Kontaktirajte nas odmah
najposećenije online ponude novogradnje
cityexpert.rs
Za upit "www.indomio.rs interfon što skuplji do 170000 eura do 60 m2" pronađeno 1 288 nekretnina - prosečna cena 1.333 €/m2
Filtriraj
21.01.2022.,
www.indomio.rs
Nekretnina je uknjižena Terasa Parking Interfon Telefon Kablovska Internet Klima .
16.11.2025.,
www.indomio.rs
Rakovica - Vidikovački venac 1.5, 48m2 (pripojena lođa 7m2), 1/7, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se svetao i moderno uređen stan na prvom spratu uredne i dobro održavane zgrade od crvene fasadne cigle. Kompletno je renoviran, odmah useljiv, sa prijatnom atmosferon....
05.04.2026.,
www.indomio.rs
2.5, 63m2(terasa 8m2), 2/4, CG, interfon, internet, ktv, podrum Vitanovačka ulica se proteže centralnim delom opštine Voždovac i spaja ulice Vojvode Stepe i Zaplanjsku. Miran kraj grada prepoznatljiv po nižim stambenim zgradama i porodičnim kućama pri čemu je infrastrukturno kompletno....
05.04.2026.,
www.indomio.rs
2.0, 41m2 uknjiženo (mereno 48m2), 1/7, CG, dva lifta, klima, interfon, internet, ktv, podrum Naselje Vidikovac pripada opštini Rakovica, i potpuno je nezaavisno u smislu svih sadržaja za udoban život. Ulica Vidikovački venac ide u krug oko celog naselja obuhvata deo od pijace pa....
17.04.2026.,
www.indomio.rs
Na prodaju luksuzno opremljen stan, u prelepoj zgradi niske spratnosti. Korišćeni su vrhunski materijali, a enterijer je uređen moderno i funkcionalno. 2.5, 62.26m2, terasa, EG, podno grejanje, lift, telefon, interfon. Građevinska dozvola. ️ Karakteristike stana * Trosoban stan sa....
Promena cene sa 188.000 € na 186.500 €
dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cena
Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 188.000 €
13.05.2026 - 186.500 €
03.05.2026.,
www.indomio.rs
Zvezdara, Vukov spomenik - Milorada Šapčanina 1.5, 42m2 (terasa 4m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum Prodaje se funkcionalan stan na Zvezdari, u neposrednoj blizini više fakulteta, opštine, pozorišta i slično. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe povezane sa kuhinjom i....
06.03.2026.,
www.indomio.rs
Agencijski ID: 129484, III/, lift, terasa. U ponudi je kompletno opremljen stan u savremenom kompleksu Avijacija – Square Garden, na trećem spratu, ulično orijentisan ka mirnoj ulici.Stan čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Prodaje se....
03.05.2026.,
www.indomio.rs
Luksuzno, lepo uređen stan u luksuznom objektu Queen, potpuno opremljen, poseduje dnevni boravak, trpezariju i kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu. Postoji mogućnost kupovine i parking mesta po ceni od 14.000 eur. Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne cene....
22.02.2026.,
www.indomio.rs
3.0, 55.52m2(terasa 5.20m2), toplotne pumpe, lift, IV/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Novogradnja u mirnom delu Lekinog brda, odlična povezanost sa glavnim saobraćajnicama. U blizini se nalaze škole, vrtići, parkovi i prodavnice. Predstavljamo vam funkcionalan trosoban....
03.05.2026.,
www.indomio.rs
MODERNA NOVOGRADNJA – KVALITETNA GRADNJA U ponudi je nova, savremena stambena zgrada modernog izgleda i visokog kvaliteta gradnje. Svi papiri su uredni. Objekat je trenutno u izgradnji, a dostupno je više stanova manjih kvadratura, idealnih kako za život tako i za investiciju. Oprema....
