• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon do 70 m2 1.sprat što veći - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • www.indomio.rs interfon do 70 m2 1.sprat što veći - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon do 70 m2 1.sprat što veći

  • Za upit "www.indomio.rs interfon do 70 m2 1.sprat što veći" pronađeno 135 nekretnina - prosečna cena 1.710 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 500 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se udoban, kompletno opremljen i renoviran, jednoiposoban stan površine 35m2 na Dorćolu, u mirnoj ulici Komnen Barjaktara, udaljene oko 800m od Trga republike. Stan je svetao, jugoistočne orijentacije, na prvom spratu trospratne salonske zgrade sa interfonom. Grejanje je na....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 450 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 500 €
08.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten jednoiposoban stan u novijoj zgradi na Lekinom brdu, ul Maksima Gorkog, visoko prizemlje kao prvi sprat. Stan ima 35m2 i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe, spavaće sobe, izdvojene kuhinje, kupatila i ostave. POSEDUJE GARAŽNO MESTO U ZGRADI. U cenu uračunato....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 400 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i porodičnom delu Zemuna, u naselju Galenika, izdaje se lepo renoviran i potpuno opremljen jednosoban stan površine 35m2. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i održavane dvospratnice sa interfonom, koja pruža sigurnost i prijatan ambijent za stanovanje. Stan je funkcionalnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 350 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

1.0, 35m2 (zajednička terasa), 1/3, TA, interfon, internet, telefon, ktv. Bulevar kralja Aleksandra, jedna od najpoznatijih i najprometnijih gradskih ulica je odlično povezana kako sa centrom, tako i sa drugim delovima grada. Odlična infrastruktura čini stanovanje duž Bulevara vrlo....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 67.000 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na prvom spratu kvalitetne novogradnje. Odlikuje ga odlična iskorišćenost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 80.000 €, 27,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U centralnom delu Mirijeva, ulica Dragoslava Đorđevića Goše, prodaje se funkcionalna garsonjera, 28 m2, u zgradi novije gradnje. Garsonjera se nalazi na prvom spratu zgrade, od ukupno 4 sprata. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa pripadajućom kuhinjom i trpezarijom (open space....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 124.000 €, 26,00 m2 cca 4770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Zemunski kej - Beogradska 0.5, 26m2, terasa 3m2, norveški radijatori, klima, 1/4, interfon, parking Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Zemunskog keja, u Beogradskoj ulici, prodaje se potpuno renoviran stan od 26m2, funkcionalna garsonjera, smeštena na 1. spratu održavane....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 85.000 €, 25,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kancelarija u poslovno-stambenoj zgradi na Dorćolu, u Višnjićevoj ulici preko puta "Alonsa". Kancelarija se nalazi na prvom spratu, a obe etaže čini poslovni deo sa ukupno 16 lokala. U kancelariji ima dosta dnevnog svetla i orijentisana je prema Višnjićevoj ulici. Mogućnost....

 
 
 
 
-31%

Promena cene sa 80.000 € na 55.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 55.000 €, 20,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.02.2024 - 110.000 €
19.12.2025 - 80.000 €
25.02.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2024.,

www.indomio.rs

Stari grad, Terazije - Balkanska lokal, 1.0, 20m2, 1/3, CG, telefon, interfon Na izuzetnoj lokaciji u samom centru Beograda, prodaje se lokal od 20 m2 pogodan za razne delatnosti. Nalazi se na prvom spratu poslovne zgrade. Na jednom je nivou. Struktuiran je kao jedna otvorena prostorija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-135 (od ukupno 136)

<< <1 2 3 4> >>