• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon pala cena centralno grejan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon pala cena centralno grejan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon pala cena centralno grejanje što jeftiniji

  • Za upit "www.indomio.rs interfon pala cena centralno grejanje što jeftiniji" pronađeno 23 nekretnina - prosečna cena 1.311 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1300 eura (prosečna cena)
    • do 1600 eura
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-28%

Promena cene sa 4.185 € na 3.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 3.000 €, 279,00 m2 cca 11 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.10.2024 - 4.743 €
09.03.2025 - 4.185 €
01.03.2026 - 3.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Izdvajamo iz ponude ekskluzivan, neuseljavan kancelarijski prostor u zgradi modernog i sofisticiranog dizajna, visokog kvaliteta gradnje i opreme. Zgrada se nalazi na idealnoj lokaciji za poslovanje - na glavnom Bulevaru u Novom Sadu. U neposrednoj blizini....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 300 €, 63,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 400 €
15.10.2025 - 350 €
26.04.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.indomio.rs

Namešten, trosoban stan na 5. spratu zgrade sa liftom i interfonom u centru grada. Stan je dvostarno orijentisan, svetao i sastoji se od prostranog predsoblja, kuhinje, trpezarije i dnevne sobe, 2 spavaće sobe, kupatila i dve terase. Centralno grejanje sa kalorimetrima, klima, veš....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 480 € na 440 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 440 €, 33,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 480 €
10.05.2026 - 440 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je povr��ine 33 m2, ima sobu i kuhinju, kupatilo, moderno je opremljen. Nalazi se na IV spratu, a zgrada poseduje lift. Ima centralno grejanje, kablovsku i internet, pa mese��ni ra��uni iznose oko 7000-8000 dinara. Useljiv od 20,4,2026. Za vi��e informacija i zakazivanje razgledanja,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs interfon pala cena centralno grejanje što jeftiniji'
144.200 €
500 €
600 €
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 450 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 500 €
08.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Lepo opremljen jednosoban stan 42 m2 - Vračar, Crveni krstIzdaje se prijatan, kompletno namešten jednosoban stan površine 42 m2 u mirnom delu Vračara, u ulici Vojislava Ilića, u blizini Crvenog krsta. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade sa liftom i pruža južnu orijentaciju sa obiljem....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 450 €, 33,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 500 €
20.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran, komforan i kompletno namešten jednosoban stan u mirnom delu bloka 45, zgrada na šetalištu na 5 minuta do reke Save. Centralno grejanje, zgrada poseduje interfon. Terasa u hladovini tokom celog dana. Besplatan parking van parking zone u svako doba dana i noći. U neposrednoj....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 650 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 700 €
06.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i renoviran stan površine 50 m², koji se nalazi u mirnom delu naselja Braće Jerković, opština Voždovac. Stan je smešten na visokom prizemlju u zgradi ukupne spratnosti od 5 spratova. Stan je po strukturi trosoban (3.0), kompletno namešten i spreman za useljenje....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 790 € na 700 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 700 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 790 €
24.04.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Strogi Centar Beograda, dvosoban stan 60m2, sa parkiranjem u dvorištu, lociran u strogom centru kod hotela Moskva, 50m udaljen od Terazijske Česme. Stan je potpuno opremljen i namešten, sveže renoviran, nalazi se na drugom spratu, svetao, dvostrano orijentisan, sa visokim plafonima.....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 900 € na 750 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 750 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 1.000 €
03.04.2026 - 900 €
08.04.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Centar, Kneza Mihaila, 58 m2, sve u ceniIzdaje se elegantan, salonski stan površine 58 m2, smešten na drugom spratu stambene zgrade sa liftom, u samom centru Beograda, u pešačkoj zoni ulice Kneza Mihaila, na teritoriji opštine Stari grad. Zgrada ima ukupno šest spratova, a stan nije....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 750 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 800 €
13.03.2026 - 750 €
15.04.2026 - 700 €
26.04.2026 - 650 €
01.05.2026 - 900 €
08.05.2026 - 800 €
11.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, funkcionalan dvosoban stan. Stan poseduje: hodnik, dnevni boravak, kuhinju i trpezariju, spavaću sobu, , kupatilo, lođu sa predivnim pogledom na zelenilo. Urađena je pvc stolarija. Zgrada je okružena sa tri parka. Stan je veoma svetao. Ima centralno grejanje i toplovod.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 850 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 900 €
24.04.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan od 54 m2 u novogradnji na odličnoj lokaciji u blizini Beogradskog dramskog pozorišta. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom i odmah je useljiv. Stan je namešten, poseduje terasu, klimu, interfon, internet, centralno grejanje i sve....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 850 €, 49,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 900 €
29.04.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov i neuseljavan luksuzan dvosoban stan u kompleksu Voždove Kapije, ulica Vojvode Stepe, Opština Voždovac. Stan je površine 49 m2, nalazi se na sedmom spratu od ukupno dvanaest spratova i odmah je useljiv.Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, MAJUR, 900 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.000 €
