• GoHome Professional
www.indomio.rs ekskluzivan do 140000 eura barem 11 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs ekskluzivan do 140000 eura barem 11 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs ekskluzivan do 140000 eura barem 110 m2 luksuzan

  • Za upit "www.indomio.rs ekskluzivan do 140000 eura barem 110 m2 luksuzan" pronađeno 29 nekretnina - prosečna cena 15 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
    • do 15 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 2.199 €, 121,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ekskluzivan, lux salonac od 121 m2 u strogoj zoni centra, u blizini Hotela Moskva. Stan se nalazi na 1. spratu i dvostrano je orijentisan. Raspored: prostran dnevni boravak, potpuno opremljena kuhinja, četiri odvojene sobe, dva kupatila i balkon. Stan je nenamešten, ali....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 1.100 €, 108,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo u Petrovaradinu Luksuzan Petosoban Dupleks 108 m2 na Top Lokaciji - Stan je Nov Luksuzno Opremljen ima 4 K televizora u svim sobama, – Kompletno opremljena kuhinja i luksuzna kupatilaposeduje 2 terase* – Ekskluzivan enterijer (ležajevi, stolovi, plakari, tepisi)....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 2.100 €, 106,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

BW TERRACES je ekskluzivna zgrada unutra projekta BW Waterfront-a, koja Vam nudi sve što ste oduvek želeli. Smeštena je na prvom redu do reke i poseduje luksuzan sadržaj za savremeni život. Izdaje se nov neuseljavan trosoban stan, dvostrano orientisan na visokom 1 spratu, ukupne površine....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs ekskluzivan do 140000 eura barem 110 m2 luksuzan'
2.000 €
2.400 €
2.300 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 2.000 €, 112,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje - Luksuzan stan 112 m2 | Savada, Novi Beograd U ponudi je ekskluzivan, potpuno nov stan u renomiranom kompleksu Savada na Novom Beogradu, jednoj od najtraženijih i urbanistički najuređenijih lokacija. Stan površine 112 m2 nalazi se na 6. spratu moderne zgrade i predstavlja....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 1.600 €, 120,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Centar Beograda - Brankova | LUX poslovni prostor, 120 m2 U ponudi je ekskluzivan poslovni prostor u samom centru Beograda, u Brankovoj ulici, idealan za IT kompanije, kreativne agencije, startape, dizajn studije, ordinacije i srodne delatnosti. Prostor....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 2.600 € na 2.200 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 2.200 €, 138,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 2.600 €
15.05.2026 - 2.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ekskluzivan penthaus u novogradnji na Vračaru, moderno uređen i potpuno opremljen za udoban i sofisticiran život. Stan je pažljivo osmišljen i sastoji se od prostranog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom i kuhinjom, tri komforne spavaće sobe, dva elegantno uređena kupatila....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 2.000 € na 1.900 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.900 €, 105,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 2.000 €
13.05.2026 - 1.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

SRPSKI Ekskluzivan četvorosoban stan Welport lux U ponudi je luksuzan četvorosoban stan u okviru kompleksa Welport lix. Stan je funkcionalno organizovan i pruža visok nivo komfora i privatnosti. Struktura: Prostran dnevni boravak Tri spavaće sobe Dva kupatila Terasa sa pogledom na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 3.000 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVAN 4.0 / HRAM Luksuzan prostor sa izrazenim dizajnerskim jezikom i besprekornom integracijom izmedju arhitekture,dizajna enterijera i dekoracije. Na raspolaganju su 3 spavace sobe,3 kupatila + wc,terasa. Uz stan idu i 2 garazna mesta uz dioplatu po 100eur. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.900 €, 160,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Vračaru, u mirnoj ulici, izdaje se ekskluzivan dupleks penthouse u novogradnji vrhunskog kvaliteta. Prostor je idealan kako za luksuzno stanovanje, tako i za reprezentativni poslovni kancelarijski prostor. Stan se prostire na dva nivoa: Donji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.800 €, 160,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan penthaus sa dva parking mesta - VračarIzdaje se ekskluzivan i prostran penthaus od 160 m2 u novogradnji, na odličnoj lokaciji kod Doma zdravlja Vračar. Nalazi se u mirnoj ulici, u zgradi sa malim brojem stanova.Struktura stana:Donji nivo: Ulazni hol, dnevni boravak sa kaminom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 1.250 €, 160,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Višnjička banja - luksuzan penthaus sa pogledom na Dunav i privatnim liftomIzdaje se ekskluzivan trosoban penthaus ukupne površine 160 m2, od čega je 120 m2 stambenog prostora i 40 m2 prostrane terase, smešten na 5. spratu zgrade na odličnoj lokaciji u Višnjičkoj banji.Ovaj jedinstveni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 3.000 €, 168,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.indomio.rs

