• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon do 1200 eura - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • www.indomio.rs interfon do 1200 eura - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon do 1200 eura

  • Za upit "www.indomio.rs interfon do 1200 eura" pronađeno 1 019 nekretnina - prosečna cena 13 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 1100 eura (malo jeftiniji)
    • 1200 eura (malo skuplji)
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • 4.sprat
    • duplex
    • luksuzan
    • nenamešten
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 700 €
26.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i luksuzno opremljen stan površine 40 m2, smešten na drugom spratu kvalitetne novogradnje sa liftom, na Crvenom krstu.garaza Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe, moderno opremljenog kupatila i terase. Prostor je izuzetno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 600 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u Beogradu (Čubura) u VPR, opština Vračar, ima 35kvm2. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, kuhinje, dnevne i spavaće sobe. U spavaćoj sobi ima bračni krevet standardnih dimenzija a u dnevnom boravku ugaonu garnituru na razvlačenje. Stan je u potpunosti opremljen i....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 630 € na 600 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 650 €
06.05.2026 - 630 €
15.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 58m2, VRP/11, CG, lift, LUX, interfon, internet, ktv, podrum. Banovo brdo je urbano naselje i centar oštine Čukarica. Povezano je Požeškom ulicom sa centrom Beograda. Sama Požeška važi za najatraktivniju lokaciju za stanovanje tog dela grada, na pet minuta hoda od Ade, par minuta....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 600 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Dostupno garažno mesto uz doplatu od 100e. Useljiv od 01.06. Kontak 064 11 32 100 GREJANJE - Etažno, sprat 1/7, LIFT, TERASA, GARAŽA, NOVOGRADNJA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43063. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, renoviran stan, potpuno opremljen, dve spavaće sobe, odlična lokacija. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 3/11, LIFT, PARKING, INTERFON ID oglasa:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan u novogradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, grejanje pomoću toplotnih pumpi. Mesečni troškovi su uračunati u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 600 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 45 m2, smešten na 4. spratu moderne zgrade sa liftom u centralnom delu naselja Stepa Stepanović, u ulici Generala Štefanika.Stan je kompletno namešten i odlično opremljen, sveže okrečen i odmah useljiv. Funkcionalnog je rasporeda....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Useljiv od 01.Juna. Kontak 064 11 32 100 GREJANJE - CG, sprat 2/6, LIFT, TERASA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43245. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sređen stan u naselju Zemunske kapije, u novogradnji, potpuno opremljen i namešten, odvojena spavaća soba sa bračnim krevetom, terasa, cg po utrošku, video nadzor, garažno mesto uračunato u cenu, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvoiposoban stan površine 68m², smešten na 3. spratu nove zgrade sa liftom, u Čairu Stan je funkcionalnog rasporeda i obuhvata prostran dnevni boravak, dve spavaće sobe, kupatilo, dodatni WC i terasu. U potpunosti je moderno namešten i opremljen svim potrebnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran, kvalitetan i funkcionalan stan, potpuno opremljen, odvojena kuhinja sa ostavom, velika terasa sa pogledom na Dunav i linijski park, slobodan parking, odlična lokacija. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetao stan u luksuznom kompleksu A blok, potpuno prazan, pogodan kako kao stambeni, tako i kao poslovni prostor. Grejanje je po utrošku, a u kompleksu ima slobodnog parking prostora. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 600 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Struktura stana: dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, predsoblje i terasa. Nov nameštaj i kompletna bela tehnika. Pet friendly! Kvalitet gradnje po najvišim premijum standardima, 4.sprat od 7, predivan pogled, dva lifta, termo i zvučna izolacija, prozori troslojna stakla,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov i moderno opremljen stan, smešten na 1. spratu kvalitetne novogradnje. Stan je pažljivo uređen novim nameštajem i opremljen svim neophodnim kućnim aparatima, pružajući maksimalnu udobnost i funkcionalnost za savremen način života. Grejanje je podno na električni....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 700 €
