• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon do 70 m2 uknjižen što jeft - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • www.indomio.rs interfon do 70 m2 uknjižen što jeft - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon do 70 m2 uknjižen što jeftiniji

  • Za upit "www.indomio.rs interfon do 70 m2 uknjižen što jeftiniji" pronađeno 447 nekretnina - prosečna cena 3.137 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosečna cena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Terazije, 300.000 €, 60,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno svetao i luksuzno renoviran stan površine 60m², smešten u samom centru Beograda, u Kondinoj ulici. Stan je kompletno renoviran sa pažljivo biranim materijalima i modernim detaljima. Odlikuje ga odličan raspored prostorija i obilje prirodne svetlosti tokom celog....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 320.000 € na 300.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 300.000 €, 60,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 320.000 €
24.04.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Lux stan sa parking mestom u strogom centru grada 2.0, uknjižen 60m2 , 2/5, CG, klima, interfon Prodajemo dvosoban luksuzno renoviran stan u dobroj posleratnoj zgradi sa liftom u mirnom delu ulice Majke Jevrosime i Kondine. Orjentisan je zapadno prema unutrašnjem dvorištu na drugom....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 320.000 € na 300.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 300.000 €, 55,00 m2 cca 5460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.01.2026 - 335.000 €
13.02.2026 - 320.000 €
10.04.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude luksuzan, kompletno renoviran dvosoban stan, u samom srcu Beograda, u mirnoj i tihoj Kondinoj ulici, u delu između Kosovske i Majke Jevrosime. Uknjižen je 1/1 na ime vlasnika, na 55m² korisnog prostora (sa lođom koja je ušla u površinu stana, sad ima 60m²),....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 300.000 €, 50,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, Dorćol - Dositejeva poslovni prostor, 2.0, 50m2, PR/5, EG, dve klime, telefon, interfon, podrum U ponudi kompletno renoviran stan koji je adaptiran u poslovni prostor, u neposrednoj blizini Trga Republike i Skadarlije. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 300.000 €, 50,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 50m2, PR/5, lux, grejanje na inverter klime, interfon, internet, podrum. U samom srcu Beograda, na par minuta šetnje do Skadarlije, Knez Mihailove ulice, Strahinjića bana, Trga Republike i Bajlonijeve pijace, smeštena je Dositejeva ulica. Obzirom da je ovo epicentralna lokacija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 305.000 €, 74,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića 3.5, 74m2 (terasa 4m2), 2/6, CG, klima, lift, interfon, podrum U ponudi za prodaju odličan, troiposoban stan u kompleksu zgrada u ulici Vojvode Micka Krstića - Dunavske terase. Pozicioniran je na drugom spratu zgrade sa liftom, dvostrano....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 338.400 € na 309.600 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 309.600 €, 72,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 338.400 €
15.05.2026 - 309.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan stan u luksuznom kompleksu Savada. Stan se prodaje prazan, poseduje dve spavaće sobe, grejanje je po utrošku. Zgrada, kao i ceo kompleks nalazi se pod visokim stepenom obezbeđenja. Uknjižen. Agencijska provizija za kupca iznosi 2% dogovorene kupoprodajne cene GREJANJE - CG,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 310.000 €, 72,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Centar - Hadži Đerina 2.0, 72m2(terasa 5m2), 3/4, CG, lift, parknig, podrum, interfon, klima Veoma funkcionlalan 2.0 stan, dvostrano orjentisan, kompletno renoviran. U celom stanu su uradjene elektro i vodovodne instalacije, kupatilo je celo renovirano, parket je takodje radjen.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Karađorđev park - Nebojšina 4.0, 73m2 (lođa 3m2), 1/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, KATV, internet, podrum U ponudi četvorosoban stan površine 73m2, u neposrednoj blizini Karađorđevog parka. Stan se sastoji od velike dnevne sobe, trpezarije, kuhinje sa ostavom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 315.000 €, 76,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Stari Grad, Skupština - Milutina Bojića 2.5, 76m2 (terasa 2m2), 5/5, CG, lift, interfon, telefon, klima. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u jednoj od najjlepših predratnih-salonskih zgrada na Starom Gradu. Dvostrano je orijentisan. Prostorije: ulazni hodnik, dnevna soba, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 319.000 €, 65,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana 3.0, 65m2 (terasa + lođa 3m2), 3/6, EG/norveški radijatori, klime, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi trosoban kompletno renoviran, luksuzan stan, salonac, na prestižnoj lokaciji, u ulici Strahinjića Bana, u centru Beograda.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 319.000 €, 65,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana poslovni prostor, 3.0, 65m2 (terasa + lođa 3m2), 3/6, EG/norveški radijatori, klime, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi trosoban kompletno renoviran, luksuzan poslovni prostor, salonac, na prestižnoj lokaciji, u ulici Strahinjića....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 320.000 €, 60,00 m2 cca 5330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Stari Grad, Centar - Kondina 2.0, 60m2, 2/7, CG, lift, parking, interfon, telefon, klima, video nadzor. Luksuzan, kompletno renoviran dvosoban stan, u samom srcu Beograda, u mirnoj i tihoj Kondinoj ulici, u delu između Kosovske i Majke Jevrosime. Nalazi se na drugom od sedam spratova....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 324.000 €, 59,00 m2 cca 5490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 59m2 (lođa), 1/6, CG, lift, interfon, internet, telefon, ktv, klima, video nadzor, parking. Locirana u najužem centru grada, Balkanska ulica, sa svojih 700 m dužine, pruža se od stare Železničke stanice, preseca Kralјice Natalije do Terazija. Izlazi na dve gradske opštine: opštinu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 330.000 €, 58,00 m2 cca 5690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvostrano orijentisan 2.5 stan (istok-zapad) na ekskluzivnoj lokaciji u centru ("krug dvojke"), smešten u izuzetno održavanoj starogradnji (zgrada iz 20-tih godina 20-tog veka u svojstvu kulturnog dobra) sa dvorišnim prostorom. Zgrada poseduje putnički lift.