• GoHome Professional
www.indomio.rs ekskluzivan parket do 70 m2 do 2800 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs ekskluzivan parket do 70 m2 do 2800 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs ekskluzivan parket do 70 m2 do 280000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs ekskluzivan parket do 70 m2 do 280000 eura" pronađeno 25 nekretnina - prosečna cena 2.678 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 260000 eura (malo jeftiniji)
    • 290000 eura (malo skuplji)
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 53,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam ekskluzivan stan u jednoj od najpoželjnijih ulica Voždovca – Jove Ilića 2.0, IV sprat, idealan za one koji ne pristaju na kompromise kada je kvalitet života u pitanju. U pitanju je savremen, luksuzno opremljen stan, savršen spoj elegancije, funkcionalnosti i prestiža.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 219.000 €, 75,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PONUDA – ODMAH USELJIV, KOMPLETNO RENOVIRAN STAN NA CERAKU Na prodaju uknjižen, kompletno renoviran, odmah useljiv, trosoban stan, površine 75m², uknjižen kao prizemlje, a na terenu visine visokog prizemlja. ✨ Stan je kompletno renoviran: PVC stolarija Klasičan parket....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 204.300 €, 51,00 m2 cca 4010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetozara Miletića Residence predstavlja moderan stambeni projekat na jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu – u ulici Svetozara Miletića, u neposrednoj blizini Kalvarija parka. Ova ekskluzivna zgrada projektovana je sa ciljem da ponudi vrhunski kvalitet stanovanja, spoj savremene....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs ekskluzivan parket do 70 m2 do 280000 eura'
196.000 €
189.620 €
184.730 €
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 250.000 €, 75,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je ekskluzivan penthouse u zgradi novije gradnje izgrađene 2022. godine, na odličnoj lokaciji na opštini Voždovac. Izdvaja po prelepom pogledu sa terase koja se prostire uz ceo stan u obliku slova L, orijentisan je severoistočno. Stan je polunamešten, poseduje ugradnu kuhinju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 237.276 €, 65,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Idealna prilika za one koji žele prostran, funkcionalan stan u mirnom delu Hadžipopovca, u neposrednoj blizini Zire. Stan pruža savršenu kombinaciju udobnosti i praktičnosti, sa prostorom koji je pažljivo osmišljen za svakodnevni život i relaksaciju. Karakteristike stana: • Površina:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 190.830 €, 67,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 66,72m2. Nalazi se na trećem spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 190.820 €, 67,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 66,72m2. Nalazi se na drugom spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 181.500 €, 65,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 64,59m2. Nalazi se na osmom spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima nezavisan....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 174.000 € na 180.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BELE VODE, 180.000 €, 60,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 174.000 €
04.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najmirnijih lokacija Banovog brda, s pogledom na Adu Ciganliju, nalazi se ekskluzivna zgrada sa malim brojem stanova. U pitanju je kvalitetna novogradnja renomiranog investitora, gde je pažljivo osmišljen svaki detalj – od pozicije objekta do rasporeda prostorija. Stan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 178.500 €, 62,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 62,41m2. Nalazi se na prvom spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima nezavisan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 175.000 €, 59,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Ova ekskluzivna ponuda obuhvata četiri kuće u nizu, pri čemu svaka poseduje po četiri stana i garažu, smeštene na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Karaburmi. Moderan arhitektonski izraz i vrhunski kvalitet gradnje izdvajaju ovaj projekat kao retkost na tržištu nekretnina. Karakteristike....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 167.068 €, 76,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jedan od par stanova sa pogledom na dvorište kompleksa koji su raspoloživi u projektu Planet Residence. Komforan trosoban stan površine 75,94 kvm, na devetom spratu. Stambeno - poslovni kompleks Planet Residence nalazi se na prestižnoj lokaciji u Nišu, između reke Nišave i tržnog....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 147.500 €, 61,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna ponuda – Stan 61 m², Braće Jerković U ponudi je elegantan i izuzetno svetao stan površine 61 m², smešten na trećem spratu uredne stambene zgrade u jednom od najpoželjnijih delova naselja Braće Jerković. Stan odiše toplinom i potencijalom, sa pažljivo osmišljenim rasporedom....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 144.900 €, 69,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVAN STAN U IZGRADNJI- BATAJNICA CENTAR -69 m² U ponudi je moderan i funkcionalan trosoban stan u manjem, ekskluzivnom objektu u srcu Batajnice, na lokaciji koja pruža mir, privatnost i odličnu povezanost sa gradom. Stan se nalazi na 1. spratu i prostire se na 69 m², sa idealnim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 139.400 €, 48,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 47,87m2. Nalazi se na sedmom spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima nezavisan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 139.280 €, 48,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 47,86m2. Nalazi se na trećem spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima nezavisan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 136.910 €, 48,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 47,87m2. Nalazi se na osmom spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima nezavisan....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 135.000 €, 64,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prilika za kupovinu modernog dupleks apartmana u novoj Vili Gradina, na prestižnoj i izuzetno dostupnoj lokaciji u blizini jezera, Lidla i centra, a ipak u mirnom i zelenom okruženju. Idealno za odmor, život i izdavanje! Površina: 64 m Sprat: III sprat dupleks Novogradnja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 82.000 €, 62,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2022.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna ponuda - NAJLEPŠA LOKACIJA U GRADU - CENTAR GRADA - ČAIR KOD AS TRGOVINE I BIROA U SAMOJ BLIZINI DUŠANOVOG BAZARA - UKNJIŽEN, PRELEP DVOIPOSOBAN KOMFORAN JAKO FUNKCIONALAN STAN, IZUZETAN U SVAKOM POGLEDU - IDEALNOG POLOŽAJA I SPRATNOSTI, VRHUNSKOG KVALITETA GRADNJE, ODLIČAN....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 71.928 €, 54,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Sremska Kamenica - Tatarsko Brdo, odlična lokacija. EKSKLUZIVNA PRODAJA !!!! Urbana vila spratnosti Su P II, sa ukupno 16 stambenih jedinica.. U ponudi stanovi raznih struktura od 40m2 - 67m2 Mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu zgrade. Nalazi se na odličnoj lokaciji, izuzetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 58.500 €, 45,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 47.883 €, 33,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.200 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ekskluzivan, potpuno nov stan, nikada useljavan, na trećem povučenom spratu moderne zgrade. Stan je izuzetno prozračan i svetao, sa otvorenim pogledom na Hram Svetog Save, što ga čini jedinstvenim na tržištu. Karakteristike stana: Cena zakupa: 1.200 EUR mesečno Garažno mesto....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 270 €, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 80421, I/, klima, lift. Izdaje se opremljena garsonjera na Bulevaru Evrope, u zgradi ”Dijagonala Residence” površine 28m2. Kompletno je opremljena nameštajem i belom tehnikom (TV, frižider, ele. šporet, aspirator, veš mašina, klima) Zgrada je pokrivena video nadzorom,....