• GoHome Professional
www.indomio.rs ekskluzivan parket do 2400 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs ekskluzivan parket do 2400 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs ekskluzivan parket do 2400 eura/m2 najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs ekskluzivan parket do 2400 eura/m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 2200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2500 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 252.956 €, 115,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan ima prelepu terasu na uglu zgrade. Stambeno - poslovni kompleks Planet Residence nalazi se na prestižnoj lokaciji u Nišu, između reke Nišave i tržnog centra "Delta Planet". Osmišljen je tako da odgovara različitim potrebama svih generacija i različitim životnim stilovima.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 167.068 €, 76,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jedan od par stanova sa pogledom na dvorište kompleksa koji su raspoloživi u projektu Planet Residence. Komforan trosoban stan površine 75,94 kvm, na devetom spratu. Stambeno - poslovni kompleks Planet Residence nalazi se na prestižnoj lokaciji u Nišu, između reke Nišave i tržnog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 172.260 €, 79,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u novogradnji, u najlepšem projektu koji se gradi u Nišu Planet Residence, između reke Nišave i TC Delta Planet. Stambeno - poslovni kompleks Planet Residence nalazi se na prestižnoj lokaciji u Nišu, između reke Nišave i tržnog centra "Delta Planet". Osmišljen....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 147.500 €, 61,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna ponuda – Stan 61 m², Braće Jerković U ponudi je elegantan i izuzetno svetao stan površine 61 m², smešten na trećem spratu uredne stambene zgrade u jednom od najpoželjnijih delova naselja Braće Jerković. Stan odiše toplinom i potencijalom, sa pažljivo osmišljenim rasporedom....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 250.000 €, 113,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivan četvorosoban stan u luksuznom kompleksu Green Hill Zlatibor, na jednoj od najtraženijih lokacija na Zlatibor. Stan ima 113 m² + 40 m² privatnog dvorišta, idealnog za uživanje i dodatni komfor. Trostrano je orijentisan, što obezbeđuje obilje svetlosti i prijatan....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 144.900 €, 69,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVAN STAN U IZGRADNJI- BATAJNICA CENTAR -69 m² U ponudi je moderan i funkcionalan trosoban stan u manjem, ekskluzivnom objektu u srcu Batajnice, na lokaciji koja pruža mir, privatnost i odličnu povezanost sa gradom. Stan se nalazi na 1. spratu i prostire se na 69 m², sa idealnim....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 460.000 €, 220,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

We are pleased to offer for sale an exceptional, high-quality, and meticulously maintained family villa on Avala (Šuplja Stena area). The house spans 220 m² and sits on a 7-are plot, surrounded by greenery and peace, ideal for family living. It is move-in ready, has an asphalt access....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 47.883 €, 33,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Sremska Kamenica - Tatarsko Brdo, odlična lokacija. EKSKLUZIVNA PRODAJA !!!! Urbana vila spratnosti Su P II, sa ukupno 16 stambenih jedinica.. U ponudi stanovi raznih struktura od 40m2 - 67m2 Mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu zgrade. Nalazi se na odličnoj lokaciji, izuzetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 368.200 €, 143,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo odmah useljiv šestosobni stan u urbanoj vili na Telepu. U ponudi su dva ekskluzivna stana površine 136 m² i 143 m² u mirnoj i elitnoj zoni Telepa, u urbanoj vili vrhunske gradnje. Svaki stan poseduje čak 90 m² krovnih terasa, koje dodatno obogaćuju životni prostor,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 350.200 €, 136,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs ekskluzivan parket do 2400 eura/m2 (26)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>