• GoHome Professional
www.indomio.rs ekskluzivan do 180000 eura barem 80 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs ekskluzivan do 180000 eura barem 80 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs ekskluzivan do 180000 eura barem 80 m2 parket što skuplji

  • Za upit "www.indomio.rs ekskluzivan do 180000 eura barem 80 m2 parket što skuplji" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 626 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 18 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 172.260 €, 79,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u novogradnji, u najlepšem projektu koji se gradi u Nišu Planet Residence, između reke Nišave i TC Delta Planet. Stambeno - poslovni kompleks Planet Residence nalazi se na prestižnoj lokaciji u Nišu, između reke Nišave i tržnog centra "Delta Planet". Osmišljen....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 165.000 €, 300,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123354, 2.91a, prizemna, potkrovlje, struja, kanalizacija, klima, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, može zamena(), pogodan za pp, deljiv. EKSKLUZIVNA PRODAJA - Bez ulaganja, starija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 3.500 €, 177,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan prostor u sklopu novog i modernog stambenog objekta, vrhunskog kvaliteta, u rezidencijalnom delu, sa pogledom na Senjak i Most na Adi. Objekat obuhvata uređeni otvoreni prostor sa zelenilom i ukrasnom rasvetom unutar dvorišta, sistem kamera i video nadzor. Ovaj luksuzni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs ekskluzivan do 180000 eura barem 80 m2 parket što skuplji'
167.068 €
2.000 €
1.500 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 2.700 €, 184,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan penthaus u prestiznom kompleksu Central Garden. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, kuhinje i trpezarije, dve velike sobe, kupatila,toaleta i ostave.Sve prostorije imaju izlaz na predivnu, veliku terasu sa pogledom na panoramu Beograda. Stan je u potpunosti namesten,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.300 €, 148,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dedinje - ekskluzivan luksuzan stan sa bazenom, privatnošću i dve garažeIznajmljuje se luksuzan, potpuno nov i vrhunski opremljen stan površine 148 m2, smešten na 1. spratu od ukupno 2 sprata, u ekskluzivnom kompleksu na Dedinju koji pruža potpunu privatnost i mir.Stan se nalazi u....