• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon 70 m2 što skuplji 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon 70 m2 što skuplji 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon 70 m2 što skuplji 2.sprat

  • Za upit "www.indomio.rs interfon 70 m2 što skuplji 2.sprat" pronađeno 39 nekretnina - prosečna cena 1.149 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1200 eura
    • do 1500 eura (prosečna cena)
    • do 1800 eura
    • do 15 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 270.000 €, 71,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.indomio.rs

Salonski stan u strogom centru Novog Sada, Ul. Ilije Ognjanovića. Nalazi se na drugom spratu trospratne zgrade (bez lifta), CG, interfonom. Po strukturi dvosoban lako adaptibilan u trosoban. Visoki plafoni (h-3.1m), odlična izolacija. Kompletno je renoviran. Uknjižen na 61m2 (mereno....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 412.000 € na 399.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 399.000 €, 65,00 m2 cca 6140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 412.000 €
19.04.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 65m2 (terasa 5m2), 2/7, CG, lift, LUX, klima, ktv, internet, interfon, video nadzor, garažno mesto po dodatnoj ceni. Kratka i izuzetno mirna Mišarska ulica, poznata po lepoti, ušuškana je u epicentru grada, između Resavske ulice i ulice Svetozara Markovića. Zbog svog položaja,....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 296.080 € na 310.884 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 310.884 €, 75,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 296.080 €
20.05.2026 - 310.884 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN PROJEKAT NA VRAČARU – LUKSUZNI STANOVI U SRCU GRADA! Cena kvadrata: 4200€ + PDV, cena garažnog mesta: 30.000 + PDV. Cena u oglasu je bez PDV-a koji iznosi 10% i na koji imate pravo na povrat ukoliko ste kupac prvog stana. U ponudi su stanovi različitih kvadratura, smešteni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs interfon 70 m2 što skuplji 2.sprat'
350 €
267.385 €
259.000 €
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 305.000 €, 74,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića 3.5, 74m2 (terasa 4m2), 2/6, CG, klima, lift, interfon, podrum U ponudi za prodaju odličan, troiposoban stan u kompleksu zgrada u ulici Vojvode Micka Krstića - Dunavske terase. Pozicioniran je na drugom spratu zgrade sa liftom, dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 286.000 €, 74,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan opremljen nov stan odmah iznad Olimpa, ususkan u mirnoj ulici sa jako niskim troskovima mesecnim ( grejanje na gas) , juzno orijentisan svetao stan sa 3 spavace sobe, kupatilom, wc i terasom. Stan poseduje i garazno mesto klackalicu koja je ukljucena u cenu. Kompletno opremljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 226.875 €, 75,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji na starom Ceraku, u zgradi od ukupno 23 stana ,Po+P +3+M. Stan se nalazi na drugom spratu od 4, po strukturi je trosoban i površine je 75m2. Zgrada će posedovati i dva podzemna nivoa sa garažnim mestima a cena mesta je od 18000 do 20000e. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 215.000 €, 75,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 75m2(lođa), 2/4, CG, interfon, internet, klima, ktv Ulica Vojvode Stepe kao jedna od glavnih saobraćajnica u gradu, spaja Autokomandu sa naseljem Kumodraž. Nepokretnost se nalazi u blizini farmaceutskog fakulteta i instituta Torlak, iznad naselja Stepa Stepanović. Ovaj kraj grada....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 164.450 €, 65,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva potrebna infrastuktura na dohvat ruke. Projekat se radi sa kompletnom dokumentacijom i u ponudi su stanovi raznih struktura i raznih kvadratura.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 159.500 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Avijacija Uknjižena nekretnina 1/1 smeštena je na jednoj od najlepših lokacija za miran i porodičan život. Ova zgrada od fasadne cigle nalazi se u naselju Avijacija, u neposrednoj blizini škole i vrtića. Stan na drugom spratu nudi sve što je potrebno za udoban i komforan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 154.470 €, 64,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, funkcionalan trosoban stan u izgradnji, kod Palilulske pijace, u okviru moderne novogradnje visokog kvaliteta. Površina stana je 63.83m2, dostupan je na drugom spratu i istočne je orijentacije. Sama zgrada odlikuje se vrhunskim materijalima i savremenim tehničkim rešenjima:....