• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon najnovije što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon najnovije što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon najnovije što manji

  • Za upit "www.indomio.rs interfon najnovije što manji" pronađeno 74 nekretnina - prosečna cena 896 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 1200 eura
    • do 1600 eura (prosečna cena)
    • do 1900 eura
    • do 16 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lođa
    • parket
    • 2.sprat
    • prizemlje
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 980 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen trosoban stan površine 100 m2, smešten na odličnoj lokaciji u ulici Nikodima Milaša, u neposrednoj blizini Vukovog spomenika i hotela Zira. Stan se nalazi na prvom spratu moderne novogradnje sa liftom.Stan je izuzetno svetao i funkcionalan, a zahvaljujući....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 300 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Zvezdara, Olimp - Prote Đurića-slobodan od 01.06. 1.0, 26m2 (terasa), 3/3, EG, interfon, telefon, parking. Prostorije: hodnik, kupatilo, višenamenska soba povezana sa kuhinjom i terasa sa lepim pogledom. Odlična, potpuno opremljena garsonjera u kvalitetnom stambenom objektu novije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 110.430 €, 27,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Objekat se nalazi u samom centru grada, u najpoželjnijem urbanom kvartu Rotkvarija, na svega pet minuta hoda od stare gradske jezgre. Lokacija nudi izuzetnu povezanost sa poslovnim, edukativnim i zabavnim sadržajima, što ovu nekretninu čini idealnom kako za stanovanje, tako i za investiciju.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs interfon najnovije što manji'
1.800 €
400 €
650 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 400 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Lepo sređen, uredan, svetao stan u novogradnji, potpuno opremljen, funkcionalan, grejanje pomoću norveških radijatora, niski mesečni troškovi. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kvalitetan stan u novogradnji, funkcionalan, kompletno opremljen, odvojena spavaća soba, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - Etažno, sprat 1/5, LIFT, TERASA, NOVOGRADNJA,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 700 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan i funkcionalan jednosoban stan u Sazonovoj ulici, u jednom od najtraženijih delova Vračara - Čuburi. Stan se nalazi na prvom spratu moderne zgrade iz 2019. godine, koja je izuzetno dobro održavana i u koju stanari kontinuirano ulažu, što doprinosi visokom nivou....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 550 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Namešten, 1.5, 40m2, III/V, terasa, lift, CG, depozit. Izdaje se jednoiposoban stan na odlicnoj lokaciji na Zvezdari. Stan poseduje hodnik, dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, odvojenu spavaću sobu, kupatilo i lepu terasu. Veoma je svetao. Ima centralno grejanje, klimu, internet.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 600 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Dostupno garažno mesto uz doplatu od 100e. Useljiv od 01.06. GREJANJE - Etažno, sprat 1/7, LIFT, TERASA, GARAŽA, NOVOGRADNJA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43063. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kompletno sređen stan u novogradnji, funkcionalan, odvojena spavaća soba, video nadzor, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 2/4, LIFT, TERASA, NOVOGRADNJA,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 700 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Neimar - novogradnja, odličan stan, 41 m2 Izdaje se kompletno sređen i funkcionalan dvosoban stan u novogradnji na Neimaru, u mirnoj ulici Rudnička, na Vračaru. Stan ima 41 m2 i nalazi se na 2. spratu kvalitetne i dobro održavane zgrade sa liftom (ukupno 4 sprata). Po strukturi je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 850 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan 1.5 soban stan u opštini Stari grad, u neposrednoj blizini Skadarlije i Bajlonijeve pijace, u ulici Venizelosova. Stan ima površinu od 61m² sa terasom i nalazi se na 6. spratu u zgradi starije gradnje sa liftom. Funkcionalnog je rasporeda i odmah useljiv. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Odličan, lepo sređen stan u novogradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, lepa terasa, cg po utrošku, video nadzor. