• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon lođa 80 m2 što skuplji do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon lođa 80 m2 što skuplji do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon lođa 80 m2 što skuplji do 2600 eura/m2

  • Za upit "www.indomio.rs interfon lođa 80 m2 što skuplji do 2600 eura/m2" pronađeno 29 nekretnina - prosečna cena 1.813 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2700 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 240000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 160.000 €, 83,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2024.,

www.indomio.rs

Predstavljamo odličan, komforan, troiposoban stan, u mirnom stambenom naselju sa zgradama od fasadnih cigli, između velikih krošnji i uređenih bašta. Nalazi se nedaleko od Košutnjaka, Topčiderskog parka, Belog dvora i Miljakovačke šume, izletišta koja svi rado posećuju. Škole, prodavnice,....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 235.000 €, 84,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Čukarica, Žarkovo - Poručnika Spasića i Mašere 3.0, 84m2 (terasa + lođa 7m2), 4/10, CG, dva lifta, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi je prostran i funkcionalan trosoban stan na odličnoj lokaciji na Julinom brdu. Nalazi se u uredno održavanoj zgradi sa dva lifta. Dobar i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 220.000 €, 77,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Fontana - Pariske komune 2.0, 77m2 (dve terase i lođa 15m2), 9/9, CG, dva lifta, klima, interfon, parking Na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu, prodaje se funkcionalan i svetao stan u ulici Pariske Komune. Stan se nalazi na 9. spratu uredno održavane....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs interfon lođa 80 m2 što skuplji do 2600 eura/m2'
152.600 €
210.000 €
206.717 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan od 77m2 (62m2 grejne + 15m2 terase), u urednoj zgradi sa 2 lifta (do 8. sprata). Postoji mogućnost više varijanti adaptacije u trosoban ili čak troiposoban stan. Naime, zastakljena lođa se može pretvoriti u kuhinju (iz iskustva drugih stanara zgrade) čime bi se dobila....

 
 
 
  Stan, BANJA, 217.000 €, 85,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Višnjička banja, Višnjički venac, 85m2 . 85m2, 3.0, 2/4, CG,lođa, terasa, podrum, interfon, izvorno, uknjižen. Ako tražite stan koji ima: dobru kvadraturu (77m2....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 210.000 € na 205.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 205.000 €, 76,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 210.000 €
08.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 62 - Jurija Gagarina 3.0, 76m2 (lođa 5m2), 7/20, CG, dva lifta, telefon, interfon Prostran i očuvan porodičan stan na sedmom spratu stambene zgrade u neposrednoj blizini gradskog prevoza. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, odvojene kuhinje, odvojene trpezarije,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 200.000 €, 80,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade , sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je po najsavremenijim standardima moderne gradnje, Po +Pr+G+3 gde će ceo lobi prostor biti u oblogama i enterijerski urađen a prednja strana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 200.000 €, 84,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

4.0, 84m2( terasa 16m2), EG, lift, VII/VII, telefon, interfon, parking. Uknjiženo 42m2 U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan kompletno opremljen dupleks na odličnoj lokaciji. Stan je dvostrano orijentisan (istok-jug), sa pogledom na park i otvorenom krovnom terasom od 16m2. Zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 200.000 €, 75,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2025.,

www.indomio.rs

ul. Braće Jerković, kod TC Stadiona, termo izolacija, lift .. / zgrada u parku i zelenilu, uredan ulaz, termo izolacija, lift, trostran, svetao, funkcionalan stan, klima, interfon, parket, 2 spavaće sobe, mogućnost još jedne spavaće sobe, prostrana Lođa (8m2), francuski balkon, spr.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 185.000 €, 74,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade, sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je po najsavremenijim standardima moderne gradnje, Po +Pr+G+3 gde će ceo lobi prostor biti u oblogama i enterijerski urađen a prednja strana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 180.000 €, 75,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2024.,

www.indomio.rs

Palilula, Ćalije - Dragoslava Srejovića 3.0, 75m2 (lođa 5m2), 2/3, EG/treba priključak na gas, interfon U zgradi kvalitetne gradnje, prodaje se trostran (istok-zapad), svetao stan. Sastoji se od ulaznog hodnika iz kog se ulazi u sve prostorije: veliki dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 180.000 €, 75,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 75.63m2, dve lođe, podno grejanje, lift, II/IV, telefon, interfon, podrum, parking mesto u dvorištu. Građevinska dozvola. Nova zgrada poznatog investitora. Savremen dizajni, oplemenjen smart home sistemom, podno grejanje na gas po utrošku u zgradi sa samo osamnaest stanova i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 166.000 €, 83,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 145.000 €, 76,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Čukarica, Cerak - Prištinska 3.0, 76m2 (dve lođe 10m2), 1+2/2, grejanje na struju, interfon, podrum Prodaje se dvoetažni stan u izvornom stanju u mirnom, porodičnom delu starog Ceraka. U potpunosti je okrenut ka istoku i gleda na zajedničku baštu. Stan ima dve etaže. Donji nivo je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 140.000 €, 79,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, komforan i funkcionalan četvorosoban stan površine 79m² na Paliluli, u neposrednoj blizini Palilulske pijace. Stan se nalazi na 1. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom i idealan je za porodičan život. Strukturu stana čine ulazni hodnik, prostran dnevni boravak....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 138.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 143.000 €
19.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Cerak - Lipar 3.0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan. Nalazi se na drugom spratu dvospratne stambene zgrade sa ukupno tri stana. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 129.000 € na 125.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 139.000 €
05.04.2026 - 129.000 €
10.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Kotež I - Vršačka 3.0, 79m2 (lođa 6m2), 1/4, CG, telefon, interfon, podrum Prodaje se prostran trosoban stan u mirnom delu naselja Kotež I u Pančevu. Dvostrano orijentisan sa puno svetla, okružen zelenilom i trotoarima za šetnju. Stan je za renoviranje. Prostorije: predsoblje,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 95.000 €, 76,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Mladenovac, centar - Igmanska 3.0, 76m2 (terasa + lođa 4m2), 3/4, CG, telefon, interfon, podrum, garaža U ponudi uknjižen, očuvan trosoban stan u centru Mladenovca. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Prostorije: dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 75.600 €, 75,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.indomio.rs

