• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon pala cena 90 m2 zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon pala cena 90 m2 zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon pala cena 90 m2 zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs interfon pala cena 90 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 1.479 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 81000 eura
    • do 100000 eura (prosečna cena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 336.000 € na 304.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 304.000 €, 84,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.03.2026 - 336.000 €
17.05.2026 - 304.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Airport City Belgrade - Đorđa Stanojevića 3.0, 84m2 (terasa), drugi sprat, CG, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se trosoban stan u novogradnji u modernom kompleksu Airport Garden, u izgradnji, na atraktivnoj lokaciji na Novom Beogradu. Stan se nalazi na drugom....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 179.500 € na 168.900 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SMEDEREVO, 168.900 €, 83,00 m2 cca 2040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.11.2025 - 189.000 €
06.02.2026 - 179.500 €
15.05.2026 - 168.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzan četverosoban stan u maloj zgradi, novoj, na početku Izletničke. Stan je 104m2, visoko prizemlje u odlično sagarđenoj, izolovanoj zgradi. Unutrašnjost stana od kvalitetnog i luksuznog materijala, španska keramika, stolarija dve boje, gipsani radovi, izolacija 10-30cm, podno....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 1.400 € na 1.300 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.300 €, 98,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 1.400 €
17.05.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, lepo sređen stan u novogradnji, potpuno opremljen, dve spavaće sobe od kojih je jedna soba master i poseduje sopstveno kupatilo, dodatno kupatilo, garaža 20m2, zatvorena rolo vratima, uračunata u cenu, visok stepen obezbeđenja. Agencijska provizija za zakupca se plaća u....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs interfon pala cena 90 m2 zadnjih 7 dana'
1.300 €
 
-4%

Promena cene sa 285.000 € na 274.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 274.000 €, 86,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 285.000 €
13.05.2026 - 274.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 86m2(terasa i lođa), 5/6, lift, CG, interfon, internet, klima, ktv, podrum Stan se nalazi na Novom Beogradu, u Bloku 71, u ulici Dr. Ivana Ribara u delu do Save. Ovaj deo grada je urbanistički isplaniran i zaokružen, sa ugodnim životom stanovnika kao prioritetom. Okruženje je....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 800 €, 85,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.000 €
06.05.2026 - 900 €
15.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u centru grada 50m od Beograda na vodi, kompletno renoviran sa novim modernim nameštajem i elektronskim uređajima. Stan poseduje dnevnu sobu, dve velike spavaće sobe, odvojenu trpezariju i kuhinju, kupatilo, toalet i terasu. Vrlo je komforan, svetao sa odličnom stolarijom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>