• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon što skuplji do 70 m2 uselj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon što skuplji do 70 m2 uselj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon što skuplji do 70 m2 useljiv Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs interfon što skuplji do 70 m2 useljiv zadnjih 7 dana" pronađeno 32 nekretnina - prosečna cena 596 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1200 eura
    • do 1500 eura (prosečna cena)
    • do 1800 eura
    • do 15 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan površine 56m² na Grbavici. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade sa liftom i interfonom, dvorišno je orijentisan, što pruža mir i tišinu tokom celog dana. Stan je veoma funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dve odvojene spavaće sobe, dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 306.000 €, 77,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 77m2, 7/9, CG, dva lifta, klima, video nadzor, ostava, interfon, telefon, ktv. Bulevar despota Stefana je jedna od glavnih saobraćajnica grada i prostire se od Trga Republike, pored Skadarlije i Profesorske kolonije, pa sve do Pančevačkog mosta. Nepokretnost se nalazi u delu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 223.440 €, 76,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzni 3.0 stan sa privatnim dvorištem 150 m2 - Gornji grad, ZemunNova gradnja 76 m2 + lođa prizemlje / visoko prizemlje parking (10.000 eura) ⸻ Raspored koji osvaja Prostrani open-space dnevni boravak spojen sa elegantnom kuhinjom i trpezarijom - idealno za druženja i porodične....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs interfon što skuplji do 70 m2 useljiv zadnjih 7 dana'
500 €
130.000 €
88.000 €
 
-2%

Promena cene sa 166.000 € na 161.910 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 161.910 €, 46,00 m2 cca 3520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 166.000 €
15.05.2026 - 161.910 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nov, svetao i funkcionalan jednoiposoban stan u modernoj zgradi u Kačerskoj ulici, u mirnom delu Voždovca. Zgrada je uknjižena i ima upotrebnu dozvolu, a stan je spreman za useljenje odmah nakon kupovine. Detalji stana: • Površina: 46,26 m² • Raspored: dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 144.550 €, 54,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U mirnom delu naselja bez buke i sa puno zelenila, stan na prvom spratu u zgradi sa liftom. PROSTORIJE: ulazni hodnik, veliki dnevni boravak sa izlazom na zastakljenu terasu, kuhinja i trpezarija sa izlazom na lođu, spavaća soba i kupatilo. Stan je u izvornom stanju što omogućava....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 67.000 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na prvom spratu kvalitetne novogradnje. Odlikuje ga odlična iskorišćenost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.350 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd - Jurija Gagarina (A Blok) 69m2 3.0 stan 2.sprat CG Retko u ponudi 3.0 stan, idealan za poslovni prostor. Veoma svetao, dvostrano orijentisan i izuzetno funkcionalan, u kvalitetnoj novogradnji. Idealan kao kancelarijski prostor za razli��ite delatnosti, ali i za ordinaciju,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 850 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan 1.5 soban stan u opštini Stari grad, u neposrednoj blizini Skadarlije i Bajlonijeve pijace, u ulici Venizelosova. Stan ima površinu od 61m² sa terasom i nalazi se na 6. spratu u zgradi starije gradnje sa liftom. Funkcionalnog je rasporeda i odmah useljiv. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji na Vračaru, u neposrednoj blizini Kalenić pijace, u ulici Kalenićeva. Stan ima 70m², nalazi se na visokom prizemlju uredne i održavane zgrade starije gradnje. Po strukturi je trosoban, funkcionalnog rasporeda i pogodan kako....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i svetao 2.0-soban stan na Vračaru, u ulici Prote Mateje, u neposrednoj blizini Pravnog fakulteta i svih važnih gradskih sadržaja. Stan ima 65m² i nalazi se na 3. spratu održavane starogradnje sa liftom. Po strukturi je dvosoban, veoma funkcionalnog rasporeda i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan 2.0 soban stan u opštini Stari grad, u samom srcu Beograda, u Skadarskoj ulici, na svega nekoliko koraka od Skadarlije. Stan se nalazi na 2. spratu kvalitetne starogradnje i prostire se na 65m2. Stan je funkcionalnog rasporeda, svetao i prijatan za život. Odmah je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo održavan stan u Molerovoj ulici, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Kalenić pijace. Stan je odmah useljiv i nalazi se u mirnom delu zgrade sa pogledom na dvorište, što pruža dodatni mir i privatnost. U blizini se nalaze osnovne i srednje škole, fakulteti, marketi,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se moderno opremljen dvosoban stan u luksuznom stambenom kompleksu Voždove kapije, u ulici Vojvode Stepe na Voždovcu. Stan se nalazi na drugom spratu moderne novogradnje sa liftom i predstavlja odličan izbor za zakupce koji traže kvalitetan i komforan životni prostor na atraktivnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 800 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan 1.5-soban stan u srcu Starog grada, u ulici Gospodar Jovanova, na odličnoj lokaciji u blizini Knez Mihailove i Strahinjića Bana. Stan ima 42m², nalazi se na 6. spratu uredne starogradnje sa liftom. Po strukturi je jednoiposoban, dobro organizovan i pogodan kako....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan 2.5 soban stan na Vračaru, u mirnoj ulici Kneza od Semberije, u neposrednoj blizini Crvenog krsta. Stan ima površinu od 63m² i nalazi se na 4. spratu u zgradi starije gradnje bez lifta. Po strukturi je dvoiposoban i sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 750 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Lekino brdo | Neuseljavan LUX 1.5 stan, 42 m2, terasa U ponudi je potpuno nov, neuseljavan luksuzan stan u kvalitetnoj novogradnji, smešten u mirnoj ulici na granici Vračara i Voždovca. Stan se nalazi na 1. spratu moderne zgrade sa liftom i prostire....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan u novijoj zgradi u naselju Retenzija, u ulici Radnička, na odličnoj lokaciji između Zemunskog keja i centra Zemuna.Stan površine 55 m2 nalazi se na 1. spratu zgrade sa liftom i video nadzorom. Orijentisan je ka mirnoj dvorišnoj strani, veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 700 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Neimar - novogradnja, odličan stan, 41 m2 Izdaje se kompletno sređen i funkcionalan dvosoban stan u novogradnji na Neimaru, u mirnoj ulici Rudnička, na Vračaru. Stan ima 41 m2 i nalazi se na 2. spratu kvalitetne i dobro održavane zgrade sa liftom (ukupno 4 sprata). Po strukturi je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 700 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan i funkcionalan jednosoban stan u Sazonovoj ulici, u jednom od najtraženijih delova Vračara - Čuburi. Stan se nalazi na prvom spratu moderne zgrade iz 2019. godine, koja je izuzetno dobro održavana i u koju stanari kontinuirano ulažu, što doprinosi visokom nivou....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 650 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, neuseljavan i moderno opremljen dvosoban stan u novoizgrađenom kompleksu Zemona, u Banatskoj ulici u Zemunu. Stan je idealan za one koji traže kvalitetan, funkcionalan i estetski uređen životni prostor.Stan površine 42 m2 nalazi se na 4. spratu moderne zgrade....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Useljiv od 01.Juna. Kontak 064 11 32 100 GREJANJE - CG, sprat 2/6, LIFT, TERASA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43245. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 600 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan i funkcionalan dvosoban stan površine 42 m2 u novogradnji, u ulici Živka Petrovića, naselje Marija Bursać, Zemun.Stan se nalazi na 3. spratu moderne zgrade sa liftom i odlikuje se odličnim rasporedom, puno prirodne svetlosti i visokim nivoom komfora. Potpuno je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 600 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Dostupno garažno mesto uz doplatu od 100e. Useljiv od 01.06. GREJANJE - Etažno, sprat 1/7, LIFT, TERASA, GARAŽA, NOVOGRADNJA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43063. .