Veliko Gradište, centar - Albanske spomenice 3.0, 75m2 (lođa 4m2), 4/4, EG/struja, inverter klima, interfon, parking U ponudi trosoban stan i samom centru Velikog Gradišta, u ulici preko puta parka. Nalazi se u potkrovlju, u nivou četvrtog sprata, u kvalitetnom, održavanom objektu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.500 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetan, prostran i svetao trosoban stan u novoj zgradi, na odličnoj lokaciji u srcu Vračara. Stan je moderno dizajniran, opremljen Natuzzi nameštajem, i odlikuje se obiljem prirodnog svetla. Stan se sastoji od: Prostrane dnevne sobe sa kuhinjom otvorenog koncepta Dve velike....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.250 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban Stan za Izdavanje - Kalemegdan, Pjarona de Mondezira, 80 m2 Izdaje se svetao, kompletno renoviran trosoban stan u ulici Pjarona de Mondezira, na trećem spratu stambene zgrade u neposrednoj blizini Kalemegdana. Stan je dvostrano orijentisan (istok/zapad), potpuno namešten....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 900 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN I RENOVIRAN TROSOBAN STAN – HOTEL JUGOSLAVIJA Izdaje se kompletno renoviran, funkcionalan i moderno koncipiran trosoban stan na jednoj od najlepših lokacija na Novom Beogradu, u ulici Aleksinačkih rudara. Stan je jugo-zapadno orijentisan, izuzetno svetao i nalazi se u neposrednoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 800 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2024.,

www.indomio.rs

Admirala Vukovića, Voždovac, Autokomanda 77 m2, po strukturi 2.5 soban, sa otvorenom i zatvorenom terasom, II sprat , trostrano orijentisan, mirna ulica , sagradjen 2005-6. Dva mokra čvora. Grejanje je etazno, na struju. Ima svoj zaseban kotao u kotlarnici. Nema liift, II od IV. Prozori....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 820 € na 790 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 790 €, 82,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.10.2025 - 950 €
17.12.2025 - 890 €
21.01.2026 - 850 €
22.02.2026 - 820 €
01.03.2026 - 790 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Vukov spomenik, Držićeva, trosoban, 82m2, 2/3, terasa, EG. Stan je salonskog tipa, na drugom spratu odlične zgrade sa mermernim ulazom i interfonom. Uknjižen je na 77m2 korisne tj. grejne površine, a sa lođom ima ukupno 82m2. Orijentisan je dvostrano sa velikim staklenim površinama,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 790 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Vukov spomenik - Prostrani salonski stan sa lođom Površina: 82 m2 + lođa 5 m2 Sprat: 2. sprat Grejanje: (EG) Visina plafona: 3,2 m Opis: Izdaje se prostrani salonski stan površine 82 m2, sa dodatnih 5 m2 lođe, u neposrednoj blizini Vukovog spomenika. Stan se nalazi na 2. spratu uredne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 760 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo održavan stan, kompletno opremljen, funkcionalan, dve spavaće sobe, kupatilo i toalet, tri lođe, grejanje CG sa pogodnolstima, prelep pogled na Dunav, Gardoš, Kalemegdan, slobodan parking oko zgrade, odlična lokacija u neposrednoj blizini šetališta zemunskog keja. Cena se odnosi....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 750 €, 76,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 1.000 €
26.04.2026 - 800 €
13.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, renoviran, 2 mokra čvora, klima, lođa, internet, lift, interfon. Odličan, izuzetno svetao stan, na lepoj lokaciji na Novom Beogradu. Sastoji od predsoblja iz koga se ulazi u sve prostorije, velike dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom i izlazom na lođu, manje sobe sa izlazom....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 598 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 598 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 650 €
24.04.2026 - 598 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Voždovac, Vračar- Paunova 80m2, 3.0, 5/6, CG, lift Namešten stan, na petom spratu stambene zgrade sa liftom. Nalazi se u mirnoj ulici, u blizini svih bitnih sadržaja. Prostorije: prostrana dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet, hodnik, lođa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-28 (od ukupno 28)

<< <1> >>