• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon što skuplji pala cena reno - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon što skuplji pala cena reno - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon što skuplji pala cena renovirano Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs interfon što skuplji pala cena renovirano najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 820 € na 790 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 790 €, 82,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.10.2025 - 950 €
17.12.2025 - 890 €
21.01.2026 - 850 €
22.02.2026 - 820 €
01.03.2026 - 790 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Vukov spomenik, Držićeva, trosoban, 82m2, 2/3, terasa, EG. Stan je salonskog tipa, na drugom spratu odlične zgrade sa mermernim ulazom i interfonom. Uknjižen je na 77m2 korisne tj. grejne površine, a sa lođom ima ukupno 82m2. Orijentisan je dvostrano sa velikim staklenim površinama,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 550.000 € na 530.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 530.000 €, 100,00 m2 cca 5300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 550.000 €
03.04.2026 - 530.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Krunska prelep luksuzan stan 100 m2 sa parking mestomIzuzetan četvorosoban luksuzan stan nalazi se u Krunskoj ulici, jednoj od najlepših i najreprezentativnijih ulica u Beogradu, u samom centru Vračara. U neposrednoj blizini su Tašmajdanski park, Narodna skupština, brojne ambasade,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 450.000 € na 439.990 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 439.990 €, 113,00 m2 cca 3890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 439.990 €
26.01.2026 - 450.000 €
25.03.2026 - 439.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Bez agencijske provizije za kupca. U objektu novije gradnje,renoviran stan.Zona za parkiranje je treća. Porodičan 4,5 sobni stan sa pripadajućim podrumom koji se nalazi na atraktivnoj lokaciji u blizini restorana "Novak" i Beogradske arene. Ova dvostrano orijentisana nekretnina....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 453.750 € na 429.550 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 429.550 €, 121,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 453.750 €
01.04.2026 - 429.550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo renoviran stan u ulici Bulevar Arsenija Čarnojevića u bloku 28, neposrednoj blizini Fakulteta dramskih umetnosti. Nalazi se na četvrtom spratu uredne i redovno održavane zgrade sa interfonom i video nadzorom. Stan je renoviran u septembru 2025.godine, poseduje nove uređaje....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 480.000 € na 425.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 425.000 €, 102,00 m2 cca 4170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.10.2025 - 570.000 €
28.11.2025 - 530.000 €
08.02.2026 - 480.000 €
08.04.2026 - 425.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Vračar, Karađorđev park - Bulevar oslobođenja lokal, 102m2, prizemlje, telefon, interfon Lokal na izuzetno prometnoj lokaciji sa velikim izlogom ka ulici (9,5 metara). Ispod lokala postoji prostor od 43m2 u suterenu, koji je renoviran, i može se koristiri kao dodatan poslovni prostor,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 439.000 € na 409.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 409.000 €, 73,00 m2 cca 5600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 449.000 €
27.02.2026 - 439.000 €
03.04.2026 - 409.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Stari Grad, Topličin venac - Čika Ljubina 3.0, uknjižen na 69m2 mereno 73m2, norveški radijatori, 4/4, klima, interfon, podrum Kompletno renoviran i luksuzno opremljen 3,0 stan na najprestižnijoj lokaciji u Beogradu u pešačkoj zoni, tik uz Knez Mihailovu, Trg Republike, Narodni muzej....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 409.000 € na 399.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 399.000 €, 73,00 m2 cca 5470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 409.000 €
24.04.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3,0 69m2 + terasa 4m2, 4/4, lift, toplotne pumpe, lux renoviran, interfon, internet, video nadzor Iako u samom centru Beograda, Čika Ljubina ulica, koja nosi ime po srpskom akademiku, jedna je od najlepših i najmirnijih u gradu. Pored ekskluzivne lokacije i adrese, čini sa još par....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 399.000 € na 390.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 390.000 €, 114,00 m2 cca 3420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.01.2026 - 420.000 €
08.03.2026 - 399.000 €
11.03.2026 - 390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najboljih i najlepših lokacija u centru Beograda prodaje se četvorosoban stan u Krunskoj ulici, nedaleko od Andrićevog venca, Pionirskog parka i crkve Svetog Marka. Ovaj moderno koncipiran stan se nalazi na trećem spratu predratne održavane zgrade sa mermernim stepeništem....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 399.000 € na 388.400 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 388.400 €, 105,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 399.000 €
15.05.2026 - 388.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Savski Venac - Centar, Kneza Miloša 3.5, 105m2, krovna terasa iznad stana od 80 m2, 6/6, CG (kompletno lux renoviran) Luksuzno renoviran 3.5 stan u centru grada, u neposrednoj blizini zgrade Vlade. Dvostrano orijentisan (jug-zapad), svetao, sa potencijalom za dupleks. Nalazi....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 395.000 € na 381.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 381.000 €, 103,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 395.000 €
03.05.2026 - 381.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 37 - Bulevar Milutina Milankovića 3.0, 103m2 (dve lođe 13m2), 2/8, CG, lift, interfon, parking U ponudi odličan, prostran, veoma svetao trosoban stan, dvostrano orijentisan, na drugom od osam spratova, sa centralnim grejanjem. Stan je delimično renoviran, ali održavan.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs interfon što skuplji pala cena renovirano (95)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>