11.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Banovo brdo - luksuzan, neuseljavan 1.5 stan, 41 m2 Izdaje se potpuno nov, luksuzno opremljen jednoiposoban stan na Banovom brdu, na odličnoj lokaciji u blizini opštine i policijske stanice. Stan ima 41 m2 i nalazi se na 1. spratu moderne novogradnje sa liftom. Funkcionalnog je rasporeda....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 599 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi - kompletno i luksuzno namešten stan u novogradnji, smešten u jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu. Stan se nalazi u neposrednoj blizini autoputa, Pupinovog mosta i Gardoša, kao i škola, fakulteta i brojnih prodavnica. Odlična saobraćajna povezanost obezbeđena....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 599 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 599 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 650 €
06.05.2026 - 599 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na odlicnoj lokaciji u blizini okretnice tramvaja i autobusa na Zvezdari Odlicna veza sa gradom. Zgrada se nalazi preko puta novog Lidla i u zgradi se nalazi Ideja. Ulaz poseduje dva lifta, obican i teretni. Stan je velicine 60m2, sa dnevnom sobom, kuhinjom, kupatilom,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 598 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 598 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 650 €
24.04.2026 - 598 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Voždovac, Vračar- Paunova 80m2, 3.0, 5/6, CG, lift Namešten stan, na petom spratu stambene zgrade sa liftom. Nalazi se u mirnoj ulici, u blizini svih bitnih sadržaja. Prostorije: prostrana dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet, hodnik, lođa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 590 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, luksuzno opremljen dvosoban stan od 43 m² na Grbavici u Novom Sadu. Stan se nalazi u novoj zgradi, na 1. spratu od ukupno 4, i urađen je po visokim i smart home standardima. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 580 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prazan stan u novom komleksu Airport Garden, mogućnost opremanja kuhinje. Pogodan i kao poslovni prostor. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - Podno, sprat 7/10,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MAJUR, 570 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad Petrovaradin – Trosoban lux namešten stan 65m2 sa parking mestom, odlična lokacija Tekst oglasa: Izdavanje stanova Novi Sad – u ponudi trosoban luk namešten stan površine 65m2 u Petrovaradinu, odlična lokacija za miran i kvalitetan život. Ova nekretnina....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 580 € na 560 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 560 €, 36,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 580 €
22.04.2026 - 560 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban namešten stan ,Braće Kovač, I sprat. 36m2,+6m2 zastakljena terasa. PVC stolarija, klima,interfon,bela tehnika,TV,posuđe, Sve novo. 560€ +depozit. Mogučnost prijave stranca. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 560 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno opremljen stan, potpuno renoviran, funkcionalan, odvojena spavaća soba, grejanje pomoću toplotnih pumpi. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - Toplotna pumpa, sprat....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan površine 56m² na Grbavici. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade sa liftom i interfonom, dvorišno je orijentisan, što pruža mir i tišinu tokom celog dana. Stan je veoma funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dve odvojene spavaće sobe, dnevnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 550 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, održavan stan, na dobroj lokaciji, pogodan za poslovni prostor, kancelariju. Depozit u visini mesečnog zakupa. GREJANJE - Ostalo, sprat 1/2, INTERFON ID oglasa: 68354. