoj zgradi na Zvezdari, u neposrednoj blizini Batutove i Gradske bolnice. Ova nekretnina nudi kombinaciju izuzetnog kvaliteta, funkcionalnosti i predivnih panoramskih pogleda, što je čini neodoljivom opcijom za one koji traže vrhunski....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 620.000 € na 600.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SOPOT, 600.000 €, 350000,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 620.000 €
26.04.2026 - 600.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se imanje površine 3,5 ha. Nalazi se u opštini Popović u Sopotu, na samom Avalskom putu. Na 3 ha je zasađeno 1050 stabala Chendler oraha. Prva trećina 2017. (osma godina), druga trećina 2019. (šesta godina), poslednja trećina 2021. (četvrta godina). Sve što je potrebo na imanju....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-191 (od ukupno 191)

<< <1 2 3 4 5> >>