• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon pala cena 80 m2 što veći 3 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon pala cena 80 m2 što veći 3 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon pala cena 80 m2 što veći 3.sprat

  • Za upit "www.indomio.rs interfon pala cena 80 m2 što veći 3.sprat" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 618 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 750 eura
    • do 938 eura (prosečna cena)
    • do 1100 eura
    • do 9 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 800 €
06.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Vračar - Južni bulevar, trosoban stan sa garažom, 80 m2 Izdaje se svetao i funkcionalan trosoban stan površine 80 m2 , smešten na 3. spratu kvalitetne novije zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji na Vračaru, u Južnom bulevaru. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 269.000 € na 260.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 260.000 €, 85,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 269.000 €
17.04.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 85m2 (terasa), 3/4, CG, klima, video nadzor, interfon, internet, ktv. Granica dva dela grada Lekinog brda i Šumica predstavlja jedno od najpoželjnijih mesta za stanovanje na Voždovačkoj. Strumička ulica prostire se centralnim delom naselja i spaja gradski park Šumice sa Vojislava....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 1.000 €
13.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Odmah useljiv. Kontakt 0641132100 GREJANJE - CG, sprat 3/5, LIFT, TERASA, NOVOGRADNJA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43246. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs interfon pala cena 80 m2 što veći 3.sprat'
300 €
 
-25%

Promena cene sa 400 € na 300 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 74,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 400 €
10.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan dvoiposoban stan 74m2 na trećem spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od prostranog hodnika, dve spavaće sobe, kupatila, odvojene kuhinje, trpezarije i velikog svetlog dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa prelepim pogledom na grad. Takodje postoji izlaz....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 3)

<< <1> >>