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kompletno opremljen stan u novogradnji, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, južno orijentisan, bez buke. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 3/5, LIFT,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 45.000 €, 45,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 138.000 €, 46,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Lepo sređen stan u novogradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, cg po utrošku, video nadzor, slobodan parking. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 3/4,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, VRANJE, 300 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Stan/ NAJAM/ jednosoban staniznad SUP-a Površina stana je 47m2, jednosoban na 4. spratu. Nalazi se u novoj stambeno-poslovnoj zgradi koja je useljena 2023 godine, iznad SUP-a. Na odličnoj lokaciji, u mirnijoj ulici. Opremljen je visokokvalitetnim nameštajem i sanitarijom. Sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 124.800 €, 48,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U novoj stambenoj zgradi sa samo 12 stanova. Moguća kupovina putem stambenih kredita. Useljenje planirano za jul 2026. Zgrada je projektovana na moderan način za kupce koji traže mirno, porodično okruženje na samo 500m od okretnice autobusa 26. Odlična povezanost i brz izlaz na autoput.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan u modernoj zgradi, potpuno opremljen, lepo sređen, poseduje dve spavaće sobe, cg po utrošku, video nadzor. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se moderno opremljen dvosoban stan u luksuznom stambenom kompleksu Voždove kapije, u ulici Vojvode Stepe na Voždovcu. Stan se nalazi na drugom spratu moderne novogradnje sa liftom i predstavlja odličan izbor za zakupce koji traže kvalitetan i komforan životni prostor na atraktivnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 950 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan za izdavanje - Beograd na vodiIzdaje se potpuno nov, polunamešten dvosoban stan površine 50 m2, smešten na drugom spratu zgrade Metropolitan, sa delimičnim pogledom na centar grada i reku. Zgrada se nalazi u atraktivnoj oblasti Beograda na vodi, u blizini promenade,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan u novogradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, dvorišno orijentisan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 8/8, LIFT, TERASA, NOVOGRADNJA,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje Vukov spomenik Na uglu ulica Kraljice Marije i Ivankovačke, na drugom spratu novije stambene zgrade za izdavanje dvosoban stan. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje, trpezarijsko - dnevnog dela sa terasom, spavaće sobe i kupatila. Stan je kompletno namešten. Ima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 650 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

ĐERAM PIJACA, ZVEZDARA – DVOSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi izuzetno lep i komforan dvosoban stan na odličnoj lokaciji kod Đeram pijaca, u blizini Bulevara kralja Aleksandra. Stan je kompletno namešten i opremljen, veoma svetao i funkcionalnog rasporeda,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo održavan stan u Molerovoj ulici, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Kalenić pijace. Stan je odmah useljiv i nalazi se u mirnom delu zgrade sa pogledom na dvorište, što pruža dodatni mir i privatnost. U blizini se nalaze osnovne i srednje škole, fakulteti, marketi,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 144.550 €, 54,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U mirnom delu naselja bez buke i sa puno zelenila, stan na prvom spratu u zgradi sa liftom. PROSTORIJE: ulazni hodnik, veliki dnevni boravak sa izlazom na zastakljenu terasu, kuhinja i trpezarija sa izlazom na lođu, spavaća soba i kupatilo. Stan je u izvornom stanju što omogućava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