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 136.900 €, 74,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan trosoban stan na u novogradnji na Misi na odličnoj lokaciji, na povučenom spratu. U blizini su sportski centar, autobusko stajalište gradskog prevoza i prevoza za Beograd, stanica voza za Beograd, škola, vrtić, ambulanta, Maxi, Mere, manje prodavnice, apoteke. Misa je naselje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 128.000 €, 66,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan trosoban stan površine 66m², u kvalitetnoj novogradnji u mirnom delu Palilule. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom, sa planiranim useljenjem krajem 2026. godine. Raspored je pažljivo osmišljen i bez izgubljenog prostora: dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.350 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd - Jurija Gagarina (A Blok) 69m2 3.0 stan 2.sprat CG Retko u ponudi 3.0 stan, idealan za poslovni prostor. Veoma svetao, dvostrano orijentisan i izuzetno funkcionalan, u kvalitetnoj novogradnji. Idealan kao kancelarijski prostor za različite delatnosti, ali i za ordinaciju,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MALI MOKRI LUG, 1.300 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ekskluzivno opremljen troiposoban stan od 69 m², pozicioniran na 2. spratu od ukupno 8, u modernoj zgradi iz 2020. godine rađenoj po hotelskim standardima premium kvaliteta. Stan je trostrano orijentisan i odiše luksuzom, elegancijom i vrhunskim enterijerom, što je vidljivo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.250 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan za izdavanje - Savska ulica, Beograd na vodi, 69 m2, 1.250 EURIzdaje se potpuno nov, moderan i luksuzno opremljen trosoban stan površine 69 m2, smešten na drugom spratu novogradnje u Savskoj ulici, u neposrednoj blizini Beograda na vodi.Stan je u potpunosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.250 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov i luksuzan stan za najam u centru Beograda u Savskoj ulici. Stan se izdaje namešten. Nalazi u blizini Kliničkog centra, kule Beograd, novog trznog centra Galerija, parka Beograd, Savskog trga, Savskog šetališta, Ekonomskog fakulteta.. U samoj zgradi postoje tri kablovska operatera....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.100 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran luksuzni salonski stan, smešten na drugom spratu zgrade blizu KLiničkog centra, koja je pod zaštitom države sa restauriranom fasadom. Stan je odmah useljiv i prvi ste koji ćete boraviti u njemu nakon renoviranja. Stan se prostire na 70 m2 i sastoji se....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 69,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 1.100 €
10.04.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje moderno opremljenog dvosobnog stana sa garaznim mestom - Belville, Novi BeogradIzdaje se moderan i funkcionalan dvosoban stan u popularnom stambenom kompleksu Belville na Novom Beogradu. Stan ima povrsinu od 69 m2 i nalazi se na 2 spratu zgrade sa ukupno 10 spratova u novijoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan stan u novogradnji, potpuno opremljen, stan poseduje dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet, ostavu , jugoistočno je orijentisan, postoji mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu 100e. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten, moderan, svetao i prostran 2.5 stan (64m²) u strogom centru grada. Stan se nalazi na 2. spratu moderne i održavane zgrade sa liftom, orijentisan ka dvorištu, namešten i odmah useljiv. Struktura i opremljenost: • Dnevna soba: Kompletno namešten veliki dnevni boravak....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Savski venac, Lomina, moderan i svetao 2.0 stan u centruIzdaje se moderan, potpuno namešten i funkcionalan stan površine 64 m2, smešten u Lominoj ulici na Savskom vencu, u strogom centru grada, u neposrednoj blizini Zelenog venca, Balkanske ulice i Beograda na vodi.Stan se nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 950 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stana pešačka zona kod Knez Mihajlove Izdaje se prostran i izuzetno miran stan u samom centru Beograd, u pešačkoj zoni nadomak Knez Mihailove, u ulici Cara Lazara. Stan se nalazi na 2. spratu uredne i održavane zgrade sa liftom. Struktura stana: hodnik, prostrano kupatilo,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 900 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Luks trosoban stan na samom pocetku Resavske Ulice. Ima 2 Klime, blind vrata , lift, interfon, TV dijagonale 109 cm. Sudomasina. Stan je upravo okrecen.Namestaj je kao nov, slike su originali poznatih slikara. Ima bas sve sto treba. GREJANJE - CG, sprat 2/6, TERASA ID oglasa: 43131.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 850 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nenamešten trosoban stan površine 70m2 na Trošarini, Voždovac. Stan se nalazi na drugom spratu i pogodan je kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor. Prostor je funkcionalan i pruža mogućnost prilagođavanja različitim potrebama zakupca. Uz stan dolazi i garažno parking....