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 330.000 €, 54,00 m2 cca 6110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Ataše nekretnine Vam nude luksuzan dvoiposoban stan sa ogromnom terasom na Lekinom brdu, u Petrovaradinskoj ulici. Kvadratura: 54m2 + natkrivena terasa 80m2 > 134 m2 Struktura: 2.5 (dvoiposoban) Sprat: PR od III Raspored i oprema: Funkcionalan antre (ulazni hodnik) koji vodi u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 330.000 €, 48,00 m2 cca 6880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 48m2(terasa 1.6m2), 1/6, lux, CG, lift, interfon, internet, ktv, podrum Cetinjska ulica nalazi se u centralnom gradskom jezgru, u neposrednoj blizini Trga republike i Skadarlije. Počinje od raskrsnice sa Makedonskom ulicom, kod Radio Beograda, preseca Bulevar despota Stefana,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 333.000 €, 74,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Molerova, 1/3, Prodaje se salonac u centru Vračara, 74m2, u najlepšem delu Molerove ulice, izmedju Krunske I Njegoševe. Stan se nalazi na I spratu, odlične predratne zgrade. Zgrada je dvorišna, uvučena od ulice i buke. Ima samo dva stana po spratu. Vlasništvo 1/1. Uknjižen. Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 360.000 €, 76,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je troiposoban stan na odlicnoj lokaciji na Vracaru sa odlicnim rasporedom. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, dve vece i jedne manje spavace sobe, kuhinje, kupatila i terase. Pozicioniran je tako da gleda na trg izmedju zgrada i veoma je svetao. Stan je pre deset godina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 385.000 €, 77,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 77m2 (zastakljena lođa 5m2), 4/4, CG, klima, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Simina ulica se nalazi u najstrožem centru Beograda, gornjem Dorćolu, na par koraka od Trga Republike, Skadarlije, Kalemegdana, Knez Mihaljlove, itd.. Proteže se od Skadarske (Skadarlija) do....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 412.000 € na 399.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 399.000 €, 65,00 m2 cca 6140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 412.000 €
19.04.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 65m2 (terasa 5m2), 2/7, CG, lift, LUX, klima, ktv, internet, interfon, video nadzor, garažno mesto po dodatnoj ceni. Kratka i izuzetno mirna Mišarska ulica, poznata po lepoti, ušuškana je u epicentru grada, između Resavske ulice i ulice Svetozara Markovića. Zbog svog položaja,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 409.000 € na 399.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 399.000 €, 73,00 m2 cca 5470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 409.000 €
24.04.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3,0 69m2 + terasa 4m2, 4/4, lift, toplotne pumpe, lux renoviran, interfon, internet, video nadzor Iako u samom centru Beograda, Čika Ljubina ulica, koja nosi ime po srpskom akademiku, jedna je od najlepših i najmirnijih u gradu. Pored ekskluzivne lokacije i adrese, čini sa još par....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 409.000 € na 406.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 406.000 €, 69,00 m2 cca 5880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.09.2025 - 479.000 €
15.10.2025 - 469.000 €
26.11.2025 - 459.000 €
09.01.2026 - 449.000 €
30.01.2026 - 439.000 €
25.03.2026 - 409.000 €
17.04.2026 - 406.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, pešačka zona, lux, kompletno namešten, 3.0, toplotne pumpe, renoviran, 4/4, lift. Prodaje se trosoban, renoviran, lux stan, u strogom centru grada, u pešačkoj zoni. Stan poseduje hodnik, dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, dve spavaće sobe i dva kupatila sa tuš kabinama.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 439.000 € na 409.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 409.000 €, 73,00 m2 cca 5600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 449.000 €
27.02.2026 - 439.000 €
03.04.2026 - 409.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Stari Grad, Topličin venac - Čika Ljubina 3.0, uknjižen na 69m2 mereno 73m2, norveški radijatori, 4/4, klima, interfon, podrum Kompletno renoviran i luksuzno opremljen 3,0 stan na najprestižnijoj lokaciji u Beogradu u pešačkoj zoni, tik uz Knez Mihailovu, Trg Republike, Narodni muzej....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 409.000 €, 73,00 m2 cca 5600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Stari grad - Knez Mihailova, Čika ljubina, fantastičan stan u pešačkoj zoni3.0, 73m2, 4/4, toplotne pumpe, lift, pešačka zona Na prodaju jedinstven, trosoban stan u srcu Beograda - Čika Ljubina ulica, u samoj pešačkoj zoni, između Knez Mihailove, Trga Republike i Narodnog....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 460.000 € na 420.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 420.000 €, 74,00 m2 cca 5680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 460.000 €
13.03.2026 - 420.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Kalenić - Kičevska 3.0, 74m2 (dve terase 2m2 + 4m2), 1/6, podrum, interfon, klima. U srcu Vračara, nadomak Bulevara Kralja Aleksandra, u odličnoj održavanoj zgradi iz 1962. godine. Stan se nalazi na prvom od šest spratova, dvostran, svetao, kompletno renoviran. Odličnog rasporeda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 440.000 €, 69,00 m2 cca 6380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.indomio.rs

Stari grad - Majke Jevrosime 3.0, uknjižen na 63m2, ukupno mereno 69m2, 4/4, CG, KATV, telefon, klima, internet, interfon Na prodaju luksuzno renoviran salonski stan površine 69 m² u samom centru Beograda, u mirnom delu ulice Majke Jevrosime, na četvrtom spratu stambene zgrade bez....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-447 (od ukupno 448)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>