• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon pala cena centralno grejan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon pala cena centralno grejan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon pala cena centralno grejanje Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs interfon pala cena centralno grejanje najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-28%

Promena cene sa 4.185 € na 3.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 3.000 €, 279,00 m2 cca 11 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.10.2024 - 4.743 €
09.03.2025 - 4.185 €
01.03.2026 - 3.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Izdvajamo iz ponude ekskluzivan, neuseljavan kancelarijski prostor u zgradi modernog i sofisticiranog dizajna, visokog kvaliteta gradnje i opreme. Zgrada se nalazi na idealnoj lokaciji za poslovanje - na glavnom Bulevaru u Novom Sadu. U neposrednoj blizini....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 154.500 € na 144.200 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 144.200 €, 56,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 154.500 €
15.03.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lep i funkcionalan dvosoban stan površine 56 m², koji se nalazi u mirnom delu Rotkvarije, jedne od najtraženijih lokacija za porodično stanovanje u Novom Sadu. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade stare, kvalitetne gradnje sa liftom i video nadzorom. Stan je dvostrano....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 192.000 € na 185.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 185.000 €, 71,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 192.000 €
15.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE EKSKLUZIVNO Vam predstavlja kvalitetan trosoban stan na izuzetnoj lokaciji – Mirijevo II, Zvezdara, ulica Matice Srpske 30. Stan je pozicioniran u neposrednoj blizini pijace, u mirnom i uređenom okruženju, sa obiljem zelenila i kompletnom infrastrukturom potrebnom....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BISTRICA, 600 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 650 €
17.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno opremljen luksuzan stan u ekskluzivnoj novogradnji na Bulevaru Evrope (Blok D). Stan se nalazi na 7. spratu i odlikuje ga izuzetna osvetljenost, kao i pogled ka Fruškoj gori. Savršen izbor za zakupce koji traže moderan način života uz maksimalan komfor i tehnološku....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 650 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 700 €
06.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i renoviran stan površine 50 m², koji se nalazi u mirnom delu naselja Braće Jerković, opština Voždovac. Stan je smešten na visokom prizemlju u zgradi ukupne spratnosti od 5 spratova. Stan je po strukturi trosoban (3.0), kompletno namešten i spreman za useljenje....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 73.000 € na 68.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 68.000 €, 73,00 m2 cca 930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 73.000 €
15.03.2026 - 68.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Dunavska - trosoban stan površine 73m2 + terasa i podrumski prostor na drugom i poslednjem spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Centralno grejanje sa kalorimetrima, parket, klima, interfon, uknjižen 1/1. CENA JE FIKSNA! Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra.....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 900 € na 750 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 750 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 1.000 €
03.04.2026 - 900 €
08.04.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Centar, Kneza Mihaila, 58 m2, sve u ceniIzdaje se elegantan, salonski stan površine 58 m2, smešten na drugom spratu stambene zgrade sa liftom, u samom centru Beograda, u pešačkoj zoni ulice Kneza Mihaila, na teritoriji opštine Stari grad. Zgrada ima ukupno šest spratova, a stan nije....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 277.000 € na 260.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 260.000 €, 73,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 277.000 €
15.05.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 3.5, 73m2, terasa, pr/6, 2 mokra čvora, CG U ponudi na Novom Beogradu kod Studentskog grada, izvorno trosoban adaptiran u troiposoban stan. Uknjižen na 73m2, na prizemlju od ukupno 6. Centralno grejanje, terasa, interfon, 2 mokra čvora. Istočne orijentacije, ima prirodne....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 750 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 800 €
13.03.2026 - 750 €
15.04.2026 - 700 €
26.04.2026 - 650 €
01.05.2026 - 900 €
08.05.2026 - 800 €
11.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, funkcionalan dvosoban stan. Stan poseduje: hodnik, dnevni boravak, kuhinju i trpezariju, spavaću sobu, , kupatilo, lođu sa predivnim pogledom na zelenilo. Urađena je pvc stolarija. Zgrada je okružena sa tri parka. Stan je veoma svetao. Ima centralno grejanje i toplovod.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 790 € na 700 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 700 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 790 €
24.04.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Strogi Centar Beograda, dvosoban stan 60m2, sa parkiranjem u dvorištu, lociran u strogom centru kod hotela Moskva, 50m udaljen od Terazijske Česme. Stan je potpuno opremljen i namešten, sveže renoviran, nalazi se na drugom spratu, svetao, dvostrano orijentisan, sa visokim plafonima.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs interfon pala cena centralno grejanje (25)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>