• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon do 70 m2 useljiv oglasi ob - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon do 70 m2 useljiv oglasi ob - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon do 70 m2 useljiv oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs interfon do 70 m2 useljiv oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.100 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran luksuzni salonski stan, smešten na drugom spratu zgrade blizu KLiničkog centra, koja je pod zaštitom države sa restauriranom fasadom. Stan je odmah useljiv i prvi ste koji ćete boraviti u njemu nakon renoviranja. Stan se prostire na 70 m2 i sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 276.000 €, 70,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno renoviran i moderno opremljen stan u prizemlju stambene zgrade na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu Osnovne informacije: Površina: 70 m² + 7 m² zatvoren balkon. Od prostorija poseduje predsoblje, dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 880 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran dvoiposoban stan za izdavanje - Ruzveltova, Vukov spomenik, 70 m2Izdaje se potpuno namešten i renoviran stan površine 70 m2, smešten u Ruzveltovoj ulici, u neposrednoj blizini Vukovog spomenika. Stan se nalazi na 1. spratu zgrade sa liftom i odmah je useljiv.Stan je funkcionalnog....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 1.500 €, 70,00 m2 cca 21 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo luksuzno sređen poslovno kancelarijski prostor na Obilićevom Vencu. Sastoji se od dve kancelarije,toaleta,terase,koja se prostire celom dužinom kancelarija i ima predivan pogled. Odlična lokacija ,neposredno pored javne garaže. Izdaje se kompletno namešten,na....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 198.000 € na 189.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 189.000 €, 70,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 198.000 €
20.04.2026 - 189.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Braće Jerković 3.0, 70m2 (terasa 7m2), 1/6, CG, lift, podrum, interfon, ostava. Veoma svetao trosoban stan dvoštrane orjentacije koji je u izvornom stanju i iziskuje odredjena ulaganja. Nalazi se u mirnom delu naselja koji je uvučen od glavne ulice. Zgrada je iz 1996 godine.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 950 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno namesten stan u mirnoj ulici, sa pogledom na dvoriste zgrade. Stan ima prostran dnevni boravak sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kompletno opremljenu kuhinju sa kvalitetnom belom tehnikom, kupatilo sa kadom i terasu koja gleda na dvoriste zgrade. Useljiv odmah. u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.000 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Pure Residence je potpuno nova zajednica u Beogradu, do sada naseljena uglavnom strancima. Nudimo Vam kompletno namešten i useljiv stan sa dnevnim boravkom i dve spavace sobe. Sa neverovatnim pogledom na istočnu stranu Beograda, od Avalskog tornja - hrama Svetog Save (Vračar) - do....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 700 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdajem stambeni prostor u luksuznoj poslovnoj zgradi. Moderni, reprezentativni prilazi i spoljašnji izgled zgrade. Polunamešten ili namesten: ostaju stakleni plakari, stakleni elementi i kuhinja (sve ostalo može se izneti ili ostati po potrebi zakupca). Dve povezane radne celine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 259.000 €, 70,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Jugoistočno orijentisan stan zidan od najkvalitetnijih materijala sa ugrađenom inverter klimom i grejanjem po potrošnji. Odmah useljiv. Mogućnost kupovine parking mesta u garaži. U procesu dobijanja upotrebne dozvole. U ponudi stanovi različitih struktura. GREJANJE - CG, sprat 2/10,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 850 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno namešten trosoban stan za izdavanje - Vračar, Crveni Krst, Sazonova, 70 m2Izdaje se komforan i funkcionalan trosoban stan površine 70 m2, kompletno namešten i spreman za useljenje odmah. Stan se nalazi u prizemlju uredne stambene zgrade sa ukupno 3 sprata, u mirnoj i dobro....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs interfon do 70 m2 useljiv (397)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.