• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon pala cena što skuplji Najn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon pala cena što skuplji Najn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon pala cena što skuplji Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs interfon pala cena što skuplji najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 430.000 € na 405.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 405.000 €, 127,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 430.000 €
15.05.2026 - 405.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Stari Grad, Knez Mihailova - Zmaj Jovina 4.0, 127m2, TA, 4/4 U prilici smo da vam ponudimo svetao četvorosoban stan u samom centru grada, u neposrednoj blizini Knez Mihailove. Stan je jako svetao i funkcionalan. Nalazi se u dobro očuvanoj zgradi. Moguća ugradnja lifta (postoji....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 360.000 € na 350.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 350.000 €, 80,00 m2 cca 4380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 410.000 €
03.04.2026 - 390.000 €
10.04.2026 - 380.000 €
01.05.2026 - 360.000 €
15.05.2026 - 350.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO! Dedinje, Neznanog junaka, 3.0, 80 m2 sa 2 terase i zastakljenom lodjom, I od IV sprata, cg, tel, bez lifta, interfon, ktv, internet, 3 klime, brzo useljiv, kompletno renoviran, uknjizen na 65 m2, podrum, zgrada iz 1965. godine. Odlican....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 336.000 € na 310.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 310.000 €, 93,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 336.000 €
15.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Crveni krst - Dravska lokal, 93m2, PR/5, CG, interfon Na prodaju lokal u dva nivoa - donji nivo iznosi 73.10m2, dok galerija ima 15.97m2. Pogodan je za kancelariju. U cenu lokala je uračunat PDV. Uknjižen na 93m2. Agencijska provizija 2%, Agent Vojka Joksović: 064/55-55-19....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 338.400 € na 309.600 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 309.600 €, 72,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 338.400 €
15.05.2026 - 309.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Komforan stan u luksuznom kompleksu Savada. Stan se prodaje prazan, poseduje dve spavaće sobe, grejanje je po utrošku. Zgrada, kao i ceo kompleks nalazi se pod visokim stepenom obezbeđenja. Uknjižen. Agencijska provizija za kupca iznosi 2% dogovorene kupoprodajne cene GREJANJE - CG,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 233.000 € na 227.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 37, 227.000 €, 67,00 m2 cca 3390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 233.000 €
15.05.2026 - 227.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 37A, Milutina Milankovica, 2.5, 67 m2 sa 2 terase, III od IV sprata, cg, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, renoviran, uknjizen na 67 m2 gradjevinske, odnosno na 56 m2 korisne povrsine,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 230.000 € na 220.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 220.000 €, 77,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 230.000 €
15.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Zeleno brdo - Bulevar kralja Aleksandra 3.0, 77m2 (terasa 5m2), 7/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi trosoban stan u izgradnji. Prostorije: ulazni hodnik, dnevna soba, kuhinja, kupatilo, toalet, dve prostrane spavaće sobe, degažman, terasa. Uz stan je moguće....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 219.000 € na 213.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 11b, 213.900 €, 49,00 m2 cca 4370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 238.000 €
27.03.2026 - 228.000 €
17.04.2026 - 219.000 €
15.05.2026 - 213.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kompletno renoviran jednoiposoban stan na odličnoj i veoma traženoj lokaciji u bloku 11b. Uknjižen, čista papirologija. Pravo visoko prizemlje sa baštom/zelenom površinom ispred samog stana i zgrade koja daje veliki osećaj privatnosti, izuzetno funkcionalan, lako adaptibilan u dvoiposoban....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 170.000 € na 160.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 160.000 €, 39,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 170.000 €
15.05.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Vukov spomenik u u ulici Kraljice Marije, jednoiposoban stan (izvorno jednosoban), 39m2, u dvorištu stambene zgrade u kući sa dva stana. Stan je kompletno renoviran, zamenjen krov, urađena podna, zidna i krovna izolacija, izmenjena instalacija za vodu i struju, pvc stolarija.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.888 € na 144.888 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 144.888 €, 29,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 149.888 €
15.05.2026 - 144.888 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Prve pruge, u kraju poznatom kao Retenzija, na samoj granici Opština Novi Beograd i Zemun, MAGNAT prodaje LUX opremljen jednosoban stan od 29m2, na I spratu (od ukupno 6 spr.), u zgradi iz osamdesetih godina izgradnje, sa 2 Lifta. PROSTORIJE: Antre,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 136.000 € na 132.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, Tesla, 132.000 €, 70,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 136.000 €
15.05.2026 - 132.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Kneza Mihaila Obrenovića, 70m2, 3.0, VPR/4. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, 2 terase, pripadajući podrum. Uknjižen na 67m2, mereno sa terasama i ostavom 70 m2. Grejanje na struju, TA ili klima. Stan je kompletno renoviran 2024 god, elektro i vodovodne....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • interfon pala cena što skuplji najnovije (16)
  • www.indomio.rs interfon pala cena što skuplji (337)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>