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 550 €, 40,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar poslovni prostor 40m2, 2.0, namešten ili nenamešten, VPR,CG, klima, interfon, internet, telefon. ID 8132-1 www.agencijavila.rs Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 550 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Autokomanda - Dvosoban stan, prizemlje, 50 m2 Izdaje se potpuno opremljen dvosoban stan od 50 m2 na prizemlju, u mirnoj ulici na Autokomandi. Stan je funkcionalan, lepo uređen i idealan za jednu osobu ili par. Struktura: Dnevna soba Spavaća soba Kuhinja sa trpezarijom Kupatilo Dodatno:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 99636, III/VII, klima, lift, terasa. Izdaje se u stan, 85m2, trosoban, namesten, na odlicnoj lokaciji ul Radnicka. Visoki plafoni. Grejanje CG gradsko. Interfon, klima, lift. 2 spavace sobe, kuhinja i trpezarija odvojeni od dnevne. Kupatilo sa ves masinom. U stanu ima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 550 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan površine 67 m2, 5. sprat, Ustanička. Namešten, prostran, topao stan sa puno prirodne svetlosti. Dnevna soba, dve spavaće sobe, trpezarija, kuhinja, hodnik, kupatilo, ostava. Renoviran i kompletno opremljen. Centralno grejanje, lift, interfon, kablovska TV i internet. Lokacija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 550 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi odličan luksuzan stan na atraktivnoj lokaciji – TC Stadion, Voždovac. U ponudi je komforan stan površine 58m², potpuno opremljen i odmah useljiv. Stan se sastoji od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje, kupatila i terase. Opremljen....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 500 € na 550 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 550 €, 51,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 500 €
13.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Useljiv od 1.6. U stanu će biti postavljena nova PVC stolarija, nova ugaona garnitura, nameštaj za terasu, kuhinjski sto i stolice. Kontakt 064 11 32 100 GREJANJE - Etažno, sprat 4/9, LIFT, TERASA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43297. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 550 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Mirijevo - Oaza, luksuzan nov dvosoban stan, 50m2, parking Izdaje se potpuno nov, luksuzno opremljen dvosoban stan u Mirijevu, u kompleksu Oaza, na odličnoj i mirnoj lokaciji. Stan ima 47 m2 i nalazi se u visokom prizemlju moderne novogradnje sa liftom (ukupno 5 spratova). Funkcionalnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 550 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 111139, I/IV, klima, lift, terasa. Izdaja se * LUX* STAN U *LUX* URBANOJ VILI nov namestaj 45 m2 na Bulevaru Patrijarha Pavla I sprat, na TELEPU. Odmah useljiv! Zgrada useljena 2024 g Lift, terasa, interfon, klima, kablovska, internet aktivan. Komplet namesten, posudje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 550 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Namešten, 1.5, 40m2, III/V, terasa, lift, CG, depozit. Izdaje se jednoiposoban stan na odlicnoj lokaciji na Zvezdari. Stan poseduje hodnik, dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, odvojenu spavaću sobu, kupatilo i lepu terasu. Veoma je svetao. Ima centralno grejanje, klimu, internet.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 550 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Odmau seljiv. Nema lift. Kontakt 064 1132100 GREJANJE - Etažno, sprat 5/6, TERASA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43294. .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 550 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 600 €
01.04.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom, parkovskom okruženju, nadomak TC Stadion, izdaje se veoma prijatan i kompletno renoviran dvosoban stan, kompletno namešten i opremljen. Nalazi se na 3.spratu u zgradi bez lifta, sa interfonom, okruženom brojnim parking mestima. Grejanje je preko inverter klime. Prostorije:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 550 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan, potpuno opremljen, funkcionalan, odvojena spavaća soba, slobodan parking. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 10/17, LIFT, PARKING,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 550 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Profesorska kolonija - Smederevska 1.0, 46m2, lođa 2m2 + francuski balkon, 1/3, CG, klima, interfon Na odličnoj lokaciji, u Profesorskoj koloniji, u ponudi za izdavanje svetao jednosoban stan na prvom spratu zgrade koja nema lift. Zgrada ima tri sprata, mali je broj stanara.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 550 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Palilula, centar - Poenkareova 1.5, 37m2, 5/9, CG, lift, interfon, parking Izdaje se odličan jednoiposoban stan na petom spratu zgrade od crvene fasadne cigle sa liftom. Renoviran je pre dve godine i opremljen za život. Prostorije; dnevna soba, kuhinja, manja spavaća soba, kupatilo....