2.0, 55m2 (lođa 5m2), 5/11, dva lifta, CG, topla voda, interfon, telefon, ktv, adaptibilan Naselje Braće Jerković predstavlja jedno od najvećih naselja na opštini Voždovac, a i u celom Beogradu. Ulica Braće Jerković je jedna od centralnih ulica ovog naselja. Kompletna infrastruktura,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 155.000 €, 56,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Rakovica, Kanarevo brdo - Jelke Bojkić Makavejev 2.5, 56m2, 1/4, CG, telefon, interfon, parking Stan okružen zelenilom, kompletno namešten i adaptiran u dvoiposoban. Postoji mogućnost vraćanja stana u dvosoban. Ispred zgrade se nalazi parking. Odmah useljiv! Uknjižen na 56m2. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 168.000 €, 56,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 450 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Čukarica, Banovo brdo - Požeška 2.0, 56m2 (lođa 4m2), CG, lift, 7/8, telefon, interfon Izdaje se izuzetno čist, komforan, funkcionalan dvosoban stan, kompletno opremljen i namešten. Stan se nalazi u Požeškoj ulici, jugozapadno orijentisan (pogled ka Adi), gde je izuzetno tiho i bez....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 176.000 €, 57,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju lep i izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u ulici Vojvode Stepe kod Bioskopa Vozdovac. Smešten u kvalitetnoj i veoma dobro održavanoj starijoj zgradi, ova nekretnina predstavlja idealan izbor kako za porodičan život, tako i kao sigurnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 234.000 €, 58,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan i svetao dvosoban stan površine 56m², smešten na visokom prizemlju uredne i održavane zgrade u jednoj od najtraženijih ulica na Vračaru – Sindjelićevoj. Stan je trostrano orijentisan, što mu obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 153.400 €, 59,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prostran dvostrano orijentisan trosoban stan na prvom spratu u novoj stambenoj zgradi sa samo 12 stanova. Moguća kupovina putem stambenih kredita. Useljenje planirano za jul 2026. Zgrada je projektovana na moderan način za kupce koji traže mirno, porodično okruženje na samo 500m od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan dvosoban stan od 60m2 na samo 3 km od centralne zgrade Aerodrom Nikola Tesla Beograd i svega nekoliko minuta vožnje od Novi Beograd, nalazi se moderan i funkcionalan stan idealan za porodičan život ili investiciju. Lokacija pruža savršen balans između mirnog okruženja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan površine 56m² na Grbavici. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade sa liftom i interfonom, dvorišno je orijentisan, što pruža mir i tišinu tokom celog dana. Stan je veoma funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dve odvojene spavaće sobe, dnevnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kvalitetan, lepo sređen stan, moderno opremljen, odvojena spavaća soba, francuski balkon, podrum, sigurnosna vrata, video nadzor. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Komforan, luksuzno opremljen stan u lux kompleksu, odvojena spavaća soba, cg po utrošku, zgrada sa fizičko-tehničkim obezbeđenjem, video nadzor. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 160.000 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prostran trosoban stan u novoj stambenoj zgradi sa samo 12 stanova. Moguća kupovina putem stambenih kredita. Useljenje planirano za jul 2026. Zgrada je projektovana na moderan način za kupce koji traže mirno, porodično okruženje na samo 500m od okretnice autobusa 26. Odlična povezanost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 220.000 €, 66,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Stan za prodaju Crveni krst Na Crvenom krstu, u ulici Tome Maksimovića za prodaju stan uknjižene površine 66m2. Stan se sastoji od: na donjem nivou kuhinje - trpezarijsko dnevnog boravka sa terasom i kupatila a na dornjem nivou je velika spavaća soba sa WC-om i ugradnim plakarima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran stan u Bloku 29, preko puta zapadnog ulaza u Beogradsku Arenu, na odličnoj lokaciji sa brzom povezanošću ka centru grada i Novom Beogradu.Stan ima površinu od 68 m2 i nalazi se na prvom spratu uredno održavane zgrade sa liftom. Po strukturi poseduje tri prostorije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 269.100 €, 69,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Veoma komforan, svetao stan u održavanom stanju. Poseduje dnevno boravak, šankom odvojenu kuhinju sa ostavom, spavaću sobu, kupatilo, ostavu i dvorišno orijentisanu terasu sa lepim pogledom. Oko zgrade se nalazi parking za stanare, koji je pod rampom. Grejna kvadratura stana iznosi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 750 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Stari Košutnjak, nova VIP zgrada, četvorosoban stan .. / luksuzna zgrada, uredan ulaz, lift, termo fasada, funkcionalan svetao prostor pogodan i za pp, video interfon, elektro roletne, alu stolarija, viši plafoni, toplotne pumpe (grejanje i hlađenje), vpr/3, dvostran, hrast tarket,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 73)

<< <1 2> >>