• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon duplex 110 m2 što jeftinij - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon duplex 110 m2 što jeftinij - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon duplex 110 m2 što jeftiniji

  • Za upit "www.indomio.rs interfon duplex 110 m2 što jeftiniji" pronađeno 24 nekretnina - prosečna cena 1.775 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 259.000 €, 108,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.indomio.rs

U najlepšem delu Vidikovca u prilici smo da vam ponudimo odličan četvorosoban stan - duplex, na 5.spratu, u zgradi od crvene fasadne cigle, sa sledećim rasporedom prostorija: Donji nivo: hodnik, toalet, trpezarija sa izlazom na zastakljenu terasu, kuhinja i dnevna soba sa izlazom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 399 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U blizini Miljakovačke šume, izdaje se stan od 120m2 sa posebnim ulazom i brojilom, u novosagrađenoj kući, odličan za miran porodični život. Stan je nov, odlično toplotno i zvučno izolovan. Kuhinja je kompletno opremljena belom tehnikom, uključujući i sudomašinu. Kupatilo je takodjee....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 800 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Lux,duplex stan na Zvezdari,110 M2. Donji deo veliki dnevni boravak,kuhinja,kupatilo,terasa,gornji deo tri spavaće sobe i kupatilo.Novija zgrada u blizini okretnice tramvaja br.7 na Zvezdari. Cena 800 eur. Mogućnost iznajmljivanja parking mesta po ceni 30 eur. GREJANJE - CG, sprat....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs interfon duplex 110 m2 što jeftiniji'
310.000 €
1.000 €
1.000 €
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 800 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prostran i funkcionalan dupleks stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Banovom brdu, u urednoj zgradi sa liftom. Stan se prostire na dva nivoa i idealan je za porodično stanovanje ili zakupce kojima je potreban komfor i dodatni prostor. Struktura stana: prvi nivo: ulazni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 930 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan na odličnoj lokaciji na Bežanijskoj kosi, površine 100 m2. Stan je upravo renoviran, svetao, prostran i udoban, idealan za stanovanje ili poslovni prostor. Prva etaža sadrži: prostrani dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, spavaću ili radnu sobu, kupatilo,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 1.400 € na 1.250 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.250 €, 112,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 1.400 €
13.05.2026 - 1.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sređen stan u novogradnji, veoma funkcionalan dupleks, poseduje dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, tri spavaće sobe i zasebnu sobu garderober, kupatilo i toalet. Nalazi se u maloj zgradi sa četiri stana, mirnoj. U cenu je uračunato garažno mesto. Agencijska provizija za zakupca....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.400 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 110m2 + terasa 15m2, 4/4, duplex, TA, interfon, internet, ktv, klima Ovo potkrovlje iz bajke se nalazi na Dorćolu, u srednjem delu mirne jednosmerne ulice Cara Uroša. Ova epicentralna lokacije garantuje kompletnu i jako dobru infrastrukturnu pokrivenost. Na kratkoj pešačkoj razdaljini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.500 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Vračar - Luksuzan četvorosoban duplex stan sa garažom Na prodaju ili izdavanje nov, luksuzno opremljen duplex stan na Vračaru, u neposrednoj blizini Karadjordjevog parka i Svetosavskog platoa . Stan dolazi sa garažnim mestom i pruža visok nivo komfora i funkcionalnosti. Raspored:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 2.000 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Senjak - luksuzna kuća 4 sobe, 125 m2, garaža i dvorište Izdaje se funkcionalna i vrlo atraktivna kuća smeštena u elitnoj rezidencijalnoj zoni Senjaka, u blizini internacionalne škole, parka i Savskog jezera. Ulica obiluje zelenilom i mirna je, bez velike frekvencije saobraćaja, što....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 215.000 € na 185.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 185.000 €, 117,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 215.000 €
17.04.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo prelep duplex stan na mirnoj lokaciji. Stan se nalazi u blizini svih sadržaja potrebnih za život (pekara, prodavnica, škola, igraonica za decu). Struktura stana: predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom iz koje se izlazi na terasu, prostorija za ostavu, stan u gornjem delu poseduje....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 200.000 €, 105,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov uknjižen stan od 105 m² *Tip stana:* Dupleks *Kvadratura:* 105 m² *Sprat:* 3. sprat *Zgrada:* Nova, sa liftom *Lokacija:* * *Centar grada* – sve vam je na dohvat ruke: kafići ☕, restorani , prodavnice , škole , javni prevoz *Stanje stana:* * *Nov i moderno uređen* *....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 230.000 €, 100,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica - Trgovačka 3.0, 77m2(mereno 100m2), 6/6, EG, interfon, klima, garaža Odlično pozicioniran trosoban duplex stan, u najlepšem delu Trgovačke ulice, okružen zelenilom, izolovan od gradske buke. Stan je u odličnom stanju, nije potrebno renoviranje, i kao takav prodaje se komplet....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 240.000 €, 110,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lep četvorosoban duplex na Belim vodama.Stan je uknjižen na 88m2 ali realna površina stana iznosi 110m2.Stan je potpuno renoviran 2001 godine, zamenjenene su hidro I elektro instalacije, izolacija takođe a postavljena je i nova PVC stolarija. Sama zgrada je starije gradnje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 245.000 €, 102,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Ataše nekretnine Vam nude renoviran, svetao i funkcionalan četvorosoban stan, spreman za brzo useljenje, u mirnom delu Mirijeva (Mirijevo IV), u ulici Ljubiše Miodragovića. Stan se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi od crvene fasadne cigle, sa liftom i interfonom. Pozicioniran je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 278.000 €, 110,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se šestosoban stan na dva nivoa u Dr Nika Miljanića na Karaburmi, na četvrtom spratu. Uknjižen je na 110 kvm, a stvarna površina je 136 kvm (66,7 kvm donja etaža, 68,9 kvm donja). Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijskim delom i opremljenom kuhinjom, dve sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 307.000 €, 105,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan dupleks stan na Vračaru, u Beogradskoj ulici, deo između Njegoševe i Krunske ulice. Stan je kompletno renoviran i nalazi se u dvorišnoj zgradi, urednoj i održavanoj, na 1 spratu. Stan je organizovan u dve etaže. Na prvoj etaži se nalaze ulazni hodnik, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 320.000 €, 118,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, potpuno renoviran stanu zgradi novije gradnje, uređen kao poslovni prostor, dupleks - na prvom nivou nalazi se boravak, dve sobe, toalet i terasa površine oko 11m2, dok se na drugoj etaži nalazi kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatilo. Stan je uknjižen na 47m2.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 338.000 €, 101,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