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 850 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lepo i luksuzno sređen stan u novogradni, kvalitetno opremljen, komforan, poseduje dve spavaće sobe, grejanje je na gas, garažno mesto je uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan u novogradnji, potpuno opremljen, dve spavaće sobe, funkcionalan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - Etažno, sprat 2/4, LIFT, TERASA, NOVOGRADNJA, INTERFON,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 800 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan je kompletno renoviran i namešten, nalazi se u mirnom kraju. Može se platiti i 950 eura, u to su uključeni svi troškovi (grejanje, struja, infostan, internet..). Postoje dva nezavisna provajdera za internet, Yettel i SBB, sve uključeno u cenu. Dve klime. GREJANJE - CG, sprat....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U Makenzijevoj ulici na Vračaru, blizu Hrama . Stan ima centralno grejanje, prostran dnevni boravak sa potpuno opremljenom kuhinjom, kupatilo, jednu spavaću sobu i terasu. Za više informacija i zakazivanje razgledanja, slobodno nas kontaktirajte. GREJANJE - CG, sprat 2/6, LIFT, TERASA,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan I LEP stan u novogradnji, potpuno opremljen, dve spavaće sobe. Za više informacija i zakazivanje termina za razgledanje, slobodno nas kontaktirajte! GREJANJE - CG, sprat 2/4, LIFT, TERASA, GARAŽA, INTERFON, VIDEO NADZOR Agencijska provizija iznosi 50% od prve zakupnine.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran, komforan stan, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, odlična lokacija. Agencijska provizija se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 2/, LIFT, TERASA, INTERFON, VIDEO NADZOR....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan i komforan stan, potpuno opremljen nameštajem i tehnikom, dve spavaće sobe, kupatilo i toalet, blind vrata, dve klime, terasa sa pogledom na Crvku svetog Marka, subvencija za infostan, odlična lokacija. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan 2.0 soban stan u opštini Stari grad, u samom srcu Beograda, u Skadarskoj ulici, na svega nekoliko koraka od Skadarlije. Stan se nalazi na 2. spratu kvalitetne starogradnje i prostire se na 65m2. Stan je funkcionalnog rasporeda, svetao i prijatan za život. Odmah je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan i komforan stan u novogradnji, potpuno opremljen, poseduje dve odvojene spavaće sobe, terasu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 2/4, LIFT, TERASA,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 800 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 900 €
20.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Sa zadovoljstvom vam predstavljamo izuzetno prijatan i prostran stan za izdavanje, smešten u jednom od najlepših delova grada, na Đermu, u ulici Dimitrija Tucovića. Stan je orijentisan na dvorišnu stranu, što garantuje mir i tišinu Stan se sastoji od dve odvojene spavaće sobe koje....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 900 € na 775 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 775 €, 64,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 900 €
20.05.2026 - 775 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, potpuno renoviran stan, kompletno opremljen, odvojena spavaća soba, zastakljena lođa, dvostrano orijentisan. Agencijska provizija z azakupca e plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 2/4,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 750 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran trosoban stan sa terasom i parkingom - Voždovac (blizina Bulevara oslobođenja) Izdaje se kompletno namešten i funkcionalan trosoban stan površine 73 m2, smešten na 2. spratu stambene zgrade u mirnoj ulici na Voždovcu, koja se direktno nadovezuje na Bulevar oslobođenja.....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 700 €
03.05.2026 - 800 €
13.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan - Novi Beograd, Blok 45 (nov kompleks) Stan ne gleda na ulicu već je orijentisan ka Savi. Izdaje se moderan, potpuno opremljen stan u novom stambenom kompleksu u Bloku 45, na 2. spratu. Struktura stana: odvojena spavaća soba prostrano kupatilo dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 500 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Voždovac, FON-Bilećka - Kostolačka 3.0, 66m2, 2. sprat, grejanje-CG U ponudi svetao trosoban stan, dvostrano orijentisan u mirnoj ulici. Stan se nalazi na drugom spratu redovno održavane zgrade. Sastoji se od: velikog dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, dve spavaće sobe,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-38 (od ukupno 38)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.