• GoHome Professional
www.indomio.rs ekskluzivan parket do 2800 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs ekskluzivan parket do 2800 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs ekskluzivan parket do 2800 eura/m2 do 70 m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs ekskluzivan parket do 2800 eura/m2 do 70 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2900 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 155.500 €, 68,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u novogradnji-Centar-Kej(Centar)(Stan - Dvoiposobna Struktura)Objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambenoposlovni objekat sa puno pozitivnih karakteristika. Počevši od lokacije, kvaliteta gradnje, luksuznog stila i vrhunskog dizajna stanova,pametnih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 128.000 €, 66,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan trosoban stan površine 66m², u kvalitetnoj novogradnji u mirnom delu Palilule. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom, sa planiranim useljenjem krajem 2026. godine. Raspored je pažljivo osmišljen i bez izgubljenog prostora: dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje - trosoban stan / poslovni prostor, Terazije (Stari grad) Izdaje se prelep salonac, trosoban površine 75 m2 , smešten na 1. spratu stambene zgrade sa liftom, na izuzetnoj lokaciji Terazije - Stari grad . Stan je polunamešten i zahvaljujući rasporedu i poziciji idealan za....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 145.000 €, 70,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se namešten dvosoban stan u strogom centru grada površine 70m2 na 2. spratu od ukupno 4.Sastoji se iz kuhinje sa dnevnim boravkom, spavaće sobe, kupatila i terase. Na podovima se nalazi parket, grejanje je centralno na alokatore. Od dodtnih prostorija postoji zajednička prostorija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 165.800 €, 66,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo dvoiposoban stan od 66,32m2 na 3/3 spratu u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola Tesla, budućeg....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 84.500 €, 65,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Stanse nalaze na II spratu stambene zgrade površine je 65m2. Stanovi će biti sa PVC stolarijom, a na podu će biti laminat ili parket po želji kupca. Grejanje je na struju. Hvala Vam što ste pogledali....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 115.000 €, 71,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno namešten dvoiposoban stan kod Akva parka u Wing kompleksu. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom, kupatila, terase. Grejanje je centralno sa ugrađenim kalorimetrom, PVC stolarija, podna obloga parket. Kompletno je opremljen....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 200.571 €, 71,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan koji vam predstavljamo se nalazi na idealnom 2. spratu u novom ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleksu. Stan se sastoji iz hodnika, kupatila, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, dve spavaće sobe i balkona . Ukupna površina je 70.13 m2. Stanovi se grade od kvalitetnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 165.438 €, 63,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo dvoiposoban stan od 63,63m2 na 3/3 spratu u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola Tesla, budućeg....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 135.450 €, 63,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan vrhunskog kvaliteta, smešten na traženoj lokaciji u Zemunskoj opštini, blizu svih sadržaja za udoban život: vrtića, škola, igrališta, prodavnica, restorana, apoteka i gradskog prevoza. Tehnički opis: Zidovi: Akustični blokovi i gips-karton ploče, obloženi keramikom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs parket do 2800 eura/m2 do 70 m2 zadnjih 7 dana (73)
  • www.indomio.rs ekskluzivan do 2800 eura/m2 do 70 m2 zadnjih 7 dana (2)
  • www.indomio.rs ekskluzivan parket do 70 m2 zadnjih 7 dana (1)
  • www.indomio.rs ekskluzivan parket do 2800 eura/m2 do 70 m2 (49)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>