• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon lođa do 250000 eura Zadnji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon lođa do 250000 eura Zadnji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon lođa do 250000 eura Zadnjih 14 dana do 2100 eura/m2

  • Za upit "www.indomio.rs interfon lođa do 250000 eura zadnjih 14 dana do 2100 eura/m2" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 511 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1200 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 140.000 €, 79,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, komforan i funkcionalan četvorosoban stan površine 79m² na Paliluli, u neposrednoj blizini Palilulske pijace. Stan se nalazi na 1. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom i idealan je za porodičan život. Strukturu stana čine ulazni hodnik, prostran dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 130.000 €, 72,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 72m2 (dve lođe), 1/3, CG, interfon, internet, ktv Na veoma dobroj lokaciji u Inđiji nalazi se jedna od kvalitetnije građenih i bolje pozicioniranih zgrada u gradu u ulici Kralja Petra I. U neposrednom okruženju nalaze se svi sadržaji neophodni za svakodnevni život, dok dobra....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 124.000 €, 54,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

KVALITETNA NOVOGRADNJA SA PRAVOSNAŽNOM GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM. BUDUĆI STAMBENO - POSLOVNI OBJEKAT SE NALAZI U ULICI MILOŠEV KLADENAC BROJ 18, NA SAMO 7,5 KM UDALJENOSTI OD CENTRA GRADA. OBJEKAT SE SASTOJI OD 22 STANA KOJA SU RASPOREĐENA NA ČETIRI ETAŽE ( PR+1+1+PS), SA 2 (DVA) POSLOVNA....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs interfon lođa do 250000 eura zadnjih 14 dana do 2100 eura/m2'
102.454 €
700 €
700 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 300 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 63 - Gandijeva 0.5, 20m2 (lođa 2m2), 1/6, CG, lift, interfon, parking Izdaje se nameštena, komforna garsonjera sa lođom. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u blizini se nalaze prodavnice i stanice gradskog prevoza. Veoma niski troškovi infostana. U okolini zgrade je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 60m2(zastakljena lođa 5) , CG, lift, II/V, telefon, interfon. Uknjiženo 60m2. Renoviran dvosoban stan od 60m2 na fenomenalnoj lokaciji na Vračaru. Stan se nalazi na 2. spratu od ukupno 5 spratova zgrade. Veoma je funkcionalan i opremljen novim nameštajem i neophodnim uredjajima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 450 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Vračar, Južni bulevar Vračar, jednoiposoban, 33m2 +(lođa od 3m2), renoviran, namešten, VI/8, lift, CG, ktv, klima, interfon, video nadzor Stan se nalazi na prestižnoj lolaciji u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja za komforan život. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak....