• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon do 70 m2 parking najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon do 70 m2 parking najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon do 70 m2 parking najnovije pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs interfon do 70 m2 parking najnovije pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 238.000 € na 229.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 229.900 €, 67,00 m2 cca 3430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 238.000 €
19.05.2026 - 229.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dr Agostina Neta Sprat: 6 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 1985 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 120.000 € na 110.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 110.000 €, 50,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 110.000 €
28.04.2026 - 120.000 €
19.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Ugrinovački put 21. deo Soba: 2 Godina izgradnje: 2020 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 122.000 € na 119.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 119.000 €, 30,00 m2 cca 3970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 126.900 €
03.03.2026 - 125.000 €
14.04.2026 - 124.900 €
21.04.2026 - 122.000 €
19.05.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Internet Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Ilije Garašanina Soba: 1 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • interfon do 70 m2 parking najnovije pala cena (3)
  • www.indomio.rs interfon do 70 m2 parking pala cena (83)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>