19.04.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov stan na Lekinom brdu - 81m2, lux, garaža sruktura: Trosoban stan (3.0) Površina: 81 m2 Sprat: 2/3 (nije poslednji sprat) Grejanje: Centralno grejanje Stanje: Novogradnja, lux Nameštenost: Namešten Useljiv: Odmah Izdaje se namešten trosoban stan u Mažuranićevoj ulici, neposredno....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 1.300 € na 1.200 € dana 15.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 1.200 €, 115,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 1.300 €
15.02.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 114633, XV/XVII. Izuzetno lep i prostran stan sa fantastičnim pogledom na grad i Dunav. Dva lifta. Opremljen modernom tehnikom i kvalitetnim nameštajem. Ogromna dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom. Tri spavaće sobe. Veliko kupatilo + mali toalet, ostava. Centralno....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 1.900 € na 1.800 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.800 €, 160,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.02.2025 - 2.500 €
25.04.2025 - 2.300 €
18.06.2025 - 2.200 €
03.09.2025 - 2.000 €
05.11.2025 - 1.900 €
25.03.2026 - 1.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo veoma komforan, luksuzan penthaus na odličnoj lokaciji, kod Doma zdravlja Vračar. U pitanju je novogradnja u mirnoj ulici u zgradi sa malim brojem stanova. Izuzetno funkcionalan prostor, pogodan kako za stanovanje tako i za kancelarijski prostor, kompletno namešten i opremljen....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 73.000 € na 68.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 68.000 €, 73,00 m2 cca 930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 73.000 €
15.03.2026 - 68.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Dunavska - trosoban stan površine 73m2 + terasa i podrumski prostor na drugom i poslednjem spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Centralno grejanje sa kalorimetrima, parket, klima, interfon, uknjižen 1/1. CENA JE FIKSNA! Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 124.900 € na 122.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 122.000 €, 30,00 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 124.900 €
17.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U samom srcu grada, u mirnoj ulici nadomak Tašmajdanskog parka, nalazi se ovaj šarmantni salonski stan od 30 m². Smešten u prizemlju kvalitetne zgrade stare gradnje sa liftom i video-nadzorom, idealna je prilika za sve koji žele da žive u prestižnom delu Beograda ili da investiraju....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 205.000 € na 196.800 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 196.800 €, 41,00 m2 cca 4800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 205.000 €
01.05.2026 - 196.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ova nekretnina se nalazi u mirnom delu grada, u blizini svih bitnih sadržaja kao što su prodavnice, škole i javni prevoz. Stan se prostire na 41 m2 i sastoji se od prostrane dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, kupatila i terase sa prelepim pogledom na grad. Enterijer stana je moderno....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 282.520 € na 268.394 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 268.394 €, 71,00 m2 cca 3780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.12.2025 - 282.520 €
01.05.2026 - 268.394 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam luksuzne stanove u jednom od najotmenijih i najtraženijih delova Beograda – kompleks „Jove Ilića Residence “. Kompleks „Jove Ilića Residence“ predstavlja novu oazu luksuza i elegancije u centru Beograda. Ova savremena rezidencijalna zgrada kombinuje sofisticirani....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 290.000 € na 280.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 280.000 €, 63,00 m2 cca 4440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 290.000 €
27.04.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 63m2, 3.0, IV/V, cg, klima, internet, lift, interfon, 2 terase, garaža U našoj ponudi, izuzetan stan u novogradnji na Vračaru, nadomak Južnog bulevara. Uknjižen, 63m2, trosobne strukture na 4 spratu od ukupno 5. Zgrada poseduje interfon, video nadzor i lift. Centralno grejanje....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 328.000 € na 311.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 311.000 €, 78,00 m2 cca 3990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 328.000 €
08.05.2026 - 311.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Autokomanda - Triše Kaclerovića 3.0, 78m2 (lođa 6m2), 1/7, CG, lift, interfon U ponudi je prostran i funkcionalan stan u stambenoj zgradi, dvostrano orijentisan, ka jugu i istoku, sa prijatnim pogledom na dvorište, što obezbeđuje mir i dosta prirodnog svetla tokom dana.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 345.000 € na 335.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 335.000 €, 87,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.09.2025 - 368.000 €
29.09.2025 - 358.000 €
15.10.2025 - 350.000 €
07.12.2025 - 345.000 €
10.05.2026 - 335.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2025.,

www.indomio.rs

Zastupamo prodaju izuzetno funkcionalnog stana. Odlično koncipiran i lako adaptabilan na više načina. Stan poseduje dnevni boravak, 3 sobe, prostranu kuhinju, ostavu, kupatilo i 2 divne terase, podrum. Stan je dvostrano orijentisan. Dobro je izolovan, bez buke. Ima prelep pogled na....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 549.000 € na 519.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 519.000 €, 125,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.03.2025 - 624.900 €
30.05.2025 - 599.900 €
19.11.2025 - 580.000 €
17.12.2025 - 549.000 €
22.03.2026 - 519.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2025.,

www.indomio.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji, na Obilićevom vencu, u mirnoj ulici, na samom obodu pešacke zone, na svega par koraka od Knez Mihailove, u prilici smo da ponudimo autentičan, perfektan salonski stan, u odličnoj zgradi sa održavanim ulazom. Stan se nalazi u lepoj predratnoj zgradi na drugom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 22)

<< <1> >>