• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon pala cena 80 m2 najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon pala cena 80 m2 najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon pala cena 80 m2 najnovije što manji

  • Za upit "www.indomio.rs interfon pala cena 80 m2 najnovije što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 425.000 € na 390.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 390.000 €, 82,00 m2 cca 4760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.12.2025 - 425.000 €
22.02.2026 - 390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka 3.0, 82m2 (terasa 6m2), 9/15, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi trosoban stan u ekskluzivnom naselju Beograd na vodi, u zgradi Vista. Stan je luksuzno opremljen i namešten sa centralnim grejanjem. U cenu stana nisu uračunati....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 73.000 € na 68.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 68.000 €, 73,00 m2 cca 930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 73.000 €
15.03.2026 - 68.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Dunavska - trosoban stan površine 73m2 + terasa i podrumski prostor na drugom i poslednjem spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Centralno grejanje sa kalorimetrima, parket, klima, interfon, uknjižen 1/1. CENA JE FIKSNA! Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 439.000 € na 409.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 409.000 €, 73,00 m2 cca 5600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 449.000 €
27.02.2026 - 439.000 €
03.04.2026 - 409.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Stari Grad, Topličin venac - Čika Ljubina 3.0, uknjižen na 69m2 mereno 73m2, norveški radijatori, 4/4, klima, interfon, podrum Kompletno renoviran i luksuzno opremljen 3,0 stan na najprestižnijoj lokaciji u Beogradu u pešačkoj zoni, tik uz Knez Mihailovu, Trg Republike, Narodni muzej....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 277.000 € na 260.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 260.000 €, 73,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 277.000 €
15.05.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 3.5, 73m2, terasa, pr/6, 2 mokra čvora, CG U ponudi na Novom Beogradu kod Studentskog grada, izvorno trosoban adaptiran u troiposoban stan. Uknjižen na 73m2, na prizemlju od ukupno 6. Centralno grejanje, terasa, interfon, 2 mokra čvora. Istočne orijentacije, ima prirodne....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 409.000 € na 399.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 399.000 €, 73,00 m2 cca 5470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 409.000 €
24.04.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3,0 69m2 + terasa 4m2, 4/4, lift, toplotne pumpe, lux renoviran, interfon, internet, video nadzor Iako u samom centru Beograda, Čika Ljubina ulica, koja nosi ime po srpskom akademiku, jedna je od najlepših i najmirnijih u gradu. Pored ekskluzivne lokacije i adrese, čini sa još par....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 360.000 € na 350.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 350.000 €, 74,00 m2 cca 4730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.02.2026 - 400.000 €
25.02.2026 - 360.000 €
15.05.2026 - 350.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.indomio.rs

Savski venac, Beograd na vodi, Eterna; 74m2, 3.0, 5./7, cg, lift, interfon, internet, ostava - vešeraj, garažno mesto; Nov, jugozapadno orijentisan, kompletno ekskuzivno opremljen trosoban stan (69m2 grejne + 5m2 terase) u zgradi Eterna; Garažno mesto od 12,5m2 na nivou -1 po ceni....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 460.000 € na 420.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 420.000 €, 74,00 m2 cca 5680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 460.000 €
13.03.2026 - 420.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Kalenić - Kičevska 3.0, 74m2 (dve terase 2m2 + 4m2), 1/6, podrum, interfon, klima. U srcu Vračara, nadomak Bulevara Kralja Aleksandra, u odličnoj održavanoj zgradi iz 1962. godine. Stan se nalazi na prvom od šest spratova, dvostran, svetao, kompletno renoviran. Odličnog rasporeda....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 400 € na 300 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 74,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 400 €
10.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan dvoiposoban stan 74m2 na trećem spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od prostranog hodnika, dve spavaće sobe, kupatila, odvojene kuhinje, trpezarije i velikog svetlog dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa prelepim pogledom na grad. Takodje postoji izlaz....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 265.000 € na 260.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 260.000 €, 75,00 m2 cca 3470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 270.000 €
18.02.2026 - 265.000 €
22.03.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Poenkareova-Lidl-MUP 3.0, uknjižen na 69m2, mereno 75m2, vp/9, CG, klima, KATV, interfon, podrum Prostorije: hodnik, dnevni boravak sa trpezarijskim delom, kuhinja sa izlaskom na terasu, 2 spavaće sobe, kupatilo U prilici smo da vam ponudimo odličan porodični stan, uknjižen, bez ulaganja,....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 700 €
03.05.2026 - 800 €
13.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan - Novi Beograd, Blok 45 (nov kompleks) Stan ne gleda na ulicu već je orijentisan ka Savi. Izdaje se moderan, potpuno opremljen stan u novom stambenom kompleksu u Bloku 45, na 2. spratu. Struktura stana: odvojena spavaća soba prostrano kupatilo dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs interfon pala cena 80 m2 što manji (46)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>