• GoHome Professional
www.indomio.rs ekskluzivan parket najnovije što ma - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs ekskluzivan parket najnovije što ma - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs ekskluzivan parket najnovije što manji

  • Za upit "www.indomio.rs ekskluzivan parket najnovije što manji" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Slavija, 639.000 €, 142,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderni stanovi u jednom od najprestižnijih novoizgradjenih objekata. Nalaze se u Lozničkoj ulici, jednoj od najpoželjinijih lokacija na Vračaru. Odlikuju ih savremen dizajn,vrhunski materijali i funkcionalan raspored. Stanovi pružaju idealan spoj udobnosti i modernog načina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 270 €, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 80421, I/, klima, lift. Izdaje se opremljena garsonjera na Bulevaru Evrope, u zgradi ”Dijagonala Residence” površine 28m2. Kompletno je opremljena nameštajem i belom tehnikom (TV, frižider, ele. šporet, aspirator, veš mašina, klima) Zgrada je pokrivena video nadzorom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 47.883 €, 33,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Sremska Kamenica - Tatarsko Brdo, odlična lokacija. EKSKLUZIVNA PRODAJA !!!! Urbana vila spratnosti Su P II, sa ukupno 16 stambenih jedinica.. U ponudi stanovi raznih struktura od 40m2 - 67m2 Mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu zgrade. Nalazi se na odličnoj lokaciji, izuzetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 58.500 €, 45,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, 139.280 €, 48,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 47,86m2. Nalazi se na trećem spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima nezavisan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 204.300 €, 51,00 m2 cca 4010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetozara Miletića Residence predstavlja moderan stambeni projekat na jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu – u ulici Svetozara Miletića, u neposrednoj blizini Kalvarija parka. Ova ekskluzivna zgrada projektovana je sa ciljem da ponudi vrhunski kvalitet stanovanja, spoj savremene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 53,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam ekskluzivan stan u jednoj od najpoželjnijih ulica Voždovca – Jove Ilića 2.0, IV sprat, idealan za one koji ne pristaju na kompromise kada je kvalitet života u pitanju. U pitanju je savremen, luksuzno opremljen stan, savršen spoj elegancije, funkcionalnosti i prestiža.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 71.928 €, 54,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 196.000 €, 54,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Savršen izbor za one koji traže funkcionalan i udoban stan u mirnom delu Hadžipopovca, u neposrednoj blizini Zire, gde su svi sadržaji, restorani i kafići lako dostupni, a mirna ulica pruža privatnost i spokoj. Stan je pažljivo projektovan – sa svojih 54m2 nudi odvojenu spavaću sobu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 175.000 €, 59,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Ova ekskluzivna ponuda obuhvata četiri kuće u nizu, pri čemu svaka poseduje po četiri stana i garažu, smeštene na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Karaburmi. Moderan arhitektonski izraz i vrhunski kvalitet gradnje izdvajaju ovaj projekat kao retkost na tržištu nekretnina. Karakteristike....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs ekskluzivan parket što manji (96)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.