• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon pala cena do 160000 eura p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon pala cena do 160000 eura p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon pala cena do 160000 eura pogodan

  • Za upit "www.indomio.rs interfon pala cena do 160000 eura pogodan" pronađeno 21 nekretnina - prosečna cena 1.020 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
    • do 14 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 125.000 € na 122.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 132.000 €
08.02.2026 - 129.000 €
20.03.2026 - 125.000 €
19.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Cerak - Stojana Matića 2.0, 50m2, 4/4, CG-GAS, telefon, interfon, podrum Odličan stan u stambenoj zgradi, na mirnoj lokaciji. Izuzetno je svetao i u dobrom stanju, adaptibilan u dvoiposoban. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi. Pogodan i kao investicija, kao i za život.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 127.500 € na 119.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Jajinci, 119.500 €, 50,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 127.500 €
01.05.2026 - 119.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 50m2, terasa, 2/3,EG, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Luksuzna novogradnja u Jajincima. - Lokacija: Na samom ulazu u Jajince (4 autobuske staniceod T.C Banjica) zgrada povučena 200m od glavne ulice Bulevar JNA. - Zona novih trospratnih zgrada i porodičnih kuća. - Teren:....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 140.000 € na 129.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 129.000 €, 47,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 140.000 €
22.04.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 47m2, CG, lift, VPR/IV, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 47m2. Uknjižen stan u zgradi novije gradnje na početku Zemun Polja. Po strukturi jednoiposoban, na visokom prizemlju (preko 2m do donje ivice prozora), funkcionalnog rasporeda prostorija. Oko zgrade se nalazi dosta....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs interfon pala cena do 160000 eura pogodan'
110.000 €
83.928 €
55.000 €
 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 105.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KALUĐERICA, 105.000 €, 39,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 115.000 €
06.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 39m2, EG, lift, III/IV, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 39m2. Stan u novogradnji u odličnom urbanom delu Kaluđerice, u blizini gradskog prevoza kao i više marketa, vrtića i škole. Zgrada je useljena 2024. godine, odličnog kvaliteta gradnje, sa vrhunskom termo-izolacijom.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 170.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 170.000 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 180.000 €
17.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 62m2( terasa 8m2), CG, XI/XII, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 54m2. Na prodaju stan u Ohridskoj ulici u mirnom delu naselja Save Kovačević. Zgrada je dobro održavana, poseduje dva lifta. Oko zgrade se nalazi dosta zelenih površina, kao i nezoniranog parking prostora.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 90.000 € na 85.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 85.000 €, 30,00 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 90.000 €
03.05.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad - Skadarlija 1.5, uknjižen na 18m2, mereno 30m2 (terasa), PR/5, EG, telefon, KATV, internet, interfon Izuzetno lep, funkcionalan stan u kvalitetnom stambenom objektu na odličnoj lokaciji. Stan poseduje kupatilo, kuhinju, dnevnu sobu, malu spavaću sobu i dvorišnu terasu....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 2.100 € na 2.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 2.000 €, 106,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 2.100 €
26.04.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzan salonski stan u centru grada, Kalemegdan, Gospodar Jevremova, Opština Stari grad. Stan je površine 106 m2, nalazi se na visokom prizemlju u zgradi sa jednim spratom i odmah je useljiv.Stan je kompletno renoviran i odlikuje se autentičnim salonskim stilom sa visokim....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 1.900 € na 1.800 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.800 €, 160,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.02.2025 - 2.500 €
25.04.2025 - 2.300 €
18.06.2025 - 2.200 €
03.09.2025 - 2.000 €
05.11.2025 - 1.900 €
25.03.2026 - 1.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo veoma komforan, luksuzan penthaus na odličnoj lokaciji, kod Doma zdravlja Vračar. U pitanju je novogradnja u mirnoj ulici u zgradi sa malim brojem stanova. Izuzetno funkcionalan prostor, pogodan kako za stanovanje tako i za kancelarijski prostor, kompletno namešten i opremljen....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 1.900 € na 1.800 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.800 €, 95,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.900 €
26.04.2026 - 1.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran salonski stan površine 95m², smešten na 3. spratu zgrade sa liftom, u Karađorđevoj ulici, opština Savski venac. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i prostran, sa visinom plafona od 3.20m. Po strukturi četvorosoban, sastoji se od velikog dnevnog....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 1.800 € na 1.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 1.500 €, 121,00 m2 cca 12 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.800 €
08.05.2026 - 1.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor za izdavanje , Beograd (Vra��ar), Kod crkve Sv.Marka Povr��ina: 120 m2 Osnovne informacije: Tip: Poslovni prostor Stanje: Luksuzno renoviran Name��tenost: Prazan Sprat: 1 Re��ije: od 7.500 RSD Depozit: obavezan Prostorije: Dva kupatila Dva toaleta Kuhinja Ostava Dve....

