• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon što manji - GoHome mali oglasi , agencijska ponuda
  • www.indomio.rs interfon što manji - GoHome mali oglasi , agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon što manji

  • Za upit "www.indomio.rs interfon što manji" pronađeno 3 287 nekretnina - prosečna cena 1.807 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 127.500 €, 50,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan, svetao i prostran dvosoban stan na drugom spratu nove stambene zgrade, smeštene u jednom od najpoželjnijih delova Beograda – Jajincima. Ova lokacija predstavlja idealan izbor za sve koji žele miran i kvalitetan život u prijatnom okruženju, uz brzu i jednostavnu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KOVILOVO, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Borča - Ratnih vojnih invalida 2.0, 50m2 (lođa 4m2), prvi sprat, podno grejanje/toplotne pumpe, telefon, interfon, parking Odličan dvosoban stan u novogradnji iz 2025. godine. Luksuzno opremljen i namešten. U cenu zakupa je uračunato grejanje. Niski dodatni troškovi struje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno opremljen dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu Green Residence, pored hale Pionir. Dvostrano orjentisan, svetao i prostran, komforan za celodnevne aktivnosti. Zgrada je modernog dizajna u novogradnji sa visoko kvalitetnim materijalom: ulazna vrata....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan i potpuno nov dvosoban stan površine 50m², smešten u kvalitetnoj novogradnji u mirnoj jednosmernoj ulici u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Stan se nalazi na poslednjem spratu zgrade sa liftom i do sada nije bio useljavan. Enterijer je pažljivo projektovan....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 125.000 € na 122.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 129.000 €
05.04.2026 - 125.000 €
19.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Cerak - Stojana Matića 2.0, 50m2 + 8m2(ostava), 3/3, GAS, interfon, klima, ostava Izuzetan, funkcionalan i lako adaptibilan u 2.5 stan nalazi se na samo jednu autobusku stanicu od centra Žarkova u mirnom, porodičnom okruženju. Prostorije: ulazni hodnik, prostrana dnevna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno, jako lepo sređen stan u novogradnji, potpuno oprmeljen, kvalitetan, komforan, poseduje odvojenu spavaću sobu, cg je po utrošku, istočno i dvorišno orijentisan, svetao, garažno mesto uračunato u cenu, zgrada pod video nadzorom. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 700 €
15.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan u novogradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, grejanje pomoću TA peći, mogućnost zakupa garaže po dogovoru, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + pdv dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 32.500 €, 50,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno lux opremljen stan u naselju Stepa Stepanovic, na samom ulasku u naselje iz pravca Trosarine. Kuhinja opremljena Bosch belom tehniko, klima uredjajem, sav namestaj ostaje u stanu, po dogovoru. Preko puta zgrade su skola i vrtic. U blizini su i veci trgovinski lanci. Izuzetno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, kvalitetno opremljen stan u novogradnji, poseduje odvojenu spava��u sobu, svetao, sun��ana strana, izuzetna lokacija, pored Hrama. Nalazi se u zgradi koja je pod visokim stepenom obezbe��enja i poseduje lepo ure��eno dvori��te. Agencijska provizija za zakupca se pla��a u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 550 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Blizu komplexa Novi Dorcol GREJANJE - CG, sprat PR/1, TERASA, INTERFON ID oglasa: 43117. .

 
 
 
  Stan, SURČIN, 142.500 €, 50,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

ID 1135 Za više informacija ili razgledanje, molimo pozovite 064/325-5742. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Kupovina direktno od investitora – stanovi dostupni na kredit! Poštovani kupci, u ponudi....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 207.000 € na 199.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 199.000 €, 50,00 m2 cca 3980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.09.2025 - 197.000 €
07.11.2025 - 185.000 €
19.11.2025 - 197.000 €
10.12.2025 - 207.000 €
03.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