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 500 € na 550 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 550 €, 51,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 500 €
13.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Useljiv od 1.6. U stanu će biti postavljena nova PVC stolarija, nova ugaona garnitura, nameštaj za terasu, kuhinjski sto i stolice. Kontakt 064 11 32 100 GREJANJE - Etažno, sprat 4/9, LIFT, TERASA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43297. .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 580 € na 550 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 550 €, 46,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 580 €
15.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Šumice | 2.5 stan, 46 m2, odlična lokacija U ponudi je funkcionalan i renoviran stan sa dve spavaće sobe, smešten u mirnom delu Šumica, u blizini MUP-a. Stan je kompletno renoviran i opremljen novim nameštajem. Tek je renoviran. Svetao, izuzetno funkcionalan.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 500 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Voždovac, FON-Bilećka - Kostolačka 3.0, 66m2, 2. sprat, grejanje-CG U ponudi svetao trosoban stan, dvostrano orijentisan u mirnoj ulici. Stan se nalazi na drugom spratu redovno održavane zgrade. Sastoji se od: velikog dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 500 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Zvezdara - Mirijevo-kod pijace 3.0, 71m2 (terasa), 5/6, CG, interfon, internet, KATV, klima Odličan trosoban, kompletno namešten stan sa odvojenim spavaćim blokom, izdvojenom kuhinjom i zastakljenom lođom, kupatilom, hodnikom i terasom. Lokacijski najbolje pozicioniran u Mirijevu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 500 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan jednoiposoban stan u mirnom delu naselja Braće Jerković , nedaleko od Stadion Shopping Center . Stan se nalazi u manjoj porodičnoj zgradi i predstavlja idealan spoj privatnosti, komfora i mirnog okruženja. Ušuškan i veoma prijatan za život, kompletno je moderno opremljen....