• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon lođa 70 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon lođa 70 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon lođa 70 m2 Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs interfon lođa 70 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 245.000 €, 70,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Vojvode Stepe - Milisava Đurovića 3.5, 70m2 (lođa 6m2), 2/3, EG, lift, garaža, parking, interfon, klima, video nadzor. U novom projektu Stepina Magnolija, koji na prvi pogled odiše luksuzom, nalazi se ovaj prelep troiposoban stan. Objekat je izgrađen od visokokvalitetnih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 700 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

zdaje potpuno renoviran i opremljen stan novim nameštajem. Stan je dvosoban na odličnom mestu, ugao Ustaničke i Vojislava Ilića. Promenjena kompletna spoljna i unutrašnja stolarija. Hoblovan i lakiran parket, nove pločice u kuhinji i kupatilu, nove vodovodne i električne instalacije.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 204.000 €, 70,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Mirijevo - Kapetana Miloša Žunjića 3.0, 70m2 (terasa i lođa 7m2), 1/4, CG, telefon, interfon Na prodaju trosoban stan površine 70m², potpuno renoviran i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Stan se prodaje namešten, što ga čini idealnim kako za porodično stanovanje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 280.000 €, 70,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2023.,

www.indomio.rs

Novi Beograd - Tošin bunar 2.0, 70m2 (lođa) + terasa od 15m2 koja ne ulazi u kvadraturu, 2/11, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor Lux, dvostrano orijentisan i dvosoban stan u novogradnji u elitnom naselju na Novom Beogradu. Postoji mogućnost proširenja još jedne sobe. Izuzetno....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Paviljoni, 850 €, 70,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća ZAKUPAC iznosi 50% od dogovorene cene zakupa. U prilici smo da Vam ponudimo kompletno namešten poslovni prostor, u zgradi pod video nadzorom, šifrom, zaštitom u vidu rešetki na svim prozorima, sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 198.800 €, 71,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Projekatpredstavlja savremeni stambenoposlovni kompleks visoke klase, koji se sastoji iz dva objekta A i B. Kompleks obuhvata: Prizemlje sa dva moderno dizajnirana lokala, Pet spratova sa ukupno 22 dvosobna i trosobna stana, Penthouse sprat sa dva trosobna i jednim četvorosobnim luksuznim....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 259.000 € na 255.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 255.000 €, 69,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 259.000 €
19.04.2026 - 255.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Hram Svetog Save - Šumatovačka 3.0, 69m2 (dve lođe 5m2), 1/4, CG, lift, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju izuzetan, trosoban stan na prestižnoj lokaciji na Vračaru - Šumatovačka ulica. Kompletno su renovirane vodovodne i elektro instalacije, a stan ima i PVC stolariju....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 177.500 €, 71,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade , sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je po najsavremenijim standardima moderne gradnje, Po +Pr+G+3 gde će ceo lobi prostor biti u oblogama i enterijerski urađen a prednja strana....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 69m2 (terasa i lođa), 1/4, TA, renoviran, klima, interfon, KTV, internet, video nadzor, ostava, podrum Šumatovačka ulica počinje od Braničevske ulice i ide do Južnog bulevara. Poslednjih decenija ova lokacija je postala jedna od najpopularnijih na tržištu nekretnina, što budućem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 500 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Mirijevo-kod pijace 3.0, 71m2 (terasa), 5/6, CG, interfon, internet, KATV, klima Odličan trosoban, kompletno namešten stan sa odvojenim spavaćim blokom, izdvojenom kuhinjom i zastakljenom lođom, kupatilom, hodnikom i terasom. Lokacijski najbolje pozicioniran u Mirijevu....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs interfon lođa 70 m2 (75)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>