• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon 80 m2 što manji Zadnjih 14 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon 80 m2 što manji Zadnjih 14 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon 80 m2 što manji Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs interfon 80 m2 što manji zadnjih 14 dana" pronađeno 33 nekretnina - prosečna cena 1.567 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1100 eura
    • do 1300 eura (prosečna cena)
    • do 1600 eura
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 750 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Vra��ar - Neimarski park, trosoban stan, 80 m2, gara��a Izdaje se renoviran i kompletno name��ten trosoban stan na odli��noj lokaciji, kod Kara��or��evog parka. Stan ima 80 m2 i nalazi se na 4. spratu kvalitetne zgrade sa liftom (ukupno 5 spratova). Po strukturi je trosoban i sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 226.500 €, 73,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Kalenić - Golsvordijeva 3.0, 73m2, 4/4, EG, interfon, telefon, klima. Ranoviran stan, dvostran, na prestižnoj lokaciji kod Kalenic pijace u Golsvordijevoj ulici. Nalazi se na poslednjem spratu, iznad stana je tavanski prostor, nije ravan krov/ploča. Stan je renoviran u potpunosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 288.587 €, 73,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0,73,06m2, terasa 3m2, toplotna pumpa, lift, II/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. U ponudi luksuzan stan u premium zgradi na Lekinom brdu. Za sve one koji žele visoke standarde ugodnog stanovanja. Grejanje i hlađenje putem LG toplotnih pumpa, Alu-drvo stolarija, italijanski....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs interfon 80 m2 što manji zadnjih 14 dana'
1.200 €
700 €
1.000 €
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 332.200 €, 73,00 m2 cca 4550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 73.64m2( terasa 3.64m2), EG, lift, I, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Novogradnja na Voždovcu. Komforan 2.5 stan sa odvojenim spavaćim blokom, dva kupatila, velika terasa okrenuta suprotno od ulice što daje tišinu i mir trenucima odmora. Prelepa struktura stana, odvojen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, potpuno renoviran stan, kompletno opremljen, dve spavaće sobe, prostrana terasa 12m2, sa pogledom na park, slobodan parking. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 87406, IV/VII, klima, lift(2), terasa, renoviran, stara gradnja, podrum, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji!Prostor je dobro organizovan i opremljen većim brojem plakara. Poseduje terasu površine oko 12m2 sa predivnim pogledom na parkiće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 850 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lepo i luksuzno sređen stan u novogradni, kvalitetno opremljen, komforan, poseduje dve spavaće sobe, grejanje je na gas, garažno mesto je uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 259.000 € na 251.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 251.000 €, 76,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 259.000 €
10.05.2026 - 251.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Miloša Savkovića, 4/4, cg, uknjižen-Stvarna površina-76m2 , ugovorna površina-76.00m2, Prodaje se odlično pozicioniran, svetao duplex površine 76m2 u ulici Miloša Savkovića, na Zvezdari. Smešten u mirnom delu naselja, u neposrednoj blizini marketa, vrtića, škole, dečijeg igrališta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 223.440 €, 76,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzni 3.0 stan sa privatnim dvorištem 150 m2 - Gornji grad, ZemunNova gradnja 76 m2 + lođa prizemlje / visoko prizemlje parking (10.000 eura) ⸻ Raspored koji osvaja Prostrani open-space dnevni boravak spojen sa elegantnom kuhinjom i trpezarijom - idealno za druženja i porodične....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 900 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude prostran, svetao, kompletno renoviran stan u mirnom kraju, u blizini Botaničke bašte. Stan se nalazi u maloj salonskoj zgradi bez lifta, sa svega 5 stanova, što pruža dodatni mir i privatnost. Dvostrano je orijentisan, izuzetno dobro pozicioniran i pun....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 220.000 € na 215.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 215.000 €, 77,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 220.000 €
17.05.2026 - 215.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan od 77m2 (62m2 grejne + 15m2 terase), u urednoj zgradi sa 2 lifta (do 8. sprata). Postoji mogućnost više varijanti adaptacije u trosoban ili čak troiposoban stan. Naime, zastakljena lođa se može pretvoriti u kuhinju (iz iskustva drugih stanara zgrade) čime bi se dobila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 77m2 (lođa), 8/12, dva lifta, CG, podrum, interfon, internet, ktv Paunova ulica proteže se između Crnotravske i Bulevara oslobođenja, zauzimajući centralni deo Banjice. Miran i porodičan kraj grada na opštini Voždovac, sa puno zelenih površina, opskrbljen je svakom uslužnom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 220.000 €, 77,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stambeno poslovna zgrada u izgradnji na atraktivnoj lokaciji. U neposrednoj blizini okretnice tramvaja i autobusa, na samo 1 km od autoputa. U blizini se nalaze hipermarket Lidl, osnovne i srednje škole, dom zdravlja, teretane, pijaca, park. Lokacija je obuhvaćena planom buduće trase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 306.000 €, 77,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 77m2, 7/9, CG, dva lifta, klima, video nadzor, ostava, interfon, telefon, ktv. Bulevar despota Stefana je jedna od glavnih saobraćajnica grada i prostire se od Trga Republike, pored Skadarlije i Profesorske kolonije, pa sve do Pančevačkog mosta. Nepokretnost se nalazi u delu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 750 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Vo��dovac - Vojvode Stepe, trosoban stan, 77 m2, terasa Izdaje se komforan i funkcionalan trosoban stan u novijoj zgradi , na odli��noj lokaciji. Stan ima 77 m2 i nalazi se na 3. spratu zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban i sastoji se od prostranog dnevnog boravka, dve spava��e....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 220.000 €, 77,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Zeleno brdo - Bulevar kralja Aleksandra 3.0, 77m2 (terasa 5m2), 7/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi trosoban stan u izgradnji. Prostorije: ulazni hodnik, dnevna soba, kuhinja, kupatilo, toalet, dve prostrane spavaće sobe, degažman, terasa. Uz stan je moguće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 140.000 €, 79,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, komforan i funkcionalan četvorosoban stan površine 79m² na Paliluli, u neposrednoj blizini Palilulske pijace. Stan se nalazi na 1. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom i idealan je za porodičan život. Strukturu stana čine ulazni hodnik, prostran dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 278.900 €, 80,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen trosoban stan na prvom spratu kvalitetne osmospratne zgrade sa liftom, interfonom i video nadzorom. Grejna površina 68m2 + 12m2 terasa. Odlična lokacija bloka 28. Stan je kompletno lux renoviran, zvučno izilovan. Sastoji se od ulaznog hodnika, centralni deo (kuhinja-trpezarija-dnevni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 750 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno renoviran stan, kompletno opremljen, poseduje dve spava��e sobe, dve terase, odli��na lokacija. Postoji mogu��nost zakupa gara��e uz doplatu 100 eur. Agencijska provizija za zakupca se pla��a u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomese��ne zakupnine za period zakupa u trajanju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.500 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan, veoma komforan stan u novom stambeno-poslovnom objektu Airport Garden. Kuhinja je potpuno opremljena, a postavljeni su i ugradni plakari. Postoji mogućnost opremanja dodatnim nameštajem visokog kvaliteta, uz korekciju cene. Stan poseduje open space sa izlazom na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 750 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan 3.0 soban stan na Vračaru, u Bulevaru Oslobođenja, na izuzetnoj lokaciji u blizini Autokomande, Kliničkog centra i Hrama Svetog Save. Stan se nalazi na 4. spratu uredne starogradnje sa liftom i interfonom. Površina stana je 80m2 i funkcionalno je organizovan, idealan....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 270.000 €, 82,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prelepa kuća, mereno ima 157m2 sa terasom, a uknjižena na 82m2, smeštena na 5,87 ari placa. Kuća poseduje podrum sa kotlarnicom, u prizemlju veliku dnevnu sobu sa izlaskom na terasu koja gleda u dvorište, kuhinju, ostavu i kupatilo. Na spratu su tri spavaće sobe, kupatilo, terasa.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 850 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Garaža uz doplatu od 100e. Visina plafona 2.70m. Kontakt 064 1132100 GREJANJE - CG, sprat 5/6, TERASA, NOVOGRADNJA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43295. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 650 €, 83,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se uknjižen poslovni prostor u naselju Altina, na odličnoj lokaciji sa brzom vezom ka autoputu, što ovu nekretninu čini veoma pogodnom za različite namene. Prostor se sastoji od dve velike prostorije, jednog odvojenog dela, dva sanitarna čvora, hodnika i terase. Zahvaljujući....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 800 € na 1.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 83,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 800 €
15.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje Strahinjića bana Na 6 spratu novije stambene zgrade u ulici Strahinjića bana, za izdavanje četvorosoban stan površine 83m2 sa terasom od 20m2. Stan je kompletno namešten. Ima centralno grejanje, klimatizaciju. Zgrada je sa liftom i interfonom. Stan se izdaje na duži....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 399.000 €, 83,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 83m2, terasa, 5/5, lift, EG, lux, ktv, internet, interfon, dizajnerski, adaptibilan, garažno mesto po dodatnoj ceni Stan se nalazi u Šumatovačkoj ulici, bliže Južnom bulevaru. Ovo je lokacija koja obezbeđuje kompletnu infrastrukturnu pokrivenost u svim aspektima, pa je sve što....