SRPSKI EKSKLUZIVNA PONUDA | PRESTIŽAN STAN U A BLOKU Izdaje se izuzetna rezidencijalna nekretnina površine 168 m², smeštena u prestižnom kompleksu A Blok, na 7. spratu. Stan je kompletno opremljen nameštajem vrhunskog dizajna i tehnikom najviše klase, uz mogućnost dodatnog prilagođavanja....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 1.800 € na 1.700 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.700 €, 100,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 1.800 €
13.05.2026 - 1.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

SRPSKI Ekskluzivan četvorosoban stan – Elixir Garden U ponudi je luksuzan četvorosoban stan u okviru kompleksa Elixir Garden (kondominijum). Stan je funkcionalno organizovan i pruža visok nivo komfora i privatnosti. Struktura: Prostran dnevni boravak Tri spavaće sobe Dva kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.700 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZAN 4.0 STAN – ELIXIR GARDEN, NOVOGRADNJA, 100m² Izdaje se ekskluzivan četvorosoban stan u prestižnom kompleksu Elixir Garden. Stan se nalazi na 8/9 spratu i pruža prelep pogled na miran, uređen atrijum. Po strukturi je 4.0, površine 100m², i sastoji se od prostranog dnevnog....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 2.300 € na 2.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 2.000 €, 170,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 2.300 €
13.05.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno luksuzan petosoban stan u prestižnom rezidencijalnom delu Senjaka, u ulici Milovana Glišića. Stan se nalazi u modernoj novogradnji sa svega četiri stambene jedinice, organizovane kao ekskluzivan rezidencijalni koncept sa recepcijom, zajedničkim dvorištem, dečijim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 3.500 €, 177,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan prostor u sklopu novog i modernog stambenog objekta, vrhunskog kvaliteta, u rezidencijalnom delu, sa pogledom na Senjak i Most na Adi. Objekat obuhvata uređeni otvoreni prostor sa zelenilom i ukrasnom rasvetom unutar dvorišta, sistem kamera i video nadzor. Ovaj luksuzni....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 2.990 €, 180,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan salonski stan na Savskom trgu sa terasom i parkingomIzdaje se luksuzan salonski stan površine 180 m2 na Savskom trgu, opština Savski venac, u neposrednoj blizini Pristaništa. Stan se nalazi na 1 spratu zgrade stare gradnje sa ukupno 6 spratova. Zgrada poseduje lift i interfon.Struktura....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 3.000 €, 180,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan, luksuzno namešten stan na Vračaru, u delu Hram Sv. Save, predstavlja idealan izbor za udoban i kvalitetan život u Beogradu. Stan je površine 180 m², strukture 4.0, i nalazi se na prvom spratu zgrade sa ukupno četiri sprata. Posebnu vrednost daje koncept zgrade sa jednim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 3.100 €, 200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ekskluzivan petosoban stan površine 200 m2 u jednom od najprestižnijih i najmirnijih delova Beograda - na Senjaku. Stan se nalazi u luksuznom novom kompleksu sa svega četiri stambene jedinice, što budućim zakupcima pruža maksimalnu privatnost, sigurnost i komfor.Stan je....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 3.000 € na 2.800 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 2.800 €, 250,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.10.2025 - 3.350 €
28.12.2025 - 3.000 €
10.04.2026 - 2.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA KUCA U NIZU (250m²): 5 Spavaćih Soba, Sopstvena Bašta i Mogućnost Različite Namene! Uknjiženo 150m2 korisne površine. Tražite prostran, luksuzan i funkcionalan prostor? ✨ Izdaje se impresivna kuća u nizu od 250 m², idealna za veliku porodicu ‍‍‍ ili kao reprezentativni....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 3.000 € na 2.800 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.800 €, 250,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 3.000 €
08.04.2026 - 2.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Jajinci, 2.500 €, 270,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA VILA ZA IZDAVANJE | 270 m² | PRIVATNI MIR U ZELENILU Ukoliko tražite prostor koji nudi više od kvadrata – ova luksuzna vila od ~270m² predstavlja savršen spoj elegancije, komfora i privatnosti. Smeštena u tihom, zelenilom okruženom kraju, ova nekretnina pruža osećaj izdvojenosti,....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 5.000 €, 296,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2023.,

www.indomio.rs

Luksuzna Vila za Izdavanje Nudimo vam jedinstvenu priliku da iznajmite luksuznu vilu idealnu za one koji traže mir, komfor i prestižan ambijent. Ova ekskluzivna vila je savršen spoj modernog dizajna i prirodnog okruženja. Privatni bazen: Uživajte u osvežavajućem bazenu, savršenom....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 8.000 €, 320,00 m2 cca 25 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs