• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon pala cena što jeftiniji 80 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon pala cena što jeftiniji 80 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon pala cena što jeftiniji 80 m2 Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs interfon pala cena što jeftiniji 80 m2 najnovije" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 2.070 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 1.200 € na 1.100 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.100 €, 78,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 1.300 €
29.04.2026 - 1.200 €
15.05.2026 - 1.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Blok 58, SAKURA, Savski nasip - Jurija Gagarina; 78m2, 3.0, IV/9, toplotne pumpe, lift, interfon, internet, recepcija, garažno mesto; Luksuzan, polunamešten trosoban stan u prestižnom novoizgrađenom kompleksu Sakura. Stan poseduje terasu koja se prostire dužinom celog stana sa predivnim....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 800 €, 85,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.000 €
06.05.2026 - 900 €
15.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u centru grada 50m od Beograda na vodi, kompletno renoviran sa novim modernim nameštajem i elektronskim uređajima. Stan poseduje dnevnu sobu, dve velike spavaće sobe, odvojenu trpezariju i kuhinju, kupatilo, toalet i terasu. Vrlo je komforan, svetao sa odličnom stolarijom....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 179.500 € na 168.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SMEDEREVO, 168.900 €, 83,00 m2 cca 2040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.11.2025 - 189.000 €
06.02.2026 - 179.500 €
15.05.2026 - 168.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzan četverosoban stan u maloj zgradi, novoj, na početku Izletničke. Stan je 104m2, visoko prizemlje u odlično sagarđenoj, izolovanoj zgradi. Unutrašnjost stana od kvalitetnog i luksuznog materijala, španska keramika, stolarija dve boje, gipsani radovi, izolacija 10-30cm, podno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs interfon pala cena što jeftiniji 80 m2 najnovije'
260.000 €
 
-3%

Promena cene sa 360.000 € na 350.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 350.000 €, 74,00 m2 cca 4730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.02.2026 - 400.000 €
25.02.2026 - 360.000 €
15.05.2026 - 350.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.indomio.rs

Savski venac, Beograd na vodi, Eterna; 74m2, 3.0, 5./7, cg, lift, interfon, internet, ostava - vešeraj, garažno mesto; Nov, jugozapadno orijentisan, kompletno ekskuzivno opremljen trosoban stan (69m2 grejne + 5m2 terase) u zgradi Eterna; Garažno mesto od 12,5m2 na nivou -1 po ceni....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>