• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon pala cena do 1900 eura/m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs interfon pala cena do 1900 eura/m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon pala cena do 1900 eura/m2 klima

  • Za upit "www.indomio.rs interfon pala cena do 1900 eura/m2 klima" pronađeno 55 nekretnina - prosečna cena 293 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 1200 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 750 €, 76,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 1.000 €
26.04.2026 - 800 €
13.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, renoviran, 2 mokra čvora, klima, lođa, internet, lift, interfon. Odličan, izuzetno svetao stan, na lepoj lokaciji na Novom Beogradu. Sastoji od predsoblja iz koga se ulazi u sve prostorije, velike dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom i izlazom na lođu, manje sobe sa izlazom....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 450 €, 46,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 500 €
17.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten stan sa odvojenom spavaćom sobom i terasom na trecem spratu na Kumodrazu. Stan je svetao, veoma topao i ima niske mesecne troskove Stan je kompletno opremljen za život, sa novim i kvalitetnim stvarima (tv, klima, dva garderobera, garnitura na razvlačenje,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 950 € na 850 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 850 €, 88,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 1.100 €
05.04.2026 - 950 €
24.04.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 18649, I/III, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Nov 3.0 stan, polunamesten, sa pogledom na ulicu. Blizu centra. Opremljena kuhinja. Klima, lift, KTV-internet, video nadzor, interfon, niski režijski troškovi.Parking....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 820 € na 790 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 790 €, 82,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.10.2025 - 950 €
17.12.2025 - 890 €
21.01.2026 - 850 €
22.02.2026 - 820 €
01.03.2026 - 790 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Vukov spomenik, Držićeva, trosoban, 82m2, 2/3, terasa, EG. Stan je salonskog tipa, na drugom spratu odlične zgrade sa mermernim ulazom i interfonom. Uknjižen je na 77m2 korisne tj. grejne površine, a sa lođom ima ukupno 82m2. Orijentisan je dvostrano sa velikim staklenim površinama,....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 700 €
03.05.2026 - 800 €
13.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan - Novi Beograd, Blok 45 (nov kompleks) Stan ne gleda na ulicu već je orijentisan ka Savi. Izdaje se moderan, potpuno opremljen stan u novom stambenom kompleksu u Bloku 45, na 2. spratu. Struktura stana: odvojena spavaća soba prostrano kupatilo dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 680 € na 650 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 700 €
03.04.2026 - 680 €
06.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Klinički Centar 80m2, 3.0, polunamešten, IIsp, dva mokra čvora, CG, lift, klima,terasa, interfon, internet, KATV. ID 7981-1 www.agencijavila.rs Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 680 € na 650 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 650 €, 80,00 m2 cca 8 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 700 €
03.04.2026 - 680 €
06.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 350 € na 330 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, KOVILOVO, 330 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 350 €
08.05.2026 - 330 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Borča, Milana Toplice 1.5, 41m2 (terasa 3m2), 1/3, TA, parking, podrum, interfon, klima Odlična mikrolokacija stana u Borči orijentisanog prema ulici. Prostorije u stanu su: ulazni hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak i velika terasa. U blizini stana....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850 € na 800 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 100,00 m2 cca 8 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.10.2025 - 1.000 €
06.03.2026 - 850 €
30.03.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Poštovani zakupci, U prilici smo da Vam ponudimo polunamešten poslovni prostor na prvom spratu stambene zgrade na Vračaru, u Nevesinjskoj ulici. Zgrada je pod video nadzorom, sa liftom, interfonom, od 100 m2, uskoro useljivo. P. P je takođe pod šifrom, ugrađenim alarm sistemom. Po....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 2.400 € na 2.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Novi Bulevar, 2.000 €, 260,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 2.400 €
13.05.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan ima 260 m2 stambene površine razpoređeno na 2 sprata (dupleks) a struktura stana je 7-sobna i salonskog je tipa dole a gornji deo visoko podkrovlje. Izdaje se kompletno namešten sa stilskim i modernim elementima enterijera. (moderna klasika) Donji nivo 120 m2+ terase: Antre sa....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 1.500 € na 1.300 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.300 €, 200,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 1.500 €
06.05.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan stan na drugom spratu stambene zgrade u centralnom delu Novog Beograda. Nalazi se nedaleko od Starog Merkatora, Dunavskog keja i opštine Novi Beograd. Stan poseduje veliki dnevni boravak, četiri spavaće sobe, potpuno opremljenu kuhinju i dva kupatila. Video nadzor, 5 klima,....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 690 € na 600 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 600 €, 110,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 690 €
29.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izuzetno atraktivan stan u novoj zgradi na Zvezdari, u neposrednoj blizini Batutove i Gradske bolnice. Ova nekretnina nudi kombinaciju izuzetnog kvaliteta, funkcionalnosti i predivnih panoramskih pogleda, što je čini neodoljivom opcijom za one koji traže vrhunski....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 620.000 € na 600.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SOPOT, 600.000 €, 350000,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 620.000 €
26.04.2026 - 600.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se imanje površine 3,5 ha. Nalazi se u opštini Popović u Sopotu, na samom Avalskom putu. Na 3 ha je zasađeno 1050 stabala Chendler oraha. Prva trećina 2017. (osma godina), druga trećina 2019. (šesta godina), poslednja trećina 2021. (četvrta godina). Sve što je potrebo na imanju....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-55 (od ukupno 55)

<< <1 2> >>