 
 
 
 
-29%

Promena cene sa 2.100 € na 1.500 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BELE VODE, 1.500 €, 158,00 m2 cca 9 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.11.2025 - 2.700 €
08.03.2026 - 2.100 €
22.04.2026 - 1.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan kancelarijski prostor od 158 m² na atraktivnoj lokaciji na Banovom brdu, u blizini Opštine Čukarica. Prostor ima veoma funkcionalan raspored sa više odvojenih kancelarija, što ga čini idealnim za kompanije koje žele organizovan i komforan radni prostor. Velika prednost....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 1.500 € na 1.300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 1.300 €, 147,00 m2 cca 9 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.500 €
08.05.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje poslovni prostor površine 147 m2, na trećem spratu zgrade sa liftom. Prostor je renoviran, polunamešten i pogodan za različite poslovne delatnosti. Raspored: kupatilo, dva toaleta, kuhinja, ostava i dve terase sa pogledom na ulicu i dvorište. Prostor je opremljen internetom,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 1.300 € na 1.200 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.200 €, 140,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 1.300 €
06.05.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma komforan stan u objektu novije gradnje, pogodan kako kao stambeni, tako i kao poslovni prostor. Grejanje je na gas ili pomoću invertera. U cenu je uračunata garaža, kao i parking mesto ispred. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 1.200 € na 1.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.000 €, 90,00 m2 cca 11 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 1.200 €
10.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran stan u novogradnji, na atraktivnoj lokaciji na Vo��dovcu. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade i ima ukupnu povr��inu od 90m2, uz dodatnu pogodnost privatnog dvori��ta povr��ine 120m2. Stan se izdaje prazan, ��to budu��em zakupcu omogu��ava potpunu slobodu u opremanju....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 1.000 € na 950 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 950 €, 83,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.000 €
22.04.2026 - 950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan za izdavanje na Vidikovcu - 83m2 Lokacija : Beograd - Rakovica - Vidikovac Detalji nekretnine Tip : Stan Površina : 83m2 Broj soba : 3.0 Tip objekta : Novogradnja Stanje objekta : Luksuzan Nameštenost : Potpuno namešten Grejanje : Gas Sprat : Prizemlje (PR)....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 800 €
06.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Vračar - Južni bulevar, trosoban stan sa garažom, 80 m2 Izdaje se svetao i funkcionalan trosoban stan površine 80 m2 , smešten na 3. spratu kvalitetne novije zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji na Vračaru, u Južnom bulevaru. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 600 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 700 €
06.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban, renoviran salonac na odličnoj lokaciji. Stan poseduje: hodnik, veliki dnevni boravak, odvojenu kuhinju i trpezariju, veliku spavaću sobu , kupatilo, dve terase i ostavu. Dvostrano je orijentisan, svetao. Grejanje je centralno, ima klimu, 2 smart tv-a. Pvc stolariju....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 700 €
11.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Banovo brdo - luksuzan, neuseljavan 1.5 stan, 41 m2 Izdaje se potpuno nov, luksuzno opremljen jednoiposoban stan na Banovom brdu, na odličnoj lokaciji u blizini opštine i policijske stanice. Stan ima 41 m2 i nalazi se na 1. spratu moderne novogradnje sa liftom. Funkcionalnog je rasporeda....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 600 € na 500 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 500 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.12.2025 - 800 €
26.12.2025 - 600 €
01.03.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

2.5, 50m2, terasa 2m2, CG, lift, telefon, interfon. Uknjiženo 51m2 Izdaje se stan površine 51 m², koji se sastoji od dve sobe i odvojene kuhinje. Stan je polunamješten i funkcionalnog rasporeda. Pogodan za samce, parove ili studente. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u blizini BEO tržnog....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 450 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 500 €
08.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Lepo opremljen jednosoban stan 42 m2 - Vračar, Crveni krstIzdaje se prijatan, kompletno namešten jednosoban stan površine 42 m2 u mirnom delu Vračara, u ulici Vojislava Ilića, u blizini Crvenog krsta. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade sa liftom i pruža južnu orijentaciju sa obiljem....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 19)

<< <1> >>