• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon lođa 80 m2 do 200000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon lođa 80 m2 do 200000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon lođa 80 m2 do 200000 eura do 2400 eura/m2

  • Za upit "www.indomio.rs interfon lođa 80 m2 do 200000 eura do 2400 eura/m2" pronađeno 22 nekretnina - prosečna cena 1.582 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 180.000 €, 75,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 75.63m2, dve lođe, podno grejanje, lift, II/IV, telefon, interfon, podrum, parking mesto u dvorištu. Građevinska dozvola. Nova zgrada poznatog investitora. Savremen dizajni, oplemenjen smart home sistemom, podno grejanje na gas po utrošku u zgradi sa samo osamnaest stanova i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 200.000 €, 84,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

4.0, 84m2( terasa 16m2), EG, lift, VII/VII, telefon, interfon, parking. Uknjiženo 42m2 U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan kompletno opremljen dupleks na odličnoj lokaciji. Stan je dvostrano orijentisan (istok-jug), sa pogledom na park i otvorenom krovnom terasom od 16m2. Zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 166.000 €, 83,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo odličan, komforan, troiposoban stan, u mirnom stambenom naselju sa zgradama od fasadnih cigli, između velikih krošnji i uređenih bašta. Nalazi se nedaleko od Košutnjaka, Topčiderskog parka, Belog dvora i Miljakovačke šume, izletišta koja svi rado posećuju. Škole, prodavnice,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs interfon lođa 80 m2 do 200000 eura do 2400 eura/m2'
160.000 €
185.000 €
140.000 €
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 180.000 €, 75,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2024.,

www.indomio.rs

Palilula, Ćalije - Dragoslava Srejovića 3.0, 75m2 (lođa 5m2), 2/3, EG/treba priključak na gas, interfon U zgradi kvalitetne gradnje, prodaje se trostran (istok-zapad), svetao stan. Sastoji se od ulaznog hodnika iz kog se ulazi u sve prostorije: veliki dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 145.000 €, 76,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Čukarica, Cerak - Prištinska 3.0, 76m2 (dve lođe 10m2), 1+2/2, grejanje na struju, interfon, podrum Prodaje se dvoetažni stan u izvornom stanju u mirnom, porodičnom delu starog Ceraka. U potpunosti je okrenut ka istoku i gleda na zajedničku baštu. Stan ima dve etaže. Donji nivo je....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 152.600 €, 82,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2025.,

www.indomio.rs

3.0, 82m2, dve lođe, CG, I/III, telefon, interfon., parking. Uknjiženo 82m2. U novoj, kvalitetno zidanoj zgradi sa malim brojem stanova, dvostrano orijentisan stan. Sa obe strane stana prostiru se komforne lođe. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, odvejene....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 200.000 €, 80,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade , sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je po najsavremenijim standardima moderne gradnje, Po +Pr+G+3 gde će ceo lobi prostor biti u oblogama i enterijerski urađen a prednja strana....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 138.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 143.000 €
19.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Cerak - Lipar 3.0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan. Nalazi se na drugom spratu dvospratne stambene zgrade sa ukupno tri stana. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 129.000 € na 125.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 139.000 €
05.04.2026 - 129.000 €
10.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Kotež I - Vršačka 3.0, 79m2 (lođa 6m2), 1/4, CG, telefon, interfon, podrum Prodaje se prostran trosoban stan u mirnom delu naselja Kotež I u Pančevu. Dvostrano orijentisan sa puno svetla, okružen zelenilom i trotoarima za šetnju. Stan je za renoviranje. Prostorije: predsoblje,....

