• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon pala cena što jeftiniji 70 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon pala cena što jeftiniji 70 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon pala cena što jeftiniji 70 m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs interfon pala cena što jeftiniji 70 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-11%

Promena cene sa 220.000 € na 195.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 220.000 €
13.03.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Makisma Gorkog, 68m2 68m2, 2.0, 1/2, terasa, podrum, interfon, telefon, izvorno, uknjižen. Dvosoban stan u zgradi predratne gradnje (1933. god.) u blizini Druge ekonomske škole. Dvorišno orijentisan,....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 400 € na 300 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 74,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 400 €
10.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan dvoiposoban stan 74m2 na trećem spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od prostranog hodnika, dve spavaće sobe, kupatila, odvojene kuhinje, trpezarije i velikog svetlog dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa prelepim pogledom na grad. Takodje postoji izlaz....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 750 € na 700 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 700 €, 66,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 800 €
26.04.2026 - 750 €
08.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Gornji grad - Banatska 2.0, 66m2 (lođa 4m2), 1/6, CG, klima, lift, telefon, KATV, internet, video nadzor, interfon, garaža Na uglu Banatske i Cara Dušana u novoj zgradi “Zemona” izdaje se dvosoban stan, zapadno orijentisan. Sastoji se od ulaznog dela, dvevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 700 €
03.05.2026 - 800 €
13.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan - Novi Beograd, Blok 45 (nov kompleks) Stan ne gleda na ulicu već je orijentisan ka Savi. Izdaje se moderan, potpuno opremljen stan u novom stambenom kompleksu u Bloku 45, na 2. spratu. Struktura stana: odvojena spavaća soba prostrano kupatilo dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 750 €, 68,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 800 €
16.03.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, centar - Kolarčeva 3.0, 68m2, 5/5, TA, lift, telefon, interfon Izdaje se renoviran stan u samom centru grada u neposrednoj blizini svih znamenitosti. Nalazi se u potkrovlju dobro održavane stare zgrade salonskog tipa. Sastoji se od dnevnog boravkla, kuhinjsko - trpezarijskog....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 1.000 € na 850 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 850 €, 69,00 m2 cca 12 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 1.000 €
15.05.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Adaptiran, renoviran lokal u bloku 29, u dva nivoa približno iste kvadrature, poseduje čajnu kuhinju i toalet, pogodan za različite namene. Agencijska provizija se naplaćuje u zavisnosti od dužine trajanja zakupa, a u skladu sa cenovnikom agencije GREJANJE - CG, sprat PR/, NOVOGRADNJA,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 950 € na 900 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 71,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 950 €
13.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno renoviran, lepo sređen stan, neuseljavan nakon renoviranja, opremljen nameštajem i tehnikom, funkcionalan, poseduje dve spavaće sobe, kupatilo i toalet, ostava sa veš mašinom, odlična lokacija. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 1.000 €
13.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Odmah useljiv. Kontakt 0641132100 GREJANJE - CG, sprat 3/5, LIFT, TERASA, NOVOGRADNJA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43246. .

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 1.200 € na 990 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 990 €, 73,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 1.200 €
13.05.2026 - 990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen trosoban stan površine 73 m2 na Vračaru, u neposrednoj blizini Sportskog centra Vračar. Stan se nalazi na 7. spratu (ujedno i poslednjem) u zgradi sa liftom i odlikuje se prelepim, otvorenim pogledom na grad, bez kosina, što dodatno doprinosi komforu i....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 998 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 998 €, 69,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.100 €
15.05.2026 - 998 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

BIG Residences - L uksuzan trosoban stan, novogradnja (Karaburma) Površina: 69 m2 Struktura: 3.0 Sprat: 5/7 Grejanje: Centralno (po utrošku) Stanje: Novogradnja, lux Nameštenost: Potpuno namešten Cena: 1.100 eura mesečno Mesečne režije: oko 150 eura Depozit: Obavezan Useljiv: Odmah....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs interfon pala cena što jeftiniji 70 m2 (59)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>