• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon pala cena što skuplji 70 m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon pala cena što skuplji 70 m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon pala cena što skuplji 70 m2 kablovska

  • Za upit "www.indomio.rs interfon pala cena što skuplji 70 m2 kablovska" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 3.216 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-11%

Promena cene sa 220.000 € na 195.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 220.000 €
13.03.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Južni bulevar - Maksima Gorkog 2.0, 68m2(terasa 15m2), 1/2, TA, podrum, interfon, telefon. Odličan stan, na super lokaciji uz sami Južni bulevar, okrenut prema dvorištu i bez buke. U blizini je Druga ekonomska škola, fakultet bezbednosti na samo jedan minut hoda, kao i kompletna....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 460.000 € na 420.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 420.000 €, 74,00 m2 cca 5680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 460.000 €
13.03.2026 - 420.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Kalenić - Kičevska 3.0, 74m2 (dve terase 2m2 + 4m2), 1/6, podrum, interfon, klima. U srcu Vračara, nadomak Bulevara Kralja Aleksandra, u odličnoj održavanoj zgradi iz 1962. godine. Stan se nalazi na prvom od šest spratova, dvostran, svetao, kompletno renoviran. Odličnog rasporeda....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 229.900 € na 224.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 224.000 €, 70,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.04.2026 - 229.900 €
03.05.2026 - 224.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Blok 45, stan za prodaju Novi Beograd, blok 45, Jurija Gagarina, 70m2, dvoiposoban stan, uknjizen, prvi sprat, lodja, cg, lift, interfon, kablovska tv i internet, podrum. Suncan, svetao, dvostrano orijentisan, odlicno pozicioniran. U izvornom stanju. Gledanje stana zakazuje se na....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs interfon pala cena što skuplji 70 m2 kablovska'
160.000 €
 
-5%

Promena cene sa 198.000 € na 189.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 189.000 €, 70,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 198.000 €
20.04.2026 - 189.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Braće Jerković 3.0, 70m2 (terasa 7m2), 1/6, CG, lift, podrum, interfon, ostava. Veoma svetao trosoban stan dvoštrane orjentacije koji je u izvornom stanju i iziskuje odredjena ulaganja. Nalazi se u mirnom delu naselja koji je uvučen od glavne ulice. Zgrada je iz 1996 godine.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 190.000 € na 180.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 180.000 €, 71,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 190.000 €
03.04.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Rakovica, Marička 2.0, 71m2 (terasa 8m2), VPR/4, TA, parking, podrum, interfon, telefon, klima, video nadzor. Adaptibilan, trostrano orijentisan, dvosoban stan na visokom prizemlju, sa tri Midea klime, video nadzorom stana i ulaza zgrade. Stan se prodaje sa svim nameštajem i belom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>