4.0, 101m2 + tri terase ukupno oko 25m2, 3/4, duplex, CG, klima, interfon, KTV, garažno mesto U neposrednoj blizini Specijalnog suda, između ulica Deli Radivoja i Ustaničke, nalazi se ulica Mitropolita Stratimirovića, smeštena u mirnom delu opštine Voždovac. Ovaj deo grada prepoznatljiv....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 380.000 €, 115,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZNI DUPLEX – u vlasništvu ARHITEKTE | prodaje se KOMPLETNO OPREMLJEN SA SVIM NAMEŠTAJEM, orijentisan ZAPADNO (dnevni boravak, terase i jedna spavaća soba) i SEVERNO (dve spavaće sobe), poslednja dva sprata BEZ KOSINA, opciono se prodaju DVA garažna parking mesta na nivou -1,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 387.000 €, 103,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Dupleks, moderna novogradnja na odličnoj lokaciji, deo ulice ispred zgrade u nezoniranoj parkig zoni. Ovaj stan se sastoji u donjem delu od dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. U gornjem delu se nalaze dve spavaće sobe obe sa izlazom na terasu i kupatilo. Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 415.000 €, 110,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 110m2 + terasa 15m2, 4/4, duplex, TA, interfon, internet, ktv, klima Ovo potkrovlje iz bajke se nalazi na Dorćolu, u srednjem delu mirne jednosmerne ulice Cara Uroša. Epicentralna lokacije garantuje kompletnu i jako dobru infrastrukturnu pokrivenost. Na kratkoj pešačkoj razdaljini....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 450.000 € na 430.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 430.000 €, 105,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.01.2026 - 450.000 €
17.04.2026 - 430.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, Gundulićev venac - Šantićeva 4.0, 104m2 (terasa 8m2), 4/4, EG, klime, telefon, interfon, video nadzor, parking U samom srcu Beograda, na jednoj od najpoželjnijih lokacija Starog grada, u mirnoj i diskretnoj Šantićevoj ulici, nudimo vam izuzetan, moderan duplex koji predstavlja....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 450.000 € na 465.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 465.000 €, 110,00 m2 cca 4230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 548.900 €
27.03.2026 - 499.000 €
10.04.2026 - 450.000 €
17.04.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Stari Grad, Skupština - Palmotićeva 5.0, 110m2 (terasa 12m2), 3/4, CG, interfon, telefon, klima. Odličan četvorosoban duplex u centru Beograda, u Palmotićevoj ulici, jednoj od najlepših ulica u gradu. Prostorije: *Donji deo: predsoblje, dnevna soba, radna soba, kuhinja, kupatilo i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 23)

<< <1> >>