 
 
 
  Stan, BANJA, 217.000 €, 85,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Višnjička banja, Višnjički venac, 85m2 . 85m2, 3.0, 2/4, CG,lođa, terasa, podrum, interfon, izvorno, uknjižen. Ako tražite stan koji ima: dobru kvadraturu (77m2....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 95.000 €, 76,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Mladenovac, centar - Igmanska 3.0, 76m2 (terasa + lođa 4m2), 3/4, CG, telefon, interfon, podrum, garaža U ponudi uknjižen, očuvan trosoban stan u centru Mladenovca. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Prostorije: dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 75.600 €, 75,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.indomio.rs

Veliko Gradište, centar - Albanske spomenice 3.0, 75m2 (lođa 4m2), 4/4, EG/struja, inverter klima, interfon, parking U ponudi trosoban stan i samom centru Velikog Gradišta, u ulici preko puta parka. Nalazi se u potkrovlju, u nivou četvrtog sprata, u kvalitetnom, održavanom objektu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.500 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetan, prostran i svetao trosoban stan u novoj zgradi, na odličnoj lokaciji u srcu Vračara. Stan je moderno dizajniran, opremljen Natuzzi nameštajem, i odlikuje se obiljem prirodnog svetla. Stan se sastoji od: Prostrane dnevne sobe sa kuhinjom otvorenog koncepta Dve velike....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.250 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban Stan za Izdavanje - Kalemegdan, Pjarona de Mondezira, 80 m2 Izdaje se svetao, kompletno renoviran trosoban stan u ulici Pjarona de Mondezira, na trećem spratu stambene zgrade u neposrednoj blizini Kalemegdana. Stan je dvostrano orijentisan (istok/zapad), potpuno namešten....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 900 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN I RENOVIRAN TROSOBAN STAN – HOTEL JUGOSLAVIJA Izdaje se kompletno renoviran, funkcionalan i moderno koncipiran trosoban stan na jednoj od najlepših lokacija na Novom Beogradu, u ulici Aleksinačkih rudara. Stan je jugo-zapadno orijentisan, izuzetno svetao i nalazi se u neposrednoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 800 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2024.,

www.indomio.rs

Admirala Vukovića, Voždovac, Autokomanda 77 m2, po strukturi 2.5 soban, sa otvorenom i zatvorenom terasom, II sprat , trostrano orijentisan, mirna ulica , sagradjen 2005-6. Dva mokra čvora. Grejanje je etazno, na struju. Ima svoj zaseban kotao u kotlarnici. Nema liift, II od IV. Prozori....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 750 €, 76,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 1.000 €
26.04.2026 - 800 €
13.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, renoviran, 2 mokra čvora, klima, lođa, internet, lift, interfon. Odličan, izuzetno svetao stan, na lepoj lokaciji na Novom Beogradu. Sastoji od predsoblja iz koga se ulazi u sve prostorije, velike dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom i izlazom na lođu, manje sobe sa izlazom....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 820 € na 790 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 790 €, 82,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.10.2025 - 950 €
17.12.2025 - 890 €
21.01.2026 - 850 €
22.02.2026 - 820 €
01.03.2026 - 790 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Vukov spomenik, Držićeva, trosoban, 82m2, 2/3, terasa, EG. Stan je salonskog tipa, na drugom spratu odlične zgrade sa mermernim ulazom i interfonom. Uknjižen je na 77m2 korisne tj. grejne površine, a sa lođom ima ukupno 82m2. Orijentisan je dvostrano sa velikim staklenim površinama,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 790 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Vukov spomenik - Prostrani salonski stan sa lođom Površina: 82 m2 + lođa 5 m2 Sprat: 2. sprat Grejanje: (EG) Visina plafona: 3,2 m Opis: Izdaje se prostrani salonski stan površine 82 m2, sa dodatnih 5 m2 lođe, u neposrednoj blizini Vukovog spomenika. Stan se nalazi na 2. spratu uredne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 760 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo održavan stan, kompletno opremljen, funkcionalan, dve spavaće sobe, kupatilo i toalet, tri lođe, grejanje CG sa pogodnolstima, prelep pogled na Dunav, Gardoš, Kalemegdan, slobodan parking oko zgrade, odlična lokacija u neposrednoj blizini šetališta zemunskog keja. Cena se odnosi....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 598 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 598 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 650 €
24.04.2026 - 598 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Voždovac, Vračar- Paunova 80m2, 3.0, 5/6, CG, lift Namešten stan, na petom spratu stambene zgrade sa liftom. Nalazi se u mirnoj ulici, u blizini svih bitnih sadržaja. Prostorije: prostrana dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet, hodnik, lođa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 20)

<< <1> >>