• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon do 70 m2 zadnjih 7 dana ka - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon do 70 m2 zadnjih 7 dana ka - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon do 70 m2 zadnjih 7 dana kablovska

  • Za upit "www.indomio.rs interfon do 70 m2 zadnjih 7 dana kablovska" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 1.768 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 124.000 €, 54,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

KVALITETNA NOVOGRADNJA SA PRAVOSNAŽNOM GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM. BUDUĆI STAMBENO - POSLOVNI OBJEKAT SE NALAZI U ULICI MILOŠEV KLADENAC BROJ 18, NA SAMO 7,5 KM UDALJENOSTI OD CENTRA GRADA. OBJEKAT SE SASTOJI OD 22 STANA KOJA SU RASPOREĐENA NA ČETIRI ETAŽE ( PR+1+1+PS), SA 2 (DVA) POSLOVNA....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 880 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep i svetao dvosoban stan površine 54 m2, smešten na odličnoj lokaciji u srcu Vračara, na uglu Baba Višnjine i Njegoševe ulice. Stan se nalazi na četvrtom spratu uredno održavane zgrade sa liftom i video nadzorom.Stan je kompletno renoviran i funkcionalno organizovan, pružajući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 226.500 €, 73,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Kalenić - Golsvordijeva 3.0, 73m2, 4/4, EG, interfon, telefon, klima. Ranoviran stan, dvostran, na prestižnoj lokaciji kod Kalenic pijace u Golsvordijevoj ulici. Nalazi se na poslednjem spratu, iznad stana je tavanski prostor, nije ravan krov/ploča. Stan je renoviran u potpunosti....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs interfon do 70 m2 zadnjih 7 dana kablovska'
117.845 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 800 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljen 3.0 stan | 61m² - parking- Vračar - Južni Bulevar Na odličnoj lokaciji na Vračaru, u mirnom delu Južnog bulevara, izdaje se kompletno renoviran i moderno opremljen trosoban stan površine 61m². Stan se nalazi na 3. spratu uredne zgrade sa ukupno 4 sprata. Odlikuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac - Braće Jerković 2.0, 55m2 (terasa 5m2), 5/11, CG, lift, interfon, ostava. Veoma funkcionalan 2.0 stan svetao, jugo-zapadne orjentacije. Adaptibilan u 2.5 stan. Renoviran je, uradjeni su PVC prozori, zamenjene elektro i vodovodne instalacije. Stan se prodaje namešten ,ali....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>