• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon što skuplji do 12 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon što skuplji do 12 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon što skuplji do 12 eura/m2 Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs interfon što skuplji do 12 eura/m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 11 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 12 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Lekino Brdo, 2.300 €, 230,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2024.,

www.indomio.rs

Voždovac, Lekino brdo - Todora Dukina lokal, 230m2, prizemlje, EG/podno, klima, telefon, interfon, parking, garaža Izdaje se ulični lokal od 230m2, u zgradi novije gradnje. Prethodna namena lokala je bila spa centar, tako da se može izdati sa celokupnom opremom, delom opreme ili bez.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 620.000 € na 600.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SOPOT, 600.000 €, 350000,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 620.000 €
26.04.2026 - 600.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se imanje površine 3,5 ha. Nalazi se u opštini Popović u Sopotu, na samom Avalskom putu. Na 3 ha je zasađeno 1050 stabala Chendler oraha. Prva trećina 2017. (osma godina), druga trećina 2019. (šesta godina), poslednja trećina 2021. (četvrta godina). Sve što je potrebo na imanju....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 19.000 €, 2776,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u posebnom poslovnom objektu koji je izgrađen 2013. godine, po najsavremenijim uslovima gradnje i funkcionalosti. Poslovni prostor je lociran u idustrijsko-poslovnoj zoni Batajnički drum i Novosadski put. Ukupna površina poslovnog objekta je 2776m2 i čine ga: - suteren....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 16.000 € na 16.500 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 16.500 €, 2000,00 m2 cca 8 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 17.500 €
01.05.2026 - 16.000 €
03.05.2026 - 16.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kancelarijski prostor površine oko 2.000 m2, smešten u poslovnoj zgradi na Voždovcu, u Kumodraškoj ulici. Prostor se prostire na dve etaže, što ga čini pogodnim za različite delatnosti i namene. Ispred objekta obezbeđeno je 30 parking mesta za zakupce. Detalji prostora:....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 15.000 €, 2150,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Plavi horizonti (TC Zmaj) - Cara Konstantina hala, 2150m2 (magacinski prostor 1800m2 + kancelarije 350m2), PR+1, toplotne pumpe/podno, lift, interfon, parking, asfalt U neposrednoj blizini TC "Zmaj" izdaje se novi kancelarijsko-magacinski prostor. Ukupna površina....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Filmski Grad, 9.200 €, 1150,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Magacinsko poslovni prostor Čukarica, open space, garaža, parking, prazan, klima, interfon, internet, KATV. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja www.agencijavila.rs www.instagram.com/agencijavila2003 www.youtobe.com/@agencijavila2003 tiktok.com/@agencija.vila....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 9.000 € na 8.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 8.500 €, 1000,00 m2 cca 8 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 9.000 €
01.05.2026 - 8.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kancelarijski prostor površine oko 1.000 m2, smešten u poslovnoj zgradi na Voždovcu. Prostor se prostire na dve etaže, što ga čini pogodnim za različite delatnosti i namene. Ispred objekta obezbeđeno je jako puno parking mesta za zakupce.Mogucnost podele na 500 m2. Detalji....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 6.840 €, 570,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE POSLOVNI PROSTOR - BLOK 45, NOVA ZGRADA Moguće je uzeti u zakup polovinu ovog prostora. Na izvanrednoj lokaciji u Bloku 45, izdaje se moderan poslovni prostor na prvom spratu nove zgrade atraktivnog dizajna. Prostor ima odličnu komunikaciju putem četiri lifta, što omogućava....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 6.900 € na 6.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 6.500 €, 500,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 6.900 €
01.05.2026 - 6.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica - Golf naselje kuća, 500m2, terase, SUT+PR+II, pogno grejanje na gas, interfon, video nadzor, alarm, podrum, parking, bazen, garaža, struja, voda, kanalizacija, plac 274m2 U ekskluzivnom delu Beograd, u prestižnom Golf naselju, na samo stotinak metara od šume Košutnjak, izdaje....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, VELIKI MOKRI LUG, 5.200 €, 560,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izuzetno luksuznu i modernu kuću smeštenu na prostranom placu od 18,5 ari, u blizini kompanije Laste i autoputa u Beogradu. Ova savremena nekretnina pruža vrhunski komfor i privatnost, idealna za stanovanje ili kao poslovni prostor. Glavne karakteristike: Površina....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs interfon što skuplji do 12 eura/m2 (688)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.