• GoHome Professional
www.indomio.rs ekskluzivan parket do 2900 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs ekskluzivan parket do 2900 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs ekskluzivan parket do 2900 eura/m2 što skuplji zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs ekskluzivan parket do 2900 eura/m2 što skuplji zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 2700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3000 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 195.800 €, 88,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran četvorosoban stan u useljivoj luksuznoj novogradnji, direktno od investitora sa dugogodišnjim iskustvom i proverenim kvalitetom gradnje, iza koga stoji realizacija više od 10 stambenih objekata na teritoriji grada. Zgrada se nalazi na idealnoj lokaciji na Crvenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 515.850 €, 172,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Autokomanda, 172 m2pogled na Hram Sv.Save V i VI sprat, grejanje kombinovano CG (podno i radijatori)- sistem toplotne pumpe- po potrošnji, zaseban kalorimetar. Stolarija-spolja aluminijum, unutra drvo, hrastov parket, izolacija 12 (kamena vuna-zvučna i termoizolacija). Mali troškovi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 423.000 €, 146,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija Voždovca, u ulici Vojvode Stepe, nalazi se nekretnina koja se retko pojavljuje na tržištu — prostran i autentičan trosoban stan sa velikim spoljnim prostorima i otvorenim panoramskim pogledom na grad. Stan površine 146m² smešten je na VI spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 370.000 €, 120,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

(e)Slavonskih brigada, 2/3, cg,-Stvarna povr��ina-120m2 , ugovorna povr��ina-119.00m2, U ponudi je lux ��etvorosoban stan u novoj zgradi izuzetnog kvaliteta gradnje, u mirnoj ulici sa porodi��nim ku��ama. Stan se nalazi na drugom od ukupno tri, svetao je, trostran, moderan i funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 349.000 €, 134,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan i potpuno renoviran stan u samom srcu grada, u ulici Kraljice Natalije, u neposrednoj blizini Hotela Prag, Zelenog venca i Terazija. Iako u strogom centru, stan je pozicioniran u delu ulice koji pruža mir i privatnost, što ga čini idealnim kako za....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 315.000 €, 484,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća koja pruža savršen spoj komfora, privatnosti i prirodnog okruženja. Nalazi se u KO Ribnica, uz samu reku Ribnicu, na putu ka Goču, svega 4 km od centra Kraljeva. Kuća ima dva puta kojima moze da se dodje, a završetkom auto-puta do Kraljeva iz Beograda se....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 300.000 €, 179,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se eksluzivan, petosoban, dvoetažni stan u strogom centru Leskovca. Stan je površine 180m2 i nalazi se na V spratu zgrade sa liftom. Odlikuje ga visok kvalitet. Donja etaža stana ima prostrani dnevni boravak, trpezariju, kuhinju, ostavu i veliku prostranu terasu od 15m2. Drveno....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 300.000 €, 353,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na samo par kilometara od centra Kragujevca, prodaje se izuzetno lepa i poptuno sredjena porodična kuća na placu od 1446 m2. Kuću čine prizemlje, dva sprata i potkrovlje pri čemu svaka etaža ima drugačiju strukturu. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje,trpezarije....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 295.000 €, 108,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Lje��ka, pr/1, gas, uknji��en-Stvarna povr��ina-108m2 , ugovorna povr��ina-106.00m2, Renoviran stan u prizemlju jednospratne ku��e u Lje��koj ulici. Povr��ine je 108m2, po strukturi trosoban, ali se po potrebi lako mo��e pregraditi u ��etvorosoban. Poseduje zaseban ulaz nezavisan....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 290.000 € na 278.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, MALI MOKRI LUG, 278.000 €, 270,00 m2 cca 1030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 290.000 €
15.05.2026 - 278.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća, prostrana, kvalitetne gradnje sa dva garažna mesta u prizemlju kuće, koja je smeštena u lepo održavanom dvorištu, punom zelenila. Kuća je uknjižena na 172m2 a zapravo je osnova objekta 9x10 m u tri etaže, sastoji se od prizemlja, prvog, drugog sprata i tavanskog....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs parket do 2900 eura/m2 što skuplji zadnjih 14 dana (228)
  • www.indomio.rs ekskluzivan do 2900 eura/m2 što skuplji zadnjih 14 dana (26)
  • www.indomio.rs ekskluzivan parket što skuplji zadnjih 14 dana (6)
  • www.indomio.rs ekskluzivan parket do 2900 eura/m2 što skuplji (73)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>