22.02.2026.,
www.indomio.rs
Voždovac, Faramaceutski fakultet, Vojvode Stepe, 59m2 .. 59m2, 2.0, 1/4, terasa, podrum, interfon, izvorno, uknjižen. Odličan, prostran dvosoban stan, dvostrano....
Promena cene sa 155.000 € na 185.000 €
dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cena
Kretanje cena nekretnine:
20.10.2024 - 155.000 €
03.04.2026 - 185.000 €
29.03.2024.,
www.indomio.rs
Voždovac, Jajinci - Draginje Radovanović 2.0, uknjižen na 58m2 (terasa), EG, 2/3, interfon, telefon, podrum, parking, garaža, dvorište Dvosoban stan od 58m2 u kući lociranoj na lepom delu u Jajincima sa dvorištem od 276m2, u neposredno blizini Banjice. Zajedno sa stanom u cenu je....
10.04.2026.,
www.indomio.rs
Autentičan svetao, trostrano orijentisan dupleks na odličnoj lokaciji na Zvezdari, u blizini gradskog prevoza, prodavnica, škola, vrtića, bolnice i svih neopodnih sadržaja za kvalitetan život. Stan se nalazi u starijoj zgradi, renoviran je pre 4 godine, zamenjene su sve vodovodne....
10.04.2026.,
www.indomio.rs
Prodaje se moderan dvosoban stan, sa zasebnim ulazom, u vili u najlepšem delu Voždovca kod Autokomande. Zona grada je rezidencionalna, ulica mirna, saobraćaj umeren, jedan smer. Neograničen besplatan parking. Prijatno okruženje. Stan se nalazi u polusuterenu, građen za sopstvene potrebe....
10.04.2026.,
www.indomio.rs
Na prodaju stan u izgradnji na Ceraku u zgradi od 23 stana spratnosti Po+P+3+M. Budući stan je na drugom od četiri sprata, površine 61m2 i po strukturi je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinjsko- trpezarijskog dela, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i lođe. Zgrada....
10.04.2026.,
www.indomio.rs
Uknjižen dvosoban stan u najlepšem delu Mirijeva. Nalazi se na četvrtom spratu kvalitetne petospratne zgrade sa CG, interfonom i liftom. Kompletno je renoviran (zamenjene sve vodovodne I elektro instalacije). Veoma funkcionalan, svetao, dvostrano orjentoisan. SAstoji se od velike....
07.04.2025.,
www.indomio.rs
Rakovica, Labudovo brdo, 11.krajiške divizije, 50m2+34m2 .. 50m2+34m2, 2.5, 15/15, EG, lift, terasa, lođa, interfon, klima, izvorno Komforan, moderne....
29.03.2026.,
www.indomio.rs
Novi Beograd, Blok 61 – Dušana Vukasovića 2.5, 49m2 (lođa 5m2), 1/4, CG, klima, telefon, interfon, parking U ponudi za prodaju odličan, dvoiposoban stan. Funkcionalan je, sa dobrim rasporedom. Sastoji se od otvorenog dnevno-trpezarijskog koncepta sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila....
Promena cene sa 187.000 € na 185.000 €
dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cena
Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 187.000 €
08.05.2026 - 185.000 €
02.11.2025.,
www.indomio.rs
2.0, 41m2, CG, dva lifta, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 41m2 građevinske površine. Prelep, renoviran i opremljen dvosoban stan od 48m2 u Rakovici, u ulici Vidikovački venac. Stan je uknjižen na 41m2 dok je merena površina 48m2. Struktura stana je sledeća: predsoblje, dnevna....
29.04.2026.,
www.indomio.rs
Objekat se nalazi u samom centru grada, u najpoželjnijem urbanom kvartu Rotkvarija, na svega pet minuta hoda od stare gradske jezgre. Lokacija nudi izuzetnu povezanost sa poslovnim, edukativnim i zabavnim sadržajima, što ovu nekretninu čini idealnom kako za stanovanje, tako i za investiciju.....