 
 
 
 
+36%

Promena cene sa 700 € na 950 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 950 €, 85,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 700 €
17.05.2026 - 950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan ima 2 kupatila. Ugovor se potpisuje na 6 meseci. Kontakt 064 1132100 GREJANJE - CG, sprat 6/7, TERASA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43296. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.000 €, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Tašmajdan - novogradnja, trosoban stan, 86 m2, garaža Izdaje se komforan i moderno opremljen stan u novijoj zgradi na atraktivnoj lokaciji kod Tašmajdana. Stan ima 86 m2 i nalazi se na 5. spratu zgrade sa liftom (ukupno 5 spratova). Po strukturi je trosoban i sastoji se od prostranog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan stan u zgradi novije gradnje, potpuno opremljen, funkcionalan, poseduje dve spava��e sobe, garderober, dva kupatila, cg po utro��ku. Postoji mogu��nost zakupa gara��nog mesta uz doplatu 130 eur + PDV. Vlasnik nekretnine je pravno lice, a pdv je ura��unat u cenu. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.200 €, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno renoviran, kvalitetno sređen stan, opremljen kao na fotografijama (manja soba nije opremljena), komforan, poseduje dve spavaće sobe, garažno mesto i dve ostave uračunati su cenu. Nalazi se u najlepšem delu Banovog brda, okružen zelenilom, mirnom, bez buke. Agencijska provizija....