• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon lođa pala cena do 2700 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon lođa pala cena do 2700 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon lođa pala cena do 2700 eura/m2

  • Za upit "www.indomio.rs interfon lođa pala cena do 2700 eura/m2" pronađeno 23 nekretnina - prosečna cena 1.318 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 2500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 160000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 169.999 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 169.999 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 180.000 €
17.04.2026 - 169.999 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Sava Kovačević - Ohridska 2.5, 62m2 (terasa+lođa 8m2), 11/11, CG, dva lifta, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju svetao i funkcionalan, renoviran dvoiposoban stan, ukupne površine 62m2, 54m² stambenog prostora i 8 m² lođa+terasa. Stan se nalazi na XI spratu dobro....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 170.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 170.000 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 180.000 €
17.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 62m2( terasa 8m2), CG, XI/XII, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 54m2. Na prodaju stan u Ohridskoj ulici u mirnom delu naselja Save Kovačević. Zgrada je dobro održavana, poseduje dva lifta. Oko zgrade se nalazi dosta zelenih površina, kao i nezoniranog parking prostora.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 140.000 € na 129.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 129.000 €, 47,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 140.000 €
22.04.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 47m2, CG, lift, VPR/IV, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 47m2. Uknjižen stan u zgradi novije gradnje na početku Zemun Polja. Po strukturi jednoiposoban, na visokom prizemlju (preko 2m do donje ivice prozora), funkcionalnog rasporeda prostorija. Oko zgrade se nalazi dosta....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs interfon lođa pala cena do 2700 eura/m2'
149.990 €
222.000 €
85.000 €
 
