• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon lođa porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon lođa porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon lođa porasla cena

  • Za upit "www.indomio.rs interfon lođa porasla cena" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 2.759 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosečna cena)
    • do 370000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 380.000 € na 390.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 390.000 €, 157,00 m2 cca 2480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 380.000 €
03.04.2026 - 390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan četvorosoban dupleks sa terasom - Zvezdara, Đevđelijska ulica, 157 m2, 390.000 EURNa prodaju luksuzan, funkcionalan i izuzetno svetao četvorosoban dupleks površine 157 m2, smešten na petom i šestom spratu zgrade sa liftom u Đevđelijskoj ulici, na atraktivnoj lokaciji između....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 149.000 € na 152.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Šumice, 152.000 €, 45,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 149.000 €
19.04.2026 - 152.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

1.0, 45m2 (lođa 7m2), 3/5, lift, CG, interfon, internet, ktv, podrum Glasinačka ulica se nalazi na Konjarniku, između Ustaničke ulice i autoputa. Iako nadomak glavnih saobraćajnica vrlo je mirna. Ovaj deo grada, na samo 6km od centra, je planski građen sedamdesetih godina za miran....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 420.000 € na 430.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, Braće Jerković, 430.000 €, 250,00 m2 cca 1720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 460.000 €
02.11.2025 - 420.000 €
18.03.2026 - 430.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.indomio.rs

Voždovac, Braće Jerković - Milovana Jankovića kuća, 250m2 (terase i lođa 36m2 + garaža 18m2), NPR+VPR+I+II+PTK, EG/GAS, interfon, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 1.5 ari U neposrednoj blizini TC Stadion, u oazi zelenila, mira i tišine u ponudi je vertikala....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs interfon lođa porasla cena'
250.000 €
97.328 €
 
+11%

Promena cene sa 900 € na 1.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 110,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.12.2025 - 990 €
18.01.2026 - 900 €
19.04.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

U srcu Vračara,u blizini Kalenić pijace i Krunske,nedaleko od Bulevara-izdaje se odličan dvostrano orijentisan ,svetao, konforan stan, kompletno namešten. Zgrada ima lift i interfon,ulaz je uredan i održavan.Ima 3. spavaće sobe,veliki dnevni boravak povezan sa trpezarijom i lođom,izdvojenu....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 230.000 € na 245.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 245.000 €, 62,00 m2 cca 3950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 230.000 €
06.03.2026 - 245.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan u mirnoj ulici u blizini Tašmajdana, Cvijićeve ulice, 27. marta, Botaničke bašte, Hale Pionir. Lokacija: Hadžipopovac, centar – odlično povezan sa drugim delovima grada. U neposrednoj blizini su škola, vrtić, prodavnice, pekara, pošta, banka, pijaca, fakulteti,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 414.480 € na 439.140 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 439.140 €, 113,00 m2 cca 3890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 414.480 €
27.03.2026 - 439.140 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

ID 1137 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0693322626 Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Ova nekretnina smeštena je na izuzetno atraktivnoj lokaciji, u energetski efikasnoj....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 226.769 € na 244.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 244.000 €, 79,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.06.2025 - 269.769 €
13.06.2025 - 226.769 €
08.05.2026 - 244.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

Zemun, Gornji grad - Cara Dušana 3.0, 79m2 (terasa i lođa 12m2), 4/4, EG, lift, telefon, interfon, parking, garaža Na prodaju trosoban stan u izgradnji, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Zemunu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>