• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon što skuplji do 70 m2 duple - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon što skuplji do 70 m2 duple - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon što skuplji do 70 m2 duplex do 260000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs interfon što skuplji do 70 m2 duplex do 260000 eura" pronađeno 19 nekretnina - prosečna cena 2.011 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 208.500 €, 74,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

Odličan duplex u Temerinskoj ulici, u novoj zgradi. Za razliku od standardnih stanova koji su samo za stanovanje, ovaj Duplex je Idealan i planiran za California Mini Hostel, Stan na Dan, ili Rentiranje Apartmana: Uradjeno u California Stilu sa Klima Uredjajem, mini bazenom, i mogucnost....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 290.000 € na 285.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 285.000 €, 58,00 m2 cca 4910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 290.000 €
29.04.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE Vam predstavlja luksuzan trosoban duplex sa galerijom u centru grada – Tašmajdan! Na izuzetnoj lokaciji, svega 650 metara od Trga republike, u zgradi sa svojstvom kulturnog dobra, nalazi se ovaj jedinstven stan koji kombinuje šarm starogradnje i kvalitet moderne....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 265.200 € na 257.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 257.000 €, 76,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 276.400 €
13.03.2026 - 265.200 €
10.05.2026 - 257.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlično pozicioniran, svetao duplex površine 76 m2 u ulici Miloša Savkovića, na Zvezdari. Smešten je u mirnom delu naselja, na minut hoda od marketa, dečijeg igrališta, vrtića, škole i stanica gradskog prevoza. U neposrednoj blizini stana su sportski centar Olimp, Bulevar....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs interfon što skuplji do 70 m2 duplex do 260000 eura'
200.850 €
185.000 €
180.000 €
 
-3%

Promena cene sa 259.000 € na 251.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 251.000 €, 76,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 259.000 €
10.05.2026 - 251.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Milo��a Savkovi��a, 4/4, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-76m2 , ugovorna povr��ina-76.00m2, Prodaje se odli��no pozicioniran, svetao duplex povr��ine 76m2 u ulici Milo��a Savkovi��a, na Zvezdari. Sme��ten u mirnom delu naselja, u neposrednoj blizini marketa, vrti��a, ��kole, de��ijeg....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 77m2 (mereno oko 100m2), 6/6, duplex, CG, lift, internet, interfon, ktv, video nadzor, garažno mesto. Trgovačka ulica je centralna ulica u naselju Žarkovo na Čukarici. Deo grada koji obiluje zelenim površinama, igralištima i parkovima, sa dovoljno nezoniranih parking mesta, dobrom....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 169.000 €, 76,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma luksuzno sređen dupleks u vrlo modernoj, luksuznoj pametnoj zgradi, koja u sklopu ima mini spa, teretanu i igraonicu. Nalazi se u samom centru Zlatibora, pored hotela Mona. Stan je opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom, prelepog enterijera, a čine ga dnevni boravak, trpezarija....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 164.500 €, 74,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

PR+PK,kuća u zajedničkom dvorištu sa još 5 kuća, prva do ulice, uknjižena na 72m2, Etažno grejanje na struju i čvrsto gorivo. Ispod prizemne etaže nalazi se podrum od 16m2 (ne ulazi u kvadraturu kuće) koji ima prozor ka ulici,a u koji se silazi iz predsoblja. Mogućnost zamene za stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 160.000 €, 72,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelep duplex u naselju Karaburma. 72 m2 (mereno 80 m2), nalazi se na 4.spratu zgrade starije gradnje (nema lift). Sastoji se od hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, kupatila i terase na donjoj etaži, dok se na gornjoj etaži nalaze dve spavaće sobe, hodnik....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 160.000 €, 72,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 72m2(terasa), 4/5, duplex, TA, klima, interfon, video nadzor, ktv, podrum. Karaburma je naselje u Beogradu, koje se nalazi na teritoriji opštine Palilula. Područje je pretežno stambeno, a poslednjih nekoliko godina se na toj lokaciji otvaraju poznati tržni centri. Jedno je od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 150.000 €, 76,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen stan - duplex u Prištinskoj ulici na Ceraku. Stan se nalazi u maloj stambenoj zgradi od svega 4 stana u mirnom kraju, u blizini Doma zdravlja, škola, obdaništa i svih ostalih sadržaja. Prvi nivo je površine 39m2 i sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, velike dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 112.000 €, 32,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Idealna investicija ili prvi dom. Kompletno renoviran: nove elektro i vodovodne instalacije, stolarija, krov, kuhinja i kupatilo, nekorišćeno. U stanu ostaje nova kuhinja, sa elektro opremom, nekorišćena. VPR: dnevna soba,kupatilo, kuhinja 17m2. PTK: spavaća soba, ukupno 15m2 (mereno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 105.000 €, 64,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na dobroj lokaciji, odličan duplex na šestom spratu u dobro održavanoj zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase na koju se izlazi iz dnevnog boravka i spavaće sobe. Drvenim stepenicama se ide do drugog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 900 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan za izdavanje - Senjak, 60m2 Izdaje se kompletno namešten dupleks stan površine 60m2 smešten na prvom spratu porodične kuće u mirnom i rezidencijalnom delu Senjaka. Stan je renoviran, svetao i gleda na uređeno dvorište, pružajući osećaj privatnosti i mira. Strukturu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sređen stan u manjoj zgradi, potpuno opremljen, dupleks, dve spavaće sobe, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - Etažno, sprat 1/2, TERASA, NOVOGRADNJA, DUPLEX,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 800 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124405, IV/, dupleks, lift, terasa, stambena zgrada. Luksuzni Biznis Duplex, 74 kvadrata redovne visine plus 14 kvadrata niske visine. Duplex okrenut ka istoku (bez buke), dvorisna strana, na 4 spratu zgrade na raskrsnici Temerinska ulice i Gunduliceve/Jovana Cvijica....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 700 €, 62,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Višnjička banja - luksuzan lokal na dva nivoa, 62 m2 Izdaje se nov, luksuzno opremljen lokal u Višnjičkoj banji, u naselju Sunnyville. Lokal ima 60 m2 i nalazi se u prizemlju moderne zgrade. Prostire se na dva nivoa, sa visinom plafona od 3.9 m, što prostoru daje dodatnu atraktivnost....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 599 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 599 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 650 €
06.05.2026 - 599 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na odlicnoj lokaciji u blizini okretnice tramvaja i autobusa na Zvezdari Odlicna veza sa gradom. Zgrada se nalazi preko puta novog Lidla i u zgradi se nalazi Ideja. Ulaz poseduje dva lifta, obican i teretni. Stan je velicine 60m2, sa dnevnom sobom, kuhinjom, kupatilom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 400 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

stan duplex na dva nivoa,suteren ima tri ležaja i dva kupatila ,53 m2,cena 350 EUR. GREJANJE - CG, sprat PR/4, TERASA, INTERFON ID oglasa: 43164. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 18)

<< <1> >>