• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon pala cena što jeftiniji do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon pala cena što jeftiniji do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon pala cena što jeftiniji do 220000 eura Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs interfon pala cena što jeftiniji do 220000 eura najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 190.000 € na 182.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 182.000 €, 55,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 190.000 €
13.03.2026 - 182.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

2.0,55m2(9m2 terasa), CG, lift, VPR/V, telefon, interfon, podrum, parking. Uknjiženo 46 m2. Blok 71, zgrada u blizini "Save". Po strukturi dvosoban stan sa realnom adaptacijom u dvoiposoban. Uknjižen na 46m2 korisne površine+ velike terasa od 9m2. Stan je delimično renoviran(PVC-stolarija....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 300 € na 250 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 250 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 300 €
26.04.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan preko puta Vojne bolnice na petom spratu stambene zgrade bez lifta, površine 40m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa izlazom na terasu, odvojene spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Grejanje je centralno, ima interfon, parking mesto....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 400 € na 300 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 74,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 400 €
10.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan dvoiposoban stan 74m2 na trećem spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od prostranog hodnika, dve spavaće sobe, kupatila, odvojene kuhinje, trpezarije i velikog svetlog dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa prelepim pogledom na grad. Takodje postoji izlaz....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 350 € na 330 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, KOVILOVO, 330 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 350 €
08.05.2026 - 330 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Borča, Milana Toplice 1.5, 41m2 (terasa 3m2), 1/3, TA, parking, podrum, interfon, klima Odlična mikrolokacija stana u Borči orijentisanog prema ulici. Prostorije u stanu su: ulazni hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak i velika terasa. U blizini stana....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 350 €, 27,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 450 €
18.03.2026 - 400 €
01.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nameštena garsonjera u prizemlju novogradnje na Bulbuderu. Grejanje na gradsku toplanu (kalorimetri) Inverter klima Interfon Kablovska i internet – optika (MTS i Yettel) Garažno mesto – klackalica Stan je uredan, funkcionalan i spreman za useljenje. .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 400 € na 380 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, KNEŽEVAC, 380 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 400 €
29.04.2026 - 380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno opremljen stan u Kneževcu, u mirnoj ulici. Nalazi se na trećem spratu u novogradnji, u zgradi bez lifta. Dvostrano orijentisan. Kuhinja i kupatilo imaju kompletnu belu tehniku. Grejanje je na struju po potrošnji. Stan ima klimu, interfon, internet, kablovsku TV. Stan se....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 430 € na 400 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 400 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 430 €
08.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Ozbiljnim zakupcima na du��e, izdaje se nov stan sa dve spava��e sobe u suterenu nove zgrade, sa novim name��tajem i tehnikom. Norve��ki radijatori. Novo, do sada neuseljavano, mogu��nost zakupa obezbe��enog parking mesta pored zgrade. Zakup 400e+depozit 400e+ agencijska provizija....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 400 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 500 €
05.04.2026 - 450 €
08.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

1.0,37m2, EG, lift, II/VII, telefon, interfon, parking. Uknjižen. Kompletno renoviran, funkcionalan jednosoban stan od 37m2 nalazi se na 2. spratu u kvalitetno gradjenoj zgradi sa liftom. Stan se sastoji od sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i hodnika. Kuhinja je opremljena mašinom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 420 € na 400 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 400 €, 32,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 420 €
22.04.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderno i kompletno namešten jednosoban stan površine 32 m2 u prestižnom kompleksu Dunavske terase. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom i vrhunskim održavanjem. Ključne karakteristike: Izuzetna osvetljenost: Zahvaljujući dvostranoj orijentaciji, stan....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 440 € na 420 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, VELIKI MOKRI LUG, 420 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 450 €
17.04.2026 - 440 €
08.05.2026 - 420 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prijatan dvosoban stan sa terasom u mirnom delu Medakovića 3, na samo 5 minuta hoda od okretnica linija 18, 29, 20 i drugih, što obezbeđuje odličnu saobraćajnu povezanost sa gradom. Nalazi se na 2/2 spratu održavane zgrade iz 2000. godine sa interfonom i video nadzorom. Raspored:....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs interfon pala cena što jeftiniji do 220000 eura (253)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>