• GoHome Professional
www.indomio.rs ekskluzivan zadnjih 7 dana lođa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs ekskluzivan zadnjih 7 dana lođa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs ekskluzivan zadnjih 7 dana lođa

  • Za upit "www.indomio.rs ekskluzivan zadnjih 7 dana lođa" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan kod Čaira u ulici Cara Dušana. Nalazi se na petom spratu u stambenoj zgradi, bez lifta. Stan je kompletno renoviren i sređen, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima. Površina stana je 45 m2 i odlične je strukture.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 77m2 (lođa), 8/12, dva lifta, CG, podrum, interfon, internet, ktv Paunova ulica proteže se između Crnotravske i Bulevara oslobođenja, zauzimajući centralni deo Banjice. Miran i porodičan kraj grada na opštini Voždovac, sa puno zelenih površina, opskrbljen je svakom uslužnom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 300.000 €, 49,00 m2 cca 6120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je renoviran dvosoban stan površine 49 m², smešten na visokom prizemlju uredne trospratne zgrade u mirnoj ulici Kapetana Radića Petrovića, u Zemunu. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, komforne spavaće sobe, kupatila, praktične....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan u ulici Dimitrija Tucovića, u neposrednoj blizini Gradske bolnice. Stan se nalazi na osmom spratu u zgradi novije gradnje sa liftom i pruža otvoren, panoramski pogled na grad. Površine 45m², funkcionalno je organizovan i sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 135.000 €, 37,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na samo dvadeset minuta vožnje udaljeno od strogog centra grada, na atraktivnoj lokaciji u Mirijevu, u mirnoj ulici punoj zelenila, nalazi se ovaj jednoiposoban stan za prodaju. Smešten je u urednoj i dobro održavanoj zgradi sa liftom. Infrastruktura je kompletna, u blizini se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Novi Železnik - Darinke Radović 2.0, 59m2 (lođa 3m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking U ponudi dvosoban, dvostrano orijentisan stan u izvornom stanju sa centralnim grejanjem, u odlično održavanoj zgradi sa liftom i video nadzorom. Postoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 700 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi na ovoj lokaciji, stan u najlepšem delu Mileševske ulice. Sa lođom od 3m2 orijentisanom ka parku, idelanom za odmor i uživanje. Bez buke, povučen od ulice, u uredno održavanoj zgradi od crvene fasadne cigle, sa renoviranim liftom. Na samo par minuta hoda od Kalenić....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 205.000 €, 61,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Zemun, Sava Kovačević – 2.5 stan 61m², LUX renoviran, dvostrano, terasa, odmah useljiv U ponudi je izuzetno kvalitetan i kompletno renoviran dvoiposoban stan površine 61m² (57m² + lođa 4m²), smešten na 4. spratu od 11 u urednoj i održavanoj zgradi sa liftom, u jednoj od najtraženijih....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 115.500 €, 77,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

4. juli - trosoban stan površine 77m2 + terasa, lođa, ostava i podrumski prostor na drugom spratu u zgradi sa pet spratova bez lifta. Zamenjena spoljna stolarija pvc stolarijom, centralno grejanje, laminat, inverter klima. Uknjižen 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 500 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Mirijevo-kod pijace 3.0, 71m2 (terasa), 5/6, CG, interfon, internet, KATV, klima Odličan trosoban, kompletno namešten stan sa odvojenim spavaćim blokom, izdvojenom kuhinjom i zastakljenom lođom, kupatilom, hodnikom i terasom. Lokacijski najbolje pozicioniran u Mirijevu....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs zadnjih 7 dana lođa (107)
  • www.indomio.rs ekskluzivan lođa (13)
  • www.indomio.rs ekskluzivan zadnjih 7 dana (31)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni