• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon pala cena centralno grejan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon pala cena centralno grejan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon pala cena centralno grejanje barem 60 m2 do 931 eura/m2

  • Za upit "www.indomio.rs interfon pala cena centralno grejanje barem 60 m2 do 931 eura/m2" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 115 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 884 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 977 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 1200 eura
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 1.800 € na 1.700 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.700 €, 100,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 1.800 €
17.05.2026 - 1.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, kompletno namešten četvorosoban stan u prestižnom kompleksu Elixir Garden, u ulici Heroja sa Košara, Blok 65, Novi Beograd. Stan površine 100 m2 nalazi se na 8. spratu moderne zgrade sa liftom i obezbeđenjem.Stan je izuzetno funkcionalan i sastoji se od prostranog....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 850 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 900 €
24.04.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan od 54 m2 u novogradnji na odličnoj lokaciji u blizini Beogradskog dramskog pozorišta. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom i odmah je useljiv. Stan je namešten, poseduje terasu, klimu, interfon, internet, centralno grejanje i sve....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 900 € na 750 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 750 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 1.000 €
03.04.2026 - 900 €
08.04.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Centar, Kneza Mihaila, 58 m2, sve u ceniIzdaje se elegantan, salonski stan površine 58 m2, smešten na drugom spratu stambene zgrade sa liftom, u samom centru Beograda, u pešačkoj zoni ulice Kneza Mihaila, na teritoriji opštine Stari grad. Zgrada ima ukupno šest spratova, a stan nije....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs interfon pala cena centralno grejanje barem 60 m2 do 931 eura/m2'
68.000 €
700 €
1.800 €
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 750 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 800 €
13.03.2026 - 750 €
15.04.2026 - 700 €
26.04.2026 - 650 €
01.05.2026 - 900 €
08.05.2026 - 800 €
11.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, funkcionalan dvosoban stan. Stan poseduje: hodnik, dnevni boravak, kuhinju i trpezariju, spavaću sobu, , kupatilo, lođu sa predivnim pogledom na zelenilo. Urađena je pvc stolarija. Zgrada je okružena sa tri parka. Stan je veoma svetao. Ima centralno grejanje i toplovod.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, MAJUR, 900 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.000 €
19.04.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov stan na Lekinom brdu - 81m2, lux, garaža sruktura: Trosoban stan (3.0) Površina: 81 m2 Sprat: 2/3 (nije poslednji sprat) Grejanje: Centralno grejanje Stanje: Novogradnja, lux Nameštenost: Namešten Useljiv: Odmah Izdaje se namešten trosoban stan u Mažuranićevoj ulici, neposredno....

 
 
 
 
-28%

Promena cene sa 4.185 € na 3.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 3.000 €, 279,00 m2 cca 11 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.10.2024 - 4.743 €
09.03.2025 - 4.185 €
01.03.2026 - 3.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Izdvajamo iz ponude ekskluzivan, neuseljavan kancelarijski prostor u zgradi modernog i sofisticiranog dizajna, visokog kvaliteta gradnje i opreme. Zgrada se nalazi na idealnoj lokaciji za poslovanje - na glavnom Bulevaru u Novom Sadu. U neposrednoj blizini....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>