15.04.2026.,
www.indomio.rs
MODERAN PROJEKAT NA VRAČARU – LUKSUZNI STANOVI NA CRVENOM KRSTU Cena kvadrata: 4000€ + PDV, cena garažnog mesta: 30.000 + PDV. Cena u oglasu je bez PDV-a koji iznosi 10% i na koji imate pravo na povrat ukoliko ste kupac prvog stana. U ponudi su stanovi različitih kvadratura, smešteni....
03.05.2026.,
www.indomio.rs
Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe, instalirano podno grejanje, kao i inverter klime. Uz stan je moguće kupiti i garažno mesto, uz doplatu. Izražene cene su bez uračunatog....
Promena cene sa 179.900 € na 183.000 €
dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cena
Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 187.700 €
13.07.2025 - 185.000 €
26.10.2025 - 179.900 €
22.02.2026 - 183.000 €
06.06.2025.,
www.indomio.rs
Voždovac, Lekino brdo - Rada Neimara 3.0, 52m2 (terasa 2m2), PR/4, CG sa kalorimetrima, telefon, interfon U ponudi trosoban stan na odličnoj lokaciji, na Lekinom brdu, u blizini Šumica, na 10 minuta od Hrama Sv. Save i izlaska na auto-put za Novi Beograd. Nalazi se u zgradi novije....
03.05.2026.,
www.indomio.rs
15.04.2026.,
www.indomio.rs
BEZ AGENCIJSKE PROVIZIJE, DIREKTNO OD INVESTITORA!!!! Iskoristite priliku da postanete vlasnik savremenog stana u novoj, urbanoj zgradi u izgradnji, koja spaja moderan dizajn, vrhunsku gradnju i idealnu lokaciju! Stanovi različitih struktura i kvadratura - po meri vaših potreba! Od....
10.04.2026.,
www.indomio.rs
Jednoiposoban stan u izgradnji. Struktura stana je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik, kupatilo, i terasa. Cena je izražena sa PDV-om projektovana 47,19m2 (3.500 EUR/m2 + 10% pdv). Povraćaj PDV-a za kupce prvog stana. Završetak radova jun 2026. godine.....
03.05.2026.,
www.indomio.rs
Palilula – Hadžipopovac U ponudi je moderan dvosoban stan u izgradnji površine 49 m² sa prostranom lođom od 8 m², smešten na 1. spratu od ukupno 4, u kvalitetnoj i savremenoj zgradi sa malim brojem stanova, što obezbeđuje dodatnu privatnost i mir. Lokacija u mirnom delu Hadžipopovca....
21.07.2025.,
www.indomio.rs
Palilula, Hadžipopovac - Primorska 2.0, 49m2 (lođa 8m2), 1/4, EG, lift, telefon, interfon, garaža Stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji, u zgradi sa malim brojem stanova! Zgrada se nalazi u blizini vrtića, Osnove škole, stajališta gradskog prevoza i svih ostalih infrastrukturnih....
Promena cene sa 174.000 € na 180.000 €
dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cena
Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 174.000 €
04.05.2026 - 180.000 €
03.04.2026.,
www.indomio.rs
Na jednoj od najmirnijih lokacija Banovog brda, s pogledom na Adu Ciganliju, nalazi se ekskluzivna zgrada sa malim brojem stanova. U pitanju je kvalitetna novogradnja renomiranog investitora, gde je pažljivo osmišljen svaki detalj – od pozicije objekta do rasporeda prostorija. Stan....
Promena cene sa 205.000 € na 180.000 €
dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cena
Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 205.000 €
08.03.2026 - 180.000 €
13.02.2026.,
www.indomio.rs
Savski venac, Senjak - Sitnička 2.5, 53m2, terasa, PR+I, EG, telefon, interfon Hitna prodaja stana - renoviran dupleks na Senjaku, pored BIGZ-a. Ima dve etaže. Donja etaža se sastoji iz hodnika, dnevno - trpezarijskog dela i kupatila. Stepenice u dnevnom boravku vode do gornje etaže....