-2%

Promena cene sa 210.000 € na 205.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 205.000 €, 76,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 210.000 €
08.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 62 - Jurija Gagarina 3.0, 76m2 (lođa 5m2), 7/20, CG, dva lifta, telefon, interfon Prostran i očuvan porodičan stan na sedmom spratu stambene zgrade u neposrednoj blizini gradskog prevoza. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, odvojene kuhinje, odvojene trpezarije,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 192.000 € na 185.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 185.000 €, 71,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 192.000 €
15.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE EKSKLUZIVNO Vam predstavlja kvalitetan trosoban stan na izuzetnoj lokaciji – Mirijevo II, Zvezdara, ulica Matice Srpske 30. Stan je pozicioniran u neposrednoj blizini pijace, u mirnom i uređenom okruženju, sa obiljem zelenila i kompletnom infrastrukturom potrebnom....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 130.000 € na 125.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 125.000 €, 52,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 130.000 €
03.04.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, CG, klima, lođa, internet, interfon Dvostrano orijentisan stan u kvalitetnoj zgradi (1991.) na mirnoj lokaciji u Žarkovu. Sastoji od predsoblja, spavaće sobe sa izlazom na zastakljenu lođu, kuhinjsko-trpezarijskog dela i još jedne sobe, kupatila sa kadom. Stan je renoviran....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 265.000 € na 259.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Medaković, 259.000 €, 94,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 265.000 €
25.03.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen troiposoban stan od 94m2 građevinske površine, na prvom spratu od 6.spratova, lođa i terasa, 2 lifta, cg, topla voda, klima, interfon, internet, podrum. Slobodan parking oko zgrade. Prostorije : ulazno predsoblje, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, tri spavaće sobe, dva mokra....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 199.900 € na 195.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 199.900 €
17.04.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Meandri - Bačka 2.0, 68m2 (lođa 10m2), 5/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju komforan i funkcionalan dvosoban stan u Zemunu, naselje Meandri, u Bačkoj ulici. Nalazi se na petom spratu u zgradi sa liftom. Stan je kompletno i kvalitetno renoviran, sa posebnim....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 199.900 € na 195.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 199.900 €
17.04.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Nudimo Vam potpuno nov, neuseljavan, kompletno renoviran (instalacije, cevi, stolarija), polunamesten stan. Zgrada se nalazi u mirnom kraju, okružena zelenilom, sa dovoljno parking mesta ispred same zgrade. Stan ima i pripadajući podrum. Odlična nekretnina za porodično stanovanje.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 138.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 143.000 €
19.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Cerak - Lipar 3.0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan. Nalazi se na drugom spratu dvospratne stambene zgrade sa ukupno tri stana. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 129.000 € na 125.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 139.000 €
05.04.2026 - 129.000 €
10.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Kotež I - Vršačka 3.0, 79m2 (lođa 6m2), 1/4, CG, telefon, interfon, podrum Prodaje se prostran trosoban stan u mirnom delu naselja Kotež I u Pančevu. Dvostrano orijentisan sa puno svetla, okružen zelenilom i trotoarima za šetnju. Stan je za renoviranje. Prostorije: predsoblje,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 750 €, 45,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.10.2025 - 800 €
20.03.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Budite prvi stanari u tek renoviranom i lux opremljenom stanu! U blizini Voždovačke crkve i Bajfordove šume, u Ulici Vojvode Stepe, izdaje se kompletno renoviran i opremljen dvosoban stan, sa dve lođe i centralnim grejanjem. Sastoji se iz komotnog ulaznog predsoblja u kome su smešteni....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 700 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 800 €
26.04.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Vračar, Maksima Gorkog Vračar, 2,0, 50m2 + lođa, namešten, nov, I/7, lift, CG, ktv, klima, interfon, video nadzor, recepcija, obezbeđenje 24/7, teretana u zgradi Stan se nalazi na prestižnoj lolaciji, ugao ulice Maksima Gorkog i Južnog bulevara u neposrednoj blizini svih....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 650 €, 53,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 700 €
10.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Karaburma, Mirijevski bulevar, 53m2 . 53m2, 3.0, 2/4, klima, terasa, lođa, interfon, telefon, parking, renoviran. Izdaje se svetao, kompletno renoviran stan, na drugom....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 650 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 800 €
01.04.2026 - 700 €
29.04.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, centar - Majke Jevrosime 2.0, 55m2 (lođa 2m2), 3/5, kaljeva peć, tri klime, telefon, interfon, podrum Izdaje se stan u strogom centru grada, kompletno renoviran visoko kvalitetnim materijalima. Stan je izuzetno funkcionalan, dvostrano orijentisan, u mirnom delu ulice.....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 1.600 € na 1.200 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.200 €, 108,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.600 €
26.04.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i svetao četvorosoban stan površine 108 m2 u novogradnji u blizini parka Šumice, na Lekinom brdu. Sastoji se od komforne dnevne sobe sa trpezarijom (35 m2), potpuno opremljene kuhinje sa svim aparatima, tri spavaće sobe, prostranog kupatila i dodatnog toaleta sa....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 750 € na 700 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 700 €, 66,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 800 €
26.04.2026 - 750 €
08.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Gornji grad - Banatska 2.0, 66m2 (lođa 4m2), 1/6, CG, klima, lift, telefon, KATV, internet, video nadzor, interfon, garaža Na uglu Banatske i Cara Dušana u novoj zgradi “Zemona” izdaje se dvosoban stan, zapadno orijentisan. Sastoji se od ulaznog dela, dvevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 550 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 600 €
08.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 55m2( terasa 7m2), CG, klima, dva lifta, podrum, telefon, interfon. Uknjižen. Dvosoban, svetao stan od 55m2 u Sinđelićevoj ulici na Vračaru, nedaleko od Kalenić pijace. Stan se nalazi na visokom prizemlju od ukupno 10 spratova. Ima izuzetno dobar raspored prostorija u koje se....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 750 €, 76,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 1.000 €
26.04.2026 - 800 €
13.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, renoviran, 2 mokra čvora, klima, lođa, internet, lift, interfon. Odličan, izuzetno svetao stan, na lepoj lokaciji na Novom Beogradu. Sastoji od predsoblja iz koga se ulazi u sve prostorije, velike dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom i izlazom na lođu, manje sobe sa izlazom....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 550 €, 57,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 600 €
08.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Konjarnik - Dr Zore Ilić-Obradović 2.0, 57m2 (lođa 5m2), 5/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum Odličan, kompletno renoviran dvosoban stan sa savremenim i moderno opremljenim enterijerom. Stan se može koristiti i kao dvoiposoban - kuhinja sa trpezarijom je izuzetno komforna....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 820 € na 790 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 790 €, 82,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.10.2025 - 950 €
17.12.2025 - 890 €
21.01.2026 - 850 €
22.02.2026 - 820 €
01.03.2026 - 790 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Vukov spomenik, Držićeva, trosoban, 82m2, 2/3, terasa, EG. Stan je salonskog tipa, na drugom spratu odlične zgrade sa mermernim ulazom i interfonom. Uknjižen je na 77m2 korisne tj. grejne površine, a sa lođom ima ukupno 82m2. Orijentisan je dvostrano sa velikim staklenim površinama,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 598 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 598 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 650 €
24.04.2026 - 598 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Voždovac, Vračar- Paunova 80m2, 3.0, 5/6, CG, lift Namešten stan, na petom spratu stambene zgrade sa liftom. Nalazi se u mirnoj ulici, u blizini svih bitnih sadržaja. Prostorije: prostrana dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet, hodnik, lođa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 21)

<< <1> >>