• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon pala cena 50 m2 zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon pala cena 50 m2 zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon pala cena 50 m2 zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs interfon pala cena 50 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 812 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1300 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • klima
    • podno grejanje
    • za studente
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 700 €
15.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan u novogradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, grejanje pomoću TA peći, mogućnost zakupa garaže po dogovoru, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + pdv dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 125.000 € na 115.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 115.000 €, 50,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 125.000 €
17.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj simpatičan, funkcionalan, svetao, dvostrano orijentisan stan (jugo-zapadno), nalazi se u stambenoj zgradi sa svega nekoliko stanova. Zgrada je rekonstruisana 2016. godine. Na odličnoj je lokaciji u neposrednoj blizini Bulevara Kralja Aleksandra i svih sadržaja neophodnih za život.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 49,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 650 €
17.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran, lepo sređen stan, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, slobodan pakring, odlična lokacija. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 5/9,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs interfon pala cena 50 m2 zadnjih 7 dana'
650 €
650 €
900 €
 
-6%

Promena cene sa 530 € na 500 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 500 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 530 €
17.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran i funkcionalan stan na odličnoj lokaciji u Bulevaru kralja Aleksandra. Stan se nalazi na četvrtom spratu od ukupno sedam u održavanoj zgradi sa velikim liftom. Veoma je svetao i prijatan za boravak, a orijentisan je tako da ne gleda direktno na Bulevar, što omogućava....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 700 €
15.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan i kvalitetan stan u novogradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, obe sobe imaju izlaz na terasu, cg po utrošku. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 51,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 700 €
17.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, lepo sređen stan u novogradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 5/6, LIFT, TERASA, NOVOGRADNJA,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 112.800 € na 110.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 110.000 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 93.000 €
10.05.2026 - 112.800 €
13.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 49m2, terasa, PR/2, interfon. Po pravosnažnom rešenje o ozakonjenju 37.23 m2 , mereno 49m2. Dvosoban, funkcionalan stan na odličnoj lokaciji,na obroncima zvezdarske šume. Dobra povezanost sa svim delovima grada. Useljivo jun 2026.godine. Nije pogodan za kreditne kupce. Kontakt....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 900 €
29.04.2026 - 800 €
15.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Blok 58, SAKURA, Savski nasip - Jurija Gagarina; 52m2, 2.0, IV/9, toplotne pumpe, lift, interfon, internet, recepcija, garažno mesto; Luksuzan, polunamešten dvosoban stan u prestižnom novoizgrađenom kompleksu Sakura. Stan poseduje terasu koja se prostire dužinom celog stana sa predivnim....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 650 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 670 €
26.04.2026 - 650 €
06.05.2026 - 700 €
17.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, luksuzno uređen dvosoban stan površine 47 m2 u mirnoj ulici u blizini Đerma. Stan se nalazi na visokom prizemlju novije zgrade i prvi put se izdaje. Sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, hodnika i kupatila. Kompletno je opremljen kvalitetnim nameštajem....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 900 €
29.04.2026 - 800 €
15.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Blok 58, SAKURA, Savski nasip - Jurija Gagarina; 54m2, 2.0, V/9, toplotne pumpe, lift, interfon, internet, recepcija, garažno mesto; Luksuzan, polunamešten dvosoban stan u prestižnom novoizgrađenom kompleksu Sakura. Stan poseduje terasu koja se prostire dužinom celog stana sa predivnim....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 580 € na 550 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 550 €, 46,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 580 €
15.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Šumice | 2.5 stan, 46 m2, odlična lokacija U ponudi je funkcionalan i renoviran stan sa dve spavaće sobe, smešten u mirnom delu Šumica, u blizini MUP-a. Stan je kompletno renoviran i opremljen novim nameštajem. Tek je renoviran. Svetao, izuzetno funkcionalan.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 190.000 € na 172.730 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 172.730 €, 54,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 190.000 €
17.05.2026 - 172.730 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Učiteljsko naselje 2.5, 54m2 (terasa 3m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 161.500 € na 146.800 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 146.800 €, 46,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 161.500 €
17.05.2026 - 146.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 46m2 (terasa 5m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 166.000 € na 161.910 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 161.910 €, 46,00 m2 cca 3520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 166.000 €
15.05.2026 - 161.910 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nov, svetao i funkcionalan jednoiposoban stan u modernoj zgradi u Kačerskoj ulici, u mirnom delu Voždovca. Zgrada je uknjižena i ima upotrebnu dozvolu, a stan je spreman za useljenje odmah nakon kupovine. Detalji stana: • Površina: 46,26 m² • Raspored: dnevni boravak,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 450 €, 46,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 500 €
17.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten stan sa odvojenom spavaćom sobom i terasom na trecem spratu na Kumodrazu. Stan je svetao, veoma topao i ima niske mesecne troskove Stan je kompletno opremljen za život, sa novim i kvalitetnim stvarima (tv, klima, dva garderobera, garnitura na razvlačenje,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 14)

<< <1> >>