• GoHome Professional
www.indomio.rs ekskluzivan parket 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs ekskluzivan parket 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs ekskluzivan parket 80 m2

  • Za upit "www.indomio.rs ekskluzivan parket 80 m2" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 3.172 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosečna cena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 167.068 €, 76,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jedan od par stanova sa pogledom na dvorište kompleksa koji su raspoloživi u projektu Planet Residence. Komforan trosoban stan površine 75,94 kvm, na devetom spratu. Stambeno - poslovni kompleks Planet Residence nalazi se na prestižnoj lokaciji u Nišu, između reke Nišave i tržnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 219.000 €, 75,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PONUDA – ODMAH USELJIV, KOMPLETNO RENOVIRAN STAN NA CERAKU Na prodaju uknjižen, kompletno renoviran, odmah useljiv, trosoban stan, površine 75m², uknjižen kao prizemlje, a na terenu visine visokog prizemlja. ✨ Stan je kompletno renoviran: PVC stolarija Klasičan parket....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 250.000 €, 75,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je ekskluzivan penthouse u zgradi novije gradnje izgrađene 2022. godine, na odličnoj lokaciji na opštini Voždovac. Izdvaja po prelepom pogledu sa terase koja se prostire uz ceo stan u obliku slova L, orijentisan je severoistočno. Stan je polunamešten, poseduje ugradnu kuhinju,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs ekskluzivan parket 80 m2'
318.200 €
  Stan, NIŠ, Medijana, 172.260 €, 79,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u novogradnji, u najlepšem projektu koji se gradi u Nišu Planet Residence, između reke Nišave i TC Delta Planet. Stambeno - poslovni kompleks Planet Residence nalazi se na prestižnoj lokaciji u Nišu, između reke Nišave i tržnog centra "Delta Planet". Osmišljen....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 350.000 € na 320.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 320.000 €, 78,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 350.000 €
10.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

3,0 Vracar , blizina Kalenica , Topolska , 78m2 + 5m2 , 76m2 uknjizena kvadratura , 2 / 2 - Vptk , eg , bez lifta , ekskluzivan , atraktivan stan - Vptk , trostrano orijentisan , izrazito svetao , kompletno renoviran , Hrastov parket , vrhunske sanitarije i keramika , autenticna ,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>