Vračar, Crveni krst - Vele Nigrinove 3.0, 50m2 (lođa), VPR/3, EG-strujni kotao, interfon, podrum Prodaje se renoviran salonski stan u mirnoj ulici. Visina plafona 3m. Prostorije: dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, lođa, ostava. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 125.000 €, 50,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj simpatičan, funkcionalan, svetao, dvostrano orijentisan stan (jugo-zapadno), nalazi se u stambenoj zgradi sa svega nekoliko stanova. Zgrada je rekonstruisana 2016. godine. Na odličnoj je lokaciji u neposrednoj blizini Bulevara Kralja Aleksandra i svih sadržaja neophodnih za život.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Vračar Mileševska svetao renoviran dvosoban stan sa dve terase i pogledomIzdaje se renoviran i potpuno namešten dvosoban stan površine 50 m2 u Mileševskoj ulici, u samom centru Vračara, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu.Stan je izuzetno svetao i osunčan tokom većeg dela....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 50m2, EG, lift, VPR/V, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Lep, svetao stan u novogradnji, nalazi se na visokom prizemlju (visina do prozora 3.5m). U stanu je korišćena italijanska keramika, hrastov parket, kuhinja ima prirodnu ventilaciju. U blizini, despanzera, škole, obdaništa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderno opremljen, kompletno namešten dvosoban stan površine 50 m2 u novijoj zgradi sa liftom, na odličnoj lokaciji na Vračaru. Stan je idealan za parove, poslovne ljude ili manje porodice. Stan je svetao, funkcionalan i prostran. Opremljen je kvalitetnim nameštajem i belom....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 650 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 700 €
06.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i renoviran stan površine 50 m², koji se nalazi u mirnom delu naselja Braće Jerković, opština Voždovac. Stan je smešten na visokom prizemlju u zgradi ukupne spratnosti od 5 spratova. Stan je po strukturi trosoban (3.0), kompletno namešten i spreman za useljenje....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850 € na 800 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 800 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 850 €
06.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan Dvosoban Stan za Izdavanje na Vračarskom Platou Opis: Ovaj potpuno nov, luksuzno namešten stan nalazi se u prestižnoj i mirnoj ulici u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Karakteristike unutrašnjosti: Prostrana dnevna soba sa modernim nameštajem Potpuno opremljena kuhinja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118494, IV/, lift, terasa, nov luks, garaza, parking, stambena zgrada. Stan se nalazi na poslednjem spratu nove, kvalitetne zgrade – potpuno je nov, neuseljavan, moderno i kvalitetno opremljen, kompletno namešten. Stan sa premium eneterijerom: Marazzi, Shüco, Bosch,....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 110.000 € na 120.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 120.000 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 110.000 €
29.04.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Altina - Ugrinovački put 21. deo 2.0, 50m2 (terasa 3m2), PR/3, grejanje - norveški radijatori, interfon, parking Prodaje se kvalitetan dvosoban stan u prizemlju stambene zgrade izgrađene 2020. godine. Potpuno opremljen nameštajem, kuhinja sa kompletnom belom tehnikom. Vrlo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Cvijićeva | Lux 2-soban stan ili poslovni prostor, 50 m2 Izdaje se potpuno nov, luksuzno namešten 2-soban stan površine 50 m2, smešten na atraktivnoj lokaciji u Cvijićevoj ulici. Stan se sastoji od: Svetlog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom Spavaće sobe Kupatila Terase Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 212.350 €, 50,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

LOKACIJA Zvezdara na granici sa Vračarom Prodaje se stan na jednoj od najlepših lokacija u Beogradu Žička ulica na Crvenom krstu. Ušuškana u tišini i zelenilu prestižnog dela grada, ova nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini Beogradskog dramskog pozorišta, u blizini vrtića, osnovnih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sređen stan u novogradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, dvorišno orijentisan, ka istoku. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 1/5, LIFT, TERASA,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 129.000 € na 122.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 129.000 €
17.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na prodaju, ŽarkovoProdaje se uknjižen dvosoban stan u Žarkovu, na dobroj i mirnoj lokaciji. Stan ima ukupnu površinu 50 m2 i pripadajuću ostavu površine 8 m2. Nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade sa ukupno četiri sprata.Stan je standardne gradnje i veoma funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 168.000 €, 50,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 45 - Jurija Gagarina 1.5, 50m2 (lođa 3m2), CG, lift, 10/15, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi je jednosoban stan, adaptiran u jednoiposoban, smešten na 10. spratu zgrade od ukupno 15 spratova. Stan je istočno orijentisan, što omogućava dosta prirodnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 650 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

GREJANJE - CG, sprat 1/6, LIFT, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43093. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Crveni Krst - Dvoiposoban lep Stan sa bastom. Lokacija: Beograd, Opština Zvezdara, Crveni Krst Površina: 50 m2 Struktura: Dvoiposoban stan Sprat: Prizemlje (od ukupno 2 sprata) Stanje: Renoviran, potpuno namešten Mesečne režije: Oko 150 evra Opis nekretnine: Odmah useljiv, luksuzno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Lep stan moguc dogovor oko stvari GREJANJE - CG, sprat 1/3, TERASA, NOVOGRADNJA, INTERFON, VIDEO NADZOR ID oglasa: 43122. .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 650 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 700 €
29.04.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i funkcionalan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji na Crvenom krstu. Stan se nalazi u mirnom i uređenom okruženju, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja - škola, prodavnica, gradskog prevoza i ostale infrastrukture. Stan je pažljivo osmišljen i sastoji se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan za izdavanje - Vračar, Kalenić pijaca, 50 m2Izdaje se luksuzan, potpuno namešten dvosoban stan površine 50 m2 na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru, u neposrednoj blizini Kalenić pijace, u ulici Vojvode Šupljikca. Stan se nalazi na 2. spratu uredne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno opremljen stan u novograiznosu dnji, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, video nadzor. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 4/6, LIFT, TERASA,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 850 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, uredan stan, potpuno renoviran, kompletno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, dvostano je orijentisan - ka ulici i dvorištu, sa obe strane pogled na drveće. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 275.000 €, 50,00 m2 cca 5500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Krunski venac - Kneginje Zorke 2.0, 50m2(terasa 1m2), 2/4, EG, parking, interfon, telefon, klima. Odličan, potpuno renoviran stan na jednoj od najčepših lokacija u Beogradu - Krunski Venac. Dvostrano orijentisan stan funkcionalnog rasporeda, sa odvojenom spavaćom sobom orijentisanom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 757-789 (od ukupno 790)

<< <10 11 12 13 14